knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
TFT Set 4 Yollar Güncellemesi Duyuruldu!
Bu Haberi 1870 Kişi Okudu

TFT Set 4 Yollar Güncellemesi Duyuruldu!

Riot Games, League of Legends ile birlikte adını oyun dünyasında fazlaca duyurmuş ve bir oyunla tanınmaktan öteye geçmek adına birçok oyun ve oyun modu ile karşımıza çıkmaya başlamıştı. League of Legends’tan tanıdığımız şampiyonları da içinde barındıran, başlı başına bir oyun sayılabilecek oyun modu Taktik Savaşları geçtiğimiz sene çıktığı günden itibaren yoğun ilgi görmeyi başarmıştı.

 

Çıktığı günden bu yana güncellenmeye ve yenilenmeye devam eden Teamfight Tactics için yeni Set 4 Yollar duyuruldu. Her set ile tüm şampiyonlar ve takımların güncellendiği set yakında oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

 

 

Teamfight Tactics: Fates Set 4 Güncellemesi

 

League of Legends TFT için 10.19 güncellemesi ile yeni setin oyuna ekleneceğini resmi sitesinden duyurdu. Çıkışından bu yana oyuncularla buluşan TFT Set 2 Elementler ve TFT Set 3 Galaksiler sonrası oyuna eklenecek sınıf ve şampiyonlar büyük merak konusu oldu. 
 

Mobil platformlarda da yerini alan TFT, Set 4 Yollar ile sızıntılara göre LoL’de yaygın kozmetik teması olarak kullanılan Kanlı Ay Festivali ile bağlantılı olacak. Yeni set ile gelmesi beklenen şampiyonlardan bazıları Aurelion Sol, Ryze, Yone, Shyvana, Ken olarak belirtildi.

 

 

Taktik Savaşları Yollar Set 4 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

 

Geliştiricilerin açıklamaları ise yeni set beraberinde bazı eski TFT şampiyonlarıyla oynamaya olanak sağlayacak. 10.19 yaması ile gelecek yeni set ile ilgili bilgiler önümüzdeki günlerde gelmeye başlayacak. 16 Eylül tarihinde gelecek TFT Set 4  hakkında gelecek olan tüm bilgileri ve haberleri duyuruldukça sizinle paylaşıyor olacağız. GameSatış adresini, Sosyal Medya hesaplarını ve haberlerini takip etmeyi unutmayın!

 

Sen de hemen en ucuz LoL RP satın al ve tüm LoL ve TFT içeriklerinin sahibi olma fırsatını kaçırma!