knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Gelecek?
Bu Haberi 6005 Kişi Okudu

PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile sezon bitimi yaklaşıyor ve PUBG Mobile yeni sezon ne zaman soruları oyuncular tarafından sorulmaya başladı bile. 

 

Dünya çapında büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan PUBG yeni sezon söylentileri, popüler battle royale oyununun oyuncuları tarafından merak edilenler arasındaki yerini aldı. 

 

Bugüne kadar çeşitli kaynaklarda yer almış PUBG Mobile yeni sezon söylentilerini sizler için derledik. Tabi bu açıklamaların sadece söylenti olduğunu ve resmi kaynaklardan yapılmadığını sözlerimize eklemekte fayda var. Yeni bilgilere ulaştıkça haberimizi güncellemeye ve sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
 

PUBG Mobile 20. Sezon Başlangıç Tarihi

PUBG Mobile 19. Sezon Godzilla vs. Kong teması ile gelmişti. 17 Mayıs 2021 tarihinden bu yana devam eden sezon, görkemli bir etkinlikle duyurulmuştu. PUBG Mobile 19. sezon ödülleri de göz doldurmuş ve oyuncular tarafından bir hayli sevilmişti. 

 

PUBG Mobile geliştiricileri tarafından hazırlanan alışılageldik 7-8 haftalık PUBG sezonu daha Temmuz ayı ortasında sona erecek. PUBG Mobile 19. Sezon Royal Pass ödülleri 12 Temmuz 2021 tarihinde son bulacaktır. Oyunda belirtilen tarihlerden bir taneside Pubg Mobile 19. Sezon’un bitiş tarihi 17 Temmuz 2021 olarak gözüküyor. Resmi bir açıklama olmasa da Pubg Mobile 20. Sezonun başlangıcı 17 Temmuz 2021 olarak gözüküyor şimdilik.
 

Pubg Mobile Sezon 20 Royale Pass Ödülleri

Konu hakkında resmi kaynaklardan henüz bir açıklama gelmedi ancak Türkiye sunucusuna genellikle Hindistan gibi bölgelere gelen güncellemelerin aynısı geliyor ve Hindistan bölgesinde yayılan bazı dedikodulara göre aşağıdaki ödüllerin Royale Pass’e eklenmesi muhtemel olarak gözüküyor. İlerleyen zamanlarda resmi bu konu hakkında tam liste açıklanacaktır ve bu açıklamanın ardından sizlerle mutlaka paylaşıyor olacağız.

AKM

Pubg Mobile 20. Sezon AKM

Kar98

AVM

M762

S686

Paraşüt

Sırt Çantaları

Kask

Tava

 

PUBG Mobile 20. Sezon Final Mi?

Bu sezon için çıkan bir söylenti, 20. Sezon’un final olacağı yönünde. Geliştirici firma tarafından böyle bir açıklama yapılmamakla birlikte şu anda böyle bir durum söz konusu değil. Hem ülkemiz hem de dünya çapında bu kadar büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan oyun, sürekli yenilenmeye ve geliştirilmeye devam ederek uzun yıllar oyun dünyasındaki sağlam yerini koruyacak gibi bir izlenim bırakıyor. 

 

PUBG Mobile 20. Sezon’un final sezonu olduğu söylentisi, yabancı bir oyun haber sitesi tarafından gündeme getirildiği için şu anda konuşulmaktadır. Geliştirici firma tarafından böyle bir açıklama yapılmadığı için final olup olmayacağını bilemiyoruz fakat adı “final” bile olsa oyunun sona ermeyeceğinden emin olabilirsiniz. Oyun büyük bir güncelleme ile kabuk değiştirecek ve oynanmaya devam etmesi ihtimaller arasındadır.

PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Gelecek? Sıkça Sorulan Sorular

PUBG Mobile 20. Sezon RP ödülleri belli mi?

Yeni sezonda Royale Pass ödülleri hakkında net bir resmi açıklama henüz yok. Bu konu hakkında bazı söylentiler dolanmakta ancak 20. sezonun diğer sezonlar gibi tatmin edici içeriklerle birlikte geleceğine eminiz.

Pubg Mobile 20. sezon final mi?

PUBG Mobile 20. Sezon final değil. Bu konuda yayıncı firma tarafından henüz resmi bir açıklama gelmediyse bile oyunun ortadan kaybolmayacağı bir gerçek. 

Pubg Mobile 19. Sezon ne zaman bitiyor?

Pubg Mobile 19. sezon 17.07.2021 tarihinde sona eriyor. Sezonun sona ermesiyle birlikte yeni sezonun başlayacağını düşünüyoruz. Bu yüzden bu tarih aynı zamanda yeni sezonun başlangıç tarihi olarak söylenebilir.