knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Metin2 Sevgililer Günü Etkinliği Başladı!
Bu Haberi 1821 Kişi Okudu

Metin2 Sevgililer Günü Etkinliği Başladı!

MMORPG oyunları arasında ilk akla gelen oyunlardan olan Metin2, sevgililer günü etkinlikleri ile oyunculara birbirinden güzel hediyeler dağıtmaya devam ediyor. 6 Şubat tarihinde başlayan etkinlik ile güller, petler, aşk dolu eşyalar ve birbirinden güzel eşyalar eşliğinde sevgililer gününü kutluyor.

 

Metin2 sevgililer günü etkinliği boyunca canavarlardan düşürdüğünüz gül ya da çikolataları toplayarak karşılığında değerli ödüller kazanın. Dilediğiniz kişi ile takas ederek hediyelere sahip olabilirsiniz. Sevgililer gününe özel metin taşlarının görünümü de değişti.

 

Metin2 Sevgililer Günü Nesne Market Fırsatları

 

Metin2 Ejder Parası ile nesne market üzerinden birbirinden güzel sevgililer gününe özel eklentiler sizleri bekliyor. Sınırlı süreli olarak nesne markete eklenen Ebedi Aşk Tılsımı veya Çikolata Tılsımı ile karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Oyunbozan Aşk Elçisi ve Sakar Aşk Elçisi petleri de sizlere ekstra özellikler katmak adına sizleri bekliyor. Tüm bu eşya kombinasyonları ile çeşitli set bonusları kazanabilirsiniz.

 

- Aşk Elçisi + Kalp Kuşağı : +%50 EXP
- Aşk Elçisi + Kalp Kuşağı + Ebedi Aşk Tılsımı : +%100 EXP ve +%3 Canavarlara karşı Güç
- Aşk Elçisi + Kalp Kuşağı + Çikolata Tılsımı : +%100 EXP ve +%5 Canavarlara Karşı Güç

 

Nesne markette yer alan Aşk Çarkını çevirerek çeşitli hediyeler kazanma şansını deneyebilirsiniz. Etkinlik için son gün 27 Şubat. Ödüllere doyacağınız etkinlik ve nesne market kampanyalarını kaçırmayın. Şimdi GameSatış üzerinden en ucuz Metin2 EP satın al ve etkinlik avantajlarından faydalan.