knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
PUBG Mobile Oyuncu Engelleme Nasıl Yapılır?
Bu Haberi 3518 Kişi Okudu

PUBG Mobile Oyuncu Engelleme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile, popülerliği sayesinde milyonlarca oyuncuya sahip. dolayısıyla toxic oyuncu sayısı da bir hayli fazla. Oyun deneyimine zarar veren bu toksik oyuncular, maçı kaybetmenize neden olabildiği gibi oyunda iyi vakit geçirmenize de mani olur.

 

Bunun yanı sıra Pubg Mobile oyun deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarmak için UC satın alabilirsiniz. Pubg Mobile UC ile oyun içerisinde çeşitli silah görünümlerine ve kozmetik ürünleri elde edebilirsiniz.

 

Bu oyuncuları engelleyerek daha keyifli bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Peki, PUBG Mobile’da oyuncular nasıl engellenir? İşte detaylar:


Pubg Mobile Uc Satın Al

 

PUBG Mobile Oyuncu Engelleme Nasıl Yapılır?

 

PUBG oyuncu engelleme belki de oyuncuların en sık araştırdığı konulardan biri. PUBG Mobile’da bir arkadaş ya da kişi engellemek mümkündür.

 

PUBG Mobile arkadaş engelleme nasıl yapılır PUBG Mobile’da bir kişiyi engellemek istiyorum nasıl yapılır merak ediyorsanız, aşağıda sizler için listelediğimiz adımları uygulayabilirsiniz. İşte PUBG Mobile oyuncu engelleme adımları:

 

 1. PUBG Mobile ana lobiye giriş yapın.
 2. Ekranın sol tarafında “Arkadaşlar” kısmının altında “Davet Et” yazan bir buton göreceksiniz.
 3. Açılan ekranda arkadaşlarınızın listesini görebilirsiniz, liste içerisinden engellemek istediğiniz arkadaşınızın ya da kişinin üzerine tıklayarak “Sohbete Başla” seçeneğine tıklayın.
 4. Açılan sohbet ekranında engellemek istediğiniz kişiyi seçin ve yukarıda bulunan üç çizgiye tıklayın.
 5. “Oyuncuyu Engelle” seçeneğine tıklayın.
   


Pubg Mobile Kişi Engelleme

 

PUBG Mobile Oyuncu Engel Kaldırma Nasıl Yapılır?

 

Oyunda PUBG engelleme gibi oyuncu engel kaldırma işlemi de mümkündür. Bu sayede yanlışlıkla engellediğiniz bir kişinin ya da arkadaşınızın yasaklamasını kaldırabilirsiniz. İşte, PUBG engel kaldırma adımları:

 

 1. Lobi ekranının solundaki “Arkadaşlar” simgesine tıklayın.
 2. Engellenenler listesini görmek için sol köşede bulunan “Engellenenler” simgesine tıklayın.
 3. Oyuncu avatarının sağ tarafında “Engellemeyi Kaldır” butonuna tıklayın ve ardından oyuncunun engelini açmak için “Tamam” butonuna tıklayın.

 

PUBG Mobile Oyuncu Engellemenin Avantajları

 

PUBG Mobile'da bir oyuncuyu engellemenin çeşitli avantajları vardır:

 • İstenmeyen İletişimi Önler: Eğer belirli bir oyuncu sizi rahatsız ediyorsa veya istenmeyen mesajlar gönderiyorsa, bu kişiyi engelleyerek bu tür iletişimi engelleyebilirsiniz.
 • Oyun Deneyimini İyileştirir: Eğer bir oyuncu sürekli olarak taciz edici davranışlarda bulunuyor veya oyun deneyiminizi olumsuz yönde etkiliyorsa, bu kişiyi engellemek oyun deneyiminizi iyileştirebilir.
 • Özel Bilgilerin Korunması: Bir oyuncuyu engellemek, bu kişinin sizinle veya sizinle ilgili bilgilerle iletişim kurmasını engeller. Bu, özel bilgilerinizi ve kişisel güvenliğinizi korumanıza yardımcı olabilir.
 • Takım Oyununu İyileştirir: Eğer belirli bir oyuncu sürekli olarak takım oyununu sabote ediyorsa veya diğer oyuncularla işbirliği yapmıyorsa, bu kişiyi engelleyerek takım oyununu iyileştirebilirsiniz.
 • Negatif Etkileşimleri Azaltır: Engellemek, bir oyuncunun sizinle negatif bir şekilde etkileşim kurmasını engeller. Bu, genel oyun deneyiminizi iyileştirebilir ve daha olumlu bir oyun ortamı yaratmaya yardımcı olabilir.

 

Unutmayın, bir oyuncuyu engellemek genellikle son çaredir ve genellikle oyuncular arasında anlaşmazlık olduğunda kullanılır. Mümkün olduğunca, oyuncular arasında olumlu bir etkileşim ve saygıyı teşvik etmeye çalışmalısınız.
 


Pubg Mobile Uc Satın Al

    

PUBG Mobile Oyuncu Engelleme Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

PUBG Mobile Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

 • PUBG Mobile ana lobiye girin
 • Ekranın sol tarafında “Arkadaşlar” kısmının altında “Davet Et” yazan bir buton göreceksiniz
 • Açılan ekranda arkadaşlarınızın listesini görebilirsiniz, liste içerisinden engellemek istediğiniz arkadaşınızın ya da kişinin üzerine tıklayarak “Sohbete Başla” diyin
 • Açılan sohbet ekranında engellemek istediğiniz kişiyi seçin ve yukarıda bulunan üç çizgiye tıklayın.
 • “Oyuncuyu Engelle” diyin
 • PUBG oyuncu engelleme işlemini tamamladınız, kişi artık engelli

PUBG Mobile Oyuncu Engelleme Kaldırma Nasıl Yapılır?

 • Öncelikle arkadaşlarınıza erişmeniz gerekmektedir. Bunun için lobinin solundaki “Arkadaşlar” simgesine tıklayın
 • Engellenenler listesini görmek için sol köşede bulunan “Engellenenler” simgesine tıklayın
 • Oyuncunun avatarının sağ tarafında “Engellemeyi Kaldır” butonunu göreceksiniz. Butona tıklayın ve ardından oyuncunun engelini açmak için “Tamam” butonuna tıklayın