knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
PUBG Mobile 18. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Bu Haberi 3627 Kişi Okudu

PUBG Mobile 18. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

PUBG Mobile 18. Sezon, PUBG Mobile 18. Sezon ne zaman çıkacak, PUBG Mobile 18. Sezon kademe ödülleri, PUBG Mobile 18. Sezon Royale Pass ödülleri, PUBG Mobile 18. Sezon sızıntılar ve PUBG Mobile 18. Sezon hakkında bilinen her şeyi bu haberde bulabilirsin. 
 

PUBG Mobile (PlayerUnknown’s Battlegrounds), günümüzde mobil oyunlar arasında insanlar üzerinde en fazla etki yaratan oyun olarak liderliğini korumaya devam ediyor. Hatta bu etki insanları aşarak teknoloji firmalarını bile domine etmeye başladı ve Asus, Xiaomi gibi markalar özel oyun telefonları üreterek hiper gerçekçi grafiklerle oyun deneyimi sunar hale geldiler. 
 

Tencent Games, 19 Ocak 2021 tarihinde PUBG Mobile 17. Sezon’u başlattı. 17. Sezon’da bizi heyecan verici ödüller ve göz kamaştıran silah desenleri ile kozmetikler karşıladı. Şimdi ise PUBG Mobile 18. Sezon çıkış tarihi ile ilgili çeşitli bilgiler internette dolaşmaya başladı. 


 PUBG Mobile 18. Sezon Çıkış Tarihi

(Şu an elimizde olan bilgiler, geliştiriciler tarafından sağlanacak açık beta sürümü yayınlandıktan sonra daha daha da artacaktır.)
 

Devam etmekte olan PUBG Mobile 17. Sezon’un 17 Mart tarihinde sona ermesi bekleniyor. Royale Pass bölümü, ödüller ve etkinliklerin gelmesi, sezonun bitmesinden sonra 24 saat daha sürecektir. Sonrasında yeni sezon hazırlıkları tamamlanmış olacak ve PUBG Mobile 18. Sezon 19 - 20 Mart tarihlerinde başlamış olacaktır. PUBG Mobile 18. Sezon Royale Pass Ödülleri

Bilindiği gibi internetteki sızıntılar konu PUBG Mobile olduğunda oldukça büyük olasılıkla doğru çıkıyor. PUBG Mobile 18. Sezon Royale Pass ödüllerinde bizleri neler bekliyor görelim. 

 


Kıyafetler

PUBG Mobile 18. Sezon Royale Pass, oyuncuların karakterlerini en farklı biçimde donatmaları için 2 farklı kıyafet ile geliyor: PUBG Mobile Suikastçı Kıyafeti

Gören herkesi kendine hayran bırakacak, asil ve şık bir Suikastçı kıyafeti PUBG Mobile 18. Sezon Royale Pass içeriğinde bizi bekliyor olacak. Asaletiyle ön plana çıkan bu kıyafetin PUBG Mobile 18. Sezon Royale Pass 1. Seviye’sinde olmasını bekliyoruz. Yeşil ve sarının ustalıkla bir araya getirildiği bu kıyafet, büyüleyici görünüyor! 

  

PUBG Mobile Fütüristik Kıyafet

Henüz onaylanmış bir kıyafet olmadığını baştan söyleyelim. Eğer oyunda mevcut olursa Royale Pass’in 50. Seviye’sinden sonra bu fütüristik kıyafetle buluşabileceğiz. RP veya RP Sandığı içiğnde olması muhtemel. Cyberpunk 2077 esintileri dünya çapında yankı bulmaya devam ediyormuş gibi hissettiriyor! 

  

Silah Görünümleri

Eğlence teması PUBG Mobile 18. Sezon’da da hız kesmeden bizi içine çekmeye devam ediyor. Oyuncak görünümlü silahlar 18. Sezon’da bizi eğlendirirken karşı takımın işini kolayca bitirmemizi sağlayacak!SCAR-L 

Pembe ve sarı renklerin birleşimi, dünya çapında eğlencenin başlayacağına işaret eder! SCAR-L’nin Royale Pass 90. Seviye’sinde bizimle olmasını bekliyoruz. Seviye konusunda bugün kesin konuşmayız belki ama çok eğlenceli olacağından eminiz!
 

 

UZI

Pembenin baskın renk olarak tercih edildiği UZI, bu sezonda oldukça masum bir görüntü çiziyor! 
  

Sis Bombası

PUBG Mobile bu sezonda oyuncaklara kafayı takmış gibi duruyor. Sis bombası renkli yapısıyla şahane duruyor! 
 


Ekipmanlar

 

Kask

Yeşil, pembe ve sarı tonları bu sezona oldukça hakim ve bu durum kask deseninde de ilk göze çarpan özellik olarak karşımıza çıkıyor. 
  

Paraşüt

Bu paraşütle uçaktan atlamak için sabırsızlanmaya başladık bile! Mavi kamuflaj görünümü klasik ve modern çizgileri bir arada sunuyor. 
  

Bakalım ilerleyen günlerde karşımıza hangi detaylar çıkacak; hep birlikte merakla bekliyoruz. 

 

Her sezonun fatihi olmak için GameSatış’tan en güvenilir ve en ucuz UC satın al!