knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
PUBG Mobile 19 Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu Haberi 3118 Kişi Okudu

PUBG Mobile 19 Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sevilen mobil oyun PUBG Mobile yeni sezon için geri sayım başladı. Halihazırda devam eden 18. sezonun bitmesine sayılı günler kaldı. Pubg mobile sezon ne zaman bitecek? Pubg Mobile yeni sezon ne zaman? Pubg Mobile 19 sezon RP ödülleri neler olacak? gibi merak edilen tüm sorularının yanıtlarını sizin için derledik.

 

PUBG Mobile Sezon 19 Başlangıç Tarihi

 

PUBG Mobile Sezon 19 başlangıç tarihi 17 Mayıs 2021 tarihinde olması bekleniyor. PUBG Mobile yeni sezonu ile tüm sezonlarda da olduğu gibi süreli oyun modları, silah skinleri ve birçok kostümü de beraberinde getiriyor. Sezon 19 ile gelmesi beklenen tüm yeniliklerin ve bununla birlikte ne gibi yeniliklerin geleceğine dair tüm sızıntıların detaylarına göz atalım.

 

 

Halen devam eden PUBG Mobile Season 18, 15 Mayıs tarihinde sona eriyor. Heyecanla beklenen Season 19 Royale Pass’in, sezonun sona ermesinden iki gün sonrasında yayınlanacağı düşünülüyor. Yeni Royale Pass ile birlikte özel kostümler, silah skinleri, ifadeler ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok yeni ödül getirecek. PUBG Mobile Season 19, mevcut sezondaki oyuncuların sıralarını mevcut kademelerine göre sıfırlayacak.


Pubg Mobile 19 Sezon RP Ödülleri

Her sezonda olduğu gibi, Pubg mobile Sezon 19 güncellemesiyle birlikte oyuncuları birbirinden güzel ve farklı ödüller bekliyor. 19 Sezon Royale Pass ve Elite Pass alacakları bekleyen ve sızdırılan bazı ödüller ise şu şekildedir;

 

19. Sezon Bronz Seviye Ödülleri

 

 

Sezon 19'daki bronz aşama ödülü, 200 Gümüş olarak sızdırıldı.

 

 

19. Sezon Gümüş Seviye Ödülleri

 

 

Sezon 19 Gümüş Seviye Ödülü 400 gümüş olacak.

 

 

19. Sezon Altın Seviye Ödülleri

 

 

PUBG Mobile Season 19 Gold kademe ödülü, 600 gümüş ve yukarıda yer alan skin olacak.

 


19. Sezon Platin Seviye Ödülleri

 

 

Platin Seviye Ödülü ise görselde yer alan maskeye ek olarak, 800 gümüş olarak belirtilmiş.

 

 

19. Sezon Elmas Seviye Ödülleri

 

 

Elmas seviyesi için ise yukarıda yer alan M249 silah skini ve 1000 gümüş olacağı sızdırıldı.

 

 

19. Sezon Taç Seviye Ödülleri

 

 

Taç Seviyesi ödülü, Pubg Mobile Season 18 Taç isim etiketini, destansı takım giriş efektini ve 1.300 gümüş kapsıyor.

 

 

19. Sezon As Seviye Ödülleri

 

 

PUBG Mobile As Seviyesi ödülü, sızdırılan görselde yer alan yeni sezon temalı paraşüt olduğu görülebilir. Bunun yanında 1.600 gümüş, Sezon 19 As unvan etiketi ve efsanevi takım giriş efekti sahibi olacak.

 


19. Sezon Fatih Ödülleri

 

 

Fatih seviyesi ödülü, en seçkin olanıdır. Her sunucudan yalnızca en iyi 500 oyuncunun sahip olacağı ödül, 3 tane daha Fatih Tier Rewards - Season 19 Fatih çerçevesi, Sezon 19 Fatih isim etiketi ve Sezon 19 Fatih unvanı var. Fatih aşama ödülüne sahip bir oyuncu, efsanevi giriş efekti ve 2.000 gümüşe hak kazanır.
 

Silah Skinleri, Kostümler ve Kask Sızıntıları

 


PUBG Mobile Season 19, Godzilla ve King Kong temasının işleneceği bir etkinliğinde dahil olacağı bir sezon olması bekleniyor. Oyuncular, oyun içi para birimi UC kullanarak Elite Royale Pass ve Royale Pass satın alarak, bazı ek ödüllerin kilidini açabilirler. En ucuz ve indirimli fiyatlara, GameSatış güvencesi ile hemen teslim Pubg Mobile UC satın alarak hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.

 

PUBG Mobile 19 Sezon Ne Zaman Başlayacak? Sıkça Sorulan Sorular

Pubg Mobile sezon ne zaman bitecek?

Pubg Mobile 18. Sezon, 15 Mayıs 2021 tarihinde sona eriyor. Pubg Mobile sezon ne zaman bitecek, Pubg Mobile sezon ne zaman bitiyor gibi sorular oyuncular tarafından 19. sezonun heyecanı ile sıkça sorulmaya başladı. Hala devam eden 18. sezon bitiş tarihi 15 Mayıs 2021 olarak belirtildi. Sezonun bitiminden iki gün sonra 19. sezon başlayacak.

Pubg Mobile 19 sezon ne zaman gelecek?

Pubg Mobile 19. sezon, 17 Mayıs 2021 tarihinde gelecek güncelleme ile başlayacak. Sezon sonuna sayılı günler kala oyuncular Pubg Mobile 19 sezon ne zaman gelecek sorusunun yanıtı oldukça fazla merak etmeye başladı. Pubg Mobile 19. sezon, 15 Mayıs’ta sona erecek 18. sezondan iki gün sonra gelecek güncelleme ile oyuncularla buluşacak.

Pubg Mobile 19 güncelleme ne zaman gelecek?

Pubg Mobile sezon 19 güncellemesinin, 17 Mayıs sabah saatlerinde gelmesi bekleniyor. Yeni sezon ile birçok süreli etkinlik, kostüm, silah skinleri ve ödülleri dolayısıyla oyuncular fazlasıyla heyecanlanmaya başladı. Bu nedenle Pubg Mobile 19 güncelleme ne zaman gelecek sorusu fazlasıyla merak ediliyor. Beklenen güncelleme 17 Mayıs sabahında Google Play ve App Store üzerinden indirilebilecek.