knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Pubg Mobile Çığ Zırh-X Seni Bekliyor!
Bu Haberi 2617 Kişi Okudu

Pubg Mobile Çığ Zırh-X Seni Bekliyor!

Pubg Mobile yeni Avalanche X-Suit 24 Aralık itibariyle oyunda.


Pubg Mobile efsane görünümleri elde etmeye devam ediyor. Avalanche X-Suit olarak adlandırılan Çığ Zırh-X oyunda yerini aldı. Krafton uzun zamandır X-Suit’i geliştiriyor ve nihayet yeni Çığ Zırh-X’i oyunda görebiliyoruz.


Pubg Mobile Uc Satın Al


Pubg Mobile yeni suit Çığ Zırh-X, yükseltilebilir bir zırh. UC satın alarak zırhta 6 seviyeye kadar yükseltme yapabilirsiniz. 


Pubg Mobile Çığ Zırh-X, çığ temasına dayanıyor. Mükemmel görünüme sahip X-Suit’ın yanı sıra alternatif oyun içi desteklenen yedek görünüm, paraşüt görünümü, yıkım çubuğu, başlık gibi birçok alternatif görünüm elde edebilirsiniz. Yalnızca kıyafet ve görünüm değil aynı zamanda takım arkadaşlarınızın veya düşmanınızın önüne geçmek için bazı eğlenceli ifadeler de yeni Çığ Zırh-X ile beraber oyunda yerini aldı. İçeriklerde Uc satın alarak seviye yükseltmelerinde bulunabilirsiniz.


Çığ Zırh-X açmak için öncelikle bilet açmanız gerekiyor. 1 bilet 60 UC, 10 bilet ise 600 UC değerinde. Rastgele açılan biletlerden Çığ ZIrh-X veya yan ürünlerine sahip olabilirsiniz.


Pubg Mobile Çığ Zırh-X


Pubg Mobile Çığ Zırh-X Görünümü


Pubg Mobile, kozmosun öncü teknolojisi yeni Çığ Zırh-X ile mükemmel bir görünüm sunuyor. Çığ Zırh-X görünümü buzlu taç başlık, elmas işlemeli buzdan zırh ve aytaşı kristallerinden oluşuyor. Pubg Mobile yeni suit Çığ Zırh-X oyunda toplanma alanına özel, giriş emojisi, zafer yayını, paylaşımlı öge ve lobiye özel avantajlar da sunuyor.


Avalanche X-Suit 24/12 - 31/01 tarihleri arasında Pubg Mobile’da olacak.


Hepsi ve daha fazlası için hemen en uygun fiyatlarla Pubg Mobile UC satın al, biletleri aç, Çığ Zırh-X seviyeni yükselt!


Pubg Mobile UC Satın Al

Pubg Mobile Çığ Zırh-X Seni Bekliyor! Sıkça Sorulan Sorular

Pubg Mobile Çığ Zırh-X ne zaman gelecek?

Pubg Mobile Çığ Zırh-X, 24/12 - 31/01 tarihleri arasında Pubg Mobile’da olacak. Yeni Çığ Zırh-X 24 Aralık'ta oyunda yerini aldı.

Pubg Mobile Çığ Zırh-X nasıl alınır?

Çığ Zırh-X almak için öncelikle bilet açmanız gerekiyor. 1 bilet 60 UC, 10 bilet ise 600 UC değerinde. Rastgele açılan biletlerden Çığ ZIrh-X veya yan ürünlerine sahip olabilirsiniz. GameSatış üzerinden hemen UC satın al.