knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Taktik Savaşları Set 3 Galaksiler Güncellemesi Geliyor
Bu Haberi 2042 Kişi Okudu

Taktik Savaşları Set 3 Galaksiler Güncellemesi Geliyor

Riot Games firması yapımcılığı ile özleşmiş hale gelen League of Legends oyununun modu Taktik Savaşları güncellemelerinde yenilikler açıkladı.


League of Legends haberleri arasında açıklanan haberde, önümüzdeki ay TFT aktif güncellemesi Set 2 sona erecek ve onun yerini TFT Set 3 Galaksiler alacak. 

 

League of Legends Taktik Savaşları ekibinin açıklamasına göre, TFT Set 3 Galaksiler ile birlikte savaşlar farklı bir boyuta taşınacak. Bu yeni sette Galaksiler arasında savaşların gerçekleştiği bir League of Legends dünyasına götürecek. Tabi bu evrene geçiş yaparken şampiyonlar, minik efsaneler, yenilikler ve tamamı Galaksi teması taşıyacak. Daha detaylı bilgiyi geçtiğimiz zamanda detaylı olarak tabi ki göreceğiz.

 

 

Team Fight Tactics: Galaksiler Set 3 Güncellemesi

 

TFT Set 3 Galaksiler Güncellemesi

 

Taktik Savaşları Set 2 güncellemesinde getirilen Elementlerin yerini Set 3 güncellemesi ile Galaksilere bırakacak. Her oyun başlangıcında değişkenlik gösterecek olan Galaksiler oyuncuları farklı stratejilere sürükleyecek. 

 

Örneğin oyuncular, oyunda değişiklik gösteren galaksilere yolculuk edecekler ve galaksiden galaksiye değişen özelliklere sahip olacaklar. League of Legends TFT ekibi henüz üzerinde çalışmış olduğu modlara örnekler getirdi. Oyuncular Taktik Savaşları içerisinde Neeko Galaksisine gönderilebilecek.

 

Taktik Savaşları yeni evrenlerinden Neeko Galaksisi üzerinden her oyuncu iki adet Şampiyon kopyalama sağlayan Yetiş Neeko itemına sahip olacak. Tüm oyuncular bu özelliğe sahip olacaklar ve sonucu stratejinin belirlemesini sağlacak. Bazı oyuncular erken oyunda güçlenmeyi planlayıp Yetiş Neeko itemini erkenden kullanarak elindeki şampiyonları 3 yıldız ya da 2 yıldız yapıp kazanmayı hedefleyecek. Ya da bir diğer oyuncu kafasında bir comp belirleyip ileri seviyede taşıyıcı olarak kullanacağı 4 - 5 para değerindeki şampiyonlarını bulduğu an 2 yıldız yapıp bir anda tüm Galaksiyi evrenine gücünü yansıtmaya başlayacak.
 

Buna benzer bir kaç farklı Galaksi ile oyuncularına Set 3 için hazırlık yapan League of Legends ekibi açıkcası bizleri şimdiden heyecanlandırmayı başardı. Umarız ki Set 3 ile birlikte yeni Galaksileri evlerini keşfedip, eğlenceli savaşlara dahil olabiliriz. 

 

 

Taktik Savaşları Galaksiler Set 3 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

 

Henüz League of Legends operasyon tarafından net bir açıklama yapılmadı. Fakat Riot Games tarafından sosyal medya hesapları üzerinden verilen bilgilere göre Taktik Savaşları Set 2 Bitiş tarihi Mart ayı içerisinde olacaktı. Buradan TFT Set 3 çıkış tarihi Set 2'nin sona erme tarihinden hemen sonra olacak. Dolayısıyla bu bir tahminde olsa, Taktik Savaşları Set 3 çıkış tarihi Mart ayı içerisinde olacak.

 

Taktik Savaşları Set 3 Galaksiler güncellemesi hakkında gelecek olan tüm bilgileri ve haberleri geldikçe sizinle paylaşıyor olacağız. GameSatış adresini, Sosyal Medya hesaplarını ve haberlerini takip etmeyi unutmayın!

 

 

Sen de hemen en ucuz League of Legends Riot Points satın al. Tüm LoL ve TFT içeriklerinin sahibi olma fırsatını kaçırma!