knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
PUBG Mobile 12. Sezon Ödülleri ve Royale Pass Sızdırıldı
Bu Haberi 2766 Kişi Okudu

PUBG Mobile 12. Sezon Ödülleri ve Royale Pass Sızdırıldı

Dünya'nın önde gelen mobile oyunu PUBG Mobile alanında rakiplerini domine etmeye devam ediyor. En yakın rakibine karşı bile büyük fark açmayı başaran PUBG Mobile yeniliklere çok önem veriyor ve hiç durmadan çalışmaya devam ediyor.

 

PUBG Mobile yeni yılın ilk haftası ile 11. sezonunu oyuncularına sunmuştu. PUBG Mobile, bildiğimiz üzere her yeni sezonunda bir çok yeni tema, silah ve kıyafetler sunuyor.

 

MR.Ghost Gamer adlı Youtuber paylaşmış olduğu son video ile Reddit ve Twitter üzerinde tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Ghost Gamer son videosunda PUBG Mobile 12. Sezon görselleri ve Battle Pass ödüllerine değiniyor.

 

 

MR.Ghost Gamer tarafından Youtube üzerinde sızdırılan PUBG Mobile 12. Sezonu görselleri şu şekilde;

 

 

 

Ayrıca 12. Sezon şu ana kadar gelecek en önemli sezon olacak, nedenini sorarsanız PUBG Mobile 12. Sezonu ile 2. yıl kutlamasınıda beraberinde yapacak. Dolayısıyla PUBG Mobile 12. Sezon çalışmaları yeni sezona hiç olmadığı kadar özen göstereceklerdir diye öngörüyoruz.

 

Sen de hemen en ucuz ve güvenilir bir şekilde PUBG Mobile Unknown Cash satın almak için GameSatış adresini hemen ziyaret et. 11. Sezon içeriklerini kaçırıp pişman olma!