knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Metin2 Paskalya Etkinliği Başladı!
Bu Haberi 1920 Kişi Okudu

Metin2 Paskalya Etkinliği Başladı!

Hala milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden MMORPG oyunu Metin2’nin klasikleşmiş etkinliklerinden olan Paskalya Etkinliği bu gece başladı!


Metin2 2021 Paskalya Etkinliği, 11 Mart saat 02:00 itibariyle oyuna gelen güncelleme ile başladı. Metin2’nin renkli yumurta bayramı olarak bilinen etkinliği beraberinde birçok ödül ve önü arkası kesilmeyecek etkinliklerle şimdi oyunda. Paskalya etkinliği ile oyuna eklenen yeni set bonusları ve nesne markette yer alan ejder parası ile satın alabileceğiniz kostümler bekliyor!


Metin2 Paskalya Etkinliği İçerikleri

 

Metin2 Yumurta Avı etkinliği boyunca, kestiğiniz canavarlardan elde edeceğiniz yumurtaları toplayıp, köyde yer alan paskalya tavşanı ile takas ederek ödüllere sahip olun!


Metin2 Yumurta Bayramı boyunca paskalya yumurtaları şeklinde düşecek değerli yumurtaları toplayın. Bu yumurta diğerlerinden farklı olarak tam üç kez açılabiliyor ve efsun nesnesi, büyülü inciler ve nadir mavi ejderha fasulyeleri kazanma şansını beraberinde getiriyor.

 

metin2 paskalya etkinlik 2021


Metin2 Nesne Market Paskalya Bayramı

 

Metin2’nin bahar etkinliği Paskalya bayramı boyunca nesne market üzerinden de sizleri mutlu edecek ürünler geldi!

 

Tombala biletlerini toplayıp, ritüel taşları, zodyak ve irade tılsımları, ejderha alevi ve kişisel premium dükkan ödüllerine sahip olun. Nesne Market’te Metin2 EP ile satın alacağınız paskalya etkinliğine özel petleri ve bineklerini kaçırma! Yine etkinlik boyunca markette bulabileceğiniz +%50 EXP, +%30 fiziksel hasar sağlayan “Güçlü lolipop ve sihir lolipopu” indirimde olacak.


Metin2 özel tavşan kostümünü kırmızı veya siyah seçenekleri ile hemen alın. Ayrıca aceleci tavşan peti kendine has özellikleri ile destek olacak. Tüm bunlara sahip olduğunuzda ise set bonusu ile karakterinizi geliştirin.

 

Beraberinde gelecek set bonusları ise şu şekilde;

 

Metin taşlarına karşı %3 daha güçlü
Metin taşına karşı %3 güç ve %5 daha fazla drop şansı
Metin taşı karşısında %5 güç ve drop şansı %10 daha fazla ve %50 daha fazla EXP

 

Metin2 Paskalya Etkinliği 07.04.2021 tarihine kadar sürecek. Tüm bu etkinlik beraberinde gelen özel ödüller ve nesne marketten alacağın ürünleri kaçırmamak için GameSatış güvencesi ile şimdi indirimli Metin2 EP satın al!