knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PİNKSTYX PİNKSTYX @editor
PUBG Mobile 11. Sezon Çıkış Tarihi Kesinleştirildi
Bu Haberi 1633 Kişi Okudu

PUBG Mobile 11. Sezon Çıkış Tarihi Kesinleştirildi

PUBG Mobile bir sonraki yama notlarıyla birlikte oyuna 11. Sezon eklenecek. Güncelleme duyurulmasının ardından resmi olmayan görseller ve bir çok söylentiler forumlarda ve haberlerde ortaya çıkmıştı. Ardından PUBG Mobile tarafından resmi olarak paylaşılan 11. Sezon resmi söylentileri yalanlayıp, robotik temalı resim yeni söylentiler ortaya çıkarttı.

 

2017 yılından bu yana PUBG, PC ve Konsol platformlarda büyük gerileme yaşamasına rağmen Mobile platformunda rekorları alt üst etti. 2017 ve 2018 yılına kıyasla %431 gelir artışı yakaladı. 

 

PUBG Mobile 11. Sezon ne zaman geliyor sorularını duyar gibiyiz. 11. Sezon çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Fakat yakın olduğunu PUBG Mobile'ın resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımlarından anlayabiliyoruz. Dediğimiz gibi henüz net bir tarih yok fakat öngörülen çıkış tarihi 8/9 Ocak aralığında olacak.

 

PUBG Mobile 11. Sezon

 

Yeni sezonun gelmesinin ardından oyuncuları en çok heyecanlandıran bir diğer gelişme ise Tencent Gaming'in E-spor gelişimine büyük ölçüde yatırım yapacağını duyurması. 2020 itibariyle PUBG Mobile eSports turnuvaları duyuruldu ve katılımları oyunculara açıldı. 

 

PUBG Mobile Club Open 2020 (PMCO 2020) içerisinde Amatör ligi, Yarı profesyonel ligi, ve Profesyonel ligi olarak 3 farklı lig oluşturdu. Bu senenin ödülü geçen sene belirlenen ödülün tam tamına iki katı 5 Milyon Dolar olacak.

 

 

Gelecek muhtemel yenilikler ise şu şekilde;

 

*Yeni köstümler
*Yeni silahlar (DBS pompalı)
*Mavi alan öncesinden çok daha hızlı haraket edecek
*Bir çok bug ve lag problemi çözülecek

 

Tencent tarafından henüz resmi bir açıklama yok. Yeni bir patch yayınlandığında tüm detaylarıyla birlikte tekrar sizlere sunuyor olacağız.

 

Sen de yeni sezon ile birlikte gelen bir çok yeni ihtişamlı kıyafetleri ve silah kostümlerini kutulardan cıkarmak istemez misin? En ucuz ve güvenilir Unknown Cash GameSatış adresinde seni bekliyor. 7/24 teslimat hizmetiyle hemen satın al. Yenilikleri şimdiden garantiye al.