knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
PUBG Mobile 2. Yıl Dönümü Kutlamaları Başlıyor
Bu Haberi 2302 Kişi Okudu

PUBG Mobile 2. Yıl Dönümü Kutlamaları Başlıyor

Mobil oyun devi PUBG Mobile geçtiğimiz günlerde 11. sezonunu tamamlayıp yeni sezonu olan 12. sezona giriş yapmıştı. Yeni sezon 9 Mart günü başlamıştı. 12. sezon başlamasının ardından PUBG Mobile 2. Yıl Kutlamaları ve 2. yıla özel gelecek olan etkinliklerini duyurarak oyuncularını heyecanlandırmaya başardı.

 

Bir çok yeni etkinliği ve yeni özellikleri ve modları sitesinden ve sosyal medya hesaplarından paylaşan PUBG Mobile oyuncularını eğlendirmeyi başaracak gibi gözüküyor. Geçelim oyuncularını ve bizi heyecanlandıran yeniliklere.

 

 

PUBG Mobile 2. Yıl Dönümü Etkinlikleri

 


PUBG Mobile 2. Yıl Dönüm Klasik Oyun Festivalleri

 

 

 

PUBG Mobile oyunu üzerinde eskilerden atari üzerinden tanıdığımız Av oyunları ve Uzay savaşları oyunlarını Lobi girişinde ve Klasik oyun modunda oynanır hale gelecek. Lobiye giriş yapıldığında sahip olduğunuz Video oyun jetonlarıyla ve Klasik oyun modu sırasında Oyun jetonları ile oynanılabilir hale gelecek. Video oyun jetonlarını etkinlik marketinden temin edip oyunlara başlayabilir, Klasik oyunlarda ise Oyun jetonları maç içerisinde kazanılıp oyun sonunda süresi sona erer. Klasik oyun sırasında oynanan oyunlarda başarılı sonuçlar elde edilmesi sonucunda ödüller kazanabilmektesiniz.

 


PUBG Mobile 2. Lunapark Etkinlikleri

 

PUBG Mobile Lunapark

 

PUBG Mobile Lunapark etkinlikleri 12-14 Nisan arasında Klasik oyun modunda ortaya çıkacak. Belirlenen alanlarda oyuncularını eğlendirmeye yönelik çıkardığı modda aynı zamanda ödüllerde kazandırmaya devam edecek.
Lunapark içerisinde olacak etkinlikler ise, Atış Poligonu, Trambolin, Pasta ye, Mancınık ve Atari oyunları gibi oyunları Lunapark içinde görebileceğiz.

 

PUBG Mobile 2. Yıl Market İndirimleri

 

PUBG Mobile 2.yıl market indirimleri

 

Henüz net olarak bir açıklama ve görsel paylaşılmamasına rağmen, Bir çok kostüm, kutu, sandık, çark ve günlük giriş ödülleri yapılacak. 2. Seneye özel mağazada belirtilecek tarih arası %30 ila %70 arasında indirimler bizlerle olacak.

 

PUBG Mobile 2. Yıl Gelecek Modlar

 

PUBG Mobile yeni yılına özel 2 farklı mod çıkaracak. Oyuncuların tek bir mod üzerinden sıkılmak yerine yeni modlar getirip, arkadaşları ile eğlenmesini hedefleyen PUBG Mobile ekibininin getireceği modlar şu şekilde,

 

Can Dostu: Emektar ve Çaylak 2 farklı arkadaş oyuna Silah Arkadaşları moduna giriş yapacak. Altın 5 ligi üzerindeki Emektar oyuncu, çaylak arkadaşına öğretici bir hocalık yaparak ödüller kazanacak. İki tarafında oynadıkça ödül ve rütbe kasabildiği modda eğlence üst seviyelere yükselecek.

 

Kutup Modu: Oyunun detaylı bir açıklamasını henüz sunmayan PUBG Mobile ekibi sadece hakkında şöyle bahsetti, Vikendi modu üzerinde oynanılacak modunda aktif olarak bir kutup fırtınaları gerçekleşecek. Bunu düşünerek hareket edecek oyuncular, donma ve kara saplanma gibi sorunla ile karşı karşıya gelip bu zorluklara karşı gögüs gerecek.

 


PUBG Mobile 2. Yıl Etkinlikleri Ne Zaman Çıkıyor?

 

Tencent Games ekibi 2. Yıl Etkinliklerinin çıkış tarihini 12 Mart 2020 Perşembe günü olarak belirlemiş fakat net bir saat vermeyen ekip, çıkışın sürpriz bir saatte yapılacağını belirtiyor.

 


Sen de PUBG Mobile 2. Yıl Etkinliklerine anında erişmek ister misin? Yapman gerekenler çok basit, en ucuz PUBG Mobile Unknown Cash ürünleri anında teslimat garantisi ile GameSatış adresinden hemen satın al. Bu fırsat kaçmaz!