knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Pubg Mobile 24.Sezon Ne Zaman Gelecek?
Bu Haberi 6195 Kişi Okudu

Pubg Mobile 24.Sezon Ne Zaman Gelecek?

Tencent Games'in 2017 yılından beri yayıncılığını üstlendiği PUBG Mobile 24.Sezon yaklaşıyor, Battle royale oyun tarzının mobil üzerine de geçiş yapması ile PUBG Mobile bu konuda büyük bir başarı elde etmiş durumdadır.


Mobil oyun severlerin büyük ilgisi olduğu PUBG Mobile'ın 24. Sezonu için oyuncular büyük bir sabırsızlık ile beklemekte.


Pubg Uc Satın Al


Pubg Mobile 23.Sezon M4, 18 Ekim 2021 itibariyle başlamıştı. Pubg Mobile 23.Sezon ödüllerini beklerken oyuncular bir hayli heyecanlanmış durumdaydı. Royal Pass ödüllerinden genel olarak memnun kalsak da Pubg Mobile 24.Sezon ödülleri neler olacak, nasıl olacak merakla beklenmekte. Ödüller ile ilgili bilgimiz oldukça sizlerle paylaşcağız…


Pubg Mobile 24.Sezon Ne Zaman Başlıyor?


Pubg Mobile 23.Sezon M4 bilindiği üzere 18 Ekim 2021 itibariyle başlamıştı. Güncel sezon son hız ilerlerken, gözler merakla beklenen Pubg Mobile 24.Sezon’un ne zaman çıkacağında…


Pubg Mobile 24.Sezon ne zaman çıkacak sorusuna şuan için net bir cevap veremesek de, Pubg Mobile 24.Sezon çıkış tarihi 18.11.2021 olacaktır.


Pubg Mobile ile ilgili yeni gelişmeler ve haberler oldukça sizlerle de paylaşacağız. Şimdilik Pubg Mobile UC satın alıp 23.Sezon’un tadını çıkarın!

Pubg Mobile 24.Sezon Ne Zaman Gelecek? Sıkça Sorulan Sorular

Pubg Mobile 24.Sezon ne zaman başlayacak?

Pubg Mobile 24.Sezon ne zaman çıkacak sorusuna şuan için net bir cevap veremesek de, Pubg Mobile 24.Sezon çıkış tarihi 18.11.2021 olacaktır.