knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
PUBG Mobile 11. Sezon Güncellemesi Geldi
Bu Haberi 1683 Kişi Okudu

PUBG Mobile 11. Sezon Güncellemesi Geldi

Çıktığı günden bu yana oldukça büyük bir kitlenin oynadığı Pubg Mobile, 11. Sezon bugün itibariyle başladı. Battle royale türünün öncüleri olan PUBG’nin mobil versiyonu dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Belli aralıklarla yeni sezon ve etkinlikler ile oyunu güncel tutmaya devam eden firma Pubg Mobil 11. Sezonu gelen güncelleme ile başladı.

 

Pubg Mobile Royale Pass’in 11. Sezonu ile yeni bir arena haritası, yepyeni bir Hakimiyet modu ve birçok iyileştirme geldi. PUBG MOBILE 0.16.5 güncellemesi bugünden itibaren ücretsiz olarak Androin ve IOS için oyunculara sunuldu.

 

Yeni Arena haritasına girerek, mavi ya da kırmızı takımlardan birini seçip 4’e 4 mücadele edebileceğiniz ve galibiyet için aktif olan üssü ele geçirmeye çalış. Oyun başladıktan sonra aktif olan rastgele 3 üstten 2 tanesini ele geçiren takım kazanan olacak.

 

Pubg Mobile oyuncularının geri dönüşlerine göre iyileştirmeler yapan firma, bu güncelleme ile Depo haritasını yenileyerek Arena Eğitim haritasına dönüştürdü. Güncellenen yeni harita üzerinde kendi mühimmatlarını kullanmak yerine istedikleri silah ile pratik yapabilecek.

 

Sezon 11 Royale Pass ile gelecek yeni görevleri yapıp, yepyeni ödüllerin ve yüksek kaliteli giysilerin sahibi olabilecekler.

 

Yalnızca Vikendi haritasına gelen Hafif Kar Aracı, orjinal Kar Aracı’na göre daha hızlı ve daha kolay harekete izin verirken kolay hasar alabiliyor.

 

Silah Dengelemeleri, yeni sezon sonrası bir önceki sezon istatiklerini ve öne çıkanları görüntüleyebilecekleri Sezon Özeti sayfası ve Royale Pass iyileştirmeleri güncelleme ile oyuna eklendi. Şimdi sizde Pubg Mobile 11. Sezon tadını çıkarmak için GameSatış üzerinden en ucuz Pubg Mobile UC satın alabilirsiniz.