knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Pubg Mobile Emulator PC Nasıl İndirilir? Hangisi Daha İyi?
Bu Haberi 2977 Kişi Okudu

Pubg Mobile Emulator PC Nasıl İndirilir? Hangisi Daha İyi?

Bilgisayar üzerinden Pubg Mobile oynayabilmeniz için bir Pubg Mobile Emulator ihtiyacınız var.  Farklı şekilde indirebileceğiniz ve kullanılabileceğiniz birden fazla emülatörün olduğunu söylemekte yarar var.

 

Pubg Mobile üreticisinin de çıkarmış olduğu bir emülatörü kullanabilirsiniz. Bu yazımızda emülatörler hakkında sizlere enine boyuna bazı bilgiler vereceğiz. Elbette Emulator kullanarak sadece Pugb’nin mobil versiyonunu oynayabiliyorsunuz. Bilgisayar için olan versiyonu bu olayın tamamen dışında yer kalıyor.


Bilgisayardan PUBG Oynamak – Bilgisayardan PUBG Nasıl Oynanır?

 

Dünyaca ünlü Pubg Mobile oyununu bilgisayar üzerinden oynamanın farklı yöntemleri var. Ancak bu yöntemlerin başında bir emülatör geliyor. Sizler için 2021 yılında güncel olan emülatörleri listeledik.
 

Nox Player

Nox Player uzunca süredir bu alanda hizmet veren bir emülatör olarak dikkat çekiyor. Uygulamayı indirebilmek için internet sitesine giriş yapmalı ve direkt olarak emülatörü indirmelisiniz. Hemen sonrasında ise Android mağazasından Pubg Mobile oyununu indirmeniz gerekiyor.

 

Tencent Tarafından Yapılan Emülatör 

Tencent Pubg Mobile oyununun dağıtıcı firması olarak öne çıkıyor. Oyun ile %100 uyumlu bir şekilde Android emülatörü yaparak oyunculara kolaylık sağlıyor. Bu emülatör oyunun yapımcısının birebir kendisinin için çıkardığı emülatör olduğu için kesinlikle birçok oyuncunun bu emülatörü tercih ettiğini söylemekte yarar var.

 

tencent pubg mobile emulator

 

 

BlueStacks

En meşhur emülatörden bir tanesi de kesinlikle BlueStacks bu emülatör sayesinde birden fazla oyunu istediğiniz şekilde oynama fırsatına sahip olabiliyorsunuz. BlueStacks indirip kurulum yaptıktan sonra farklı bir Android sürümü ya da cihaz seçebiliyorsunuz. Pubg Mobile gibi oyunlarda deneyim yaşayabilmeniz için en ideal uygulamaların başında geldiğini söylemekte yarar var. 

 

MEmu 

Yüksek performansta oyun oynamak isteyen arkadaşlar için kesinlikle bu emülatör doğru tercih olacaktır. Oyunlarda daha yüksek performans almak isteyenler için kesinlikle harika bir emülatör olduğunu söylemekte yarar var. Emülatör diğerlerine oranla çok daha hızlı bir şekilde Pubg Mobile oynayabilir. MEmu kesinlikle size kalitesi vaat etmektedir.


 

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarı Önerileri

 

Her bir oyuncunun kendisi için en doğru ve sağlıklı ayara erişim sağlaması bir miktar zaman almakla birlikte yine de genel ve verimli bir ayarın benimsenmesi oyuna en etkili şekilde uyum sağlamak adına önemli avantajlar vaat eder. 

 

Dolayısıyla PUBG Mobile hassasiyet ayarları başlangıç aşamasında her oyuncunun en verimli şekilde oyundan faydalanabileceği önerilerle çok daha yüksek bir oyun için deneyimle oyuna katılım sağlayabilme kolaylığı sunmaktadır. 

 

Bilineceği üzere PUBG Mobil başlangıç aşamasında sadece mobil cihazlara uyumlu bir Battle Royale oyunu olarak tasarlanmış olsa da oyunun dünya çapında yoğun bir ilgi görmesiyle birlikte emulatörler aracılığıyla bilgisayarlar üzerinden oynanması da imkanlı hale gelmiştir. 

 

Bu kapsamda PUBG Mobile hassasiyet ayarları telefon ve bilgisayarlar için farklı olarak özgünleştirilmelidir. Bilgisayarlar için yapılan hassasiyet ayarları aynı zamanda emülatörlerde de ayrıca yapılması gerektiği belirtilmelidir.  Doğru kurulum yapılırsa ve sistem gereksinimleri yeterli olursa pubg mobile emulator kasma sorunu çözümü de beraberinde gelecektir.

 

Emülatör Kurulumu ve PUBG Mobile İndirilmesi

Pubg Mobile bilgisayar ayarları son derece önemlidir. Oyunu daha rekabetçi ve diğerlerine oranla daha önemli bir şekilde oynamak isterseniz kesinlikle emülatör kurulumu yaptıktan sonra Pubg Mobile Emulator Ayarları da sorunsuz şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.


 Emülatörü kurdunuz Android sürümünü çözünürlük ve cihaz modeline seçtikten sonra tam olarak ayarlarınızda gerçekleştirmemiz gerekiyor. Bu kurulum bilgisayarınızın hızına ve donanımına göre değişiklik gösterecektir. Kurulum bittikten sonra Google Play hesabınıza Giriş yapın ve Pubg Mobile oyununu indirin.

 

PUBG Mobile Minimum Sistem Gereksinimleri PC 2021

 

Pubg mobile emulator sistem gereksinimleri merak ediliyor. Oyuncular oyunu PC üzerinden oynayabilmek için aşağıdaki sisteme sahip olmalılar.

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8,1 ve 10
  • İşlemci: Intel Dual-core, AMD – 1,8 GHz
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
  • RAM: 3 GB
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan.

Pubg Mobile Emulator PC Nasıl İndirilir? Hangisi Daha İyi? Sıkça Sorulan Sorular

Pubg Mobile emulator kaç GB?

Pubg Mobile Emulator 3 GB RAM, 2 GB depolama alanına ihtiyaç duyuyor. Pubg Mobile’a bilgisayar üzerinden oynamak istediğinizde bir emulatore gerek var. Emulator üzerinden indirebilmeniz için ise 2 GB depolama alanı olarak belirtilmiştir. Pubg Mobile emulator kaç GB? sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz. 

Pubg Mobile hangi emulator daha iyi?

Pubg Mobile bilgisayarda oynamanız için gerekli emulator programları arasında en çok kullanılan Gameloop iken, resmi emulator olarak yayınlanan Tencent’de iyi kabul edilebilir. PC’de oynamak isteyen tüm oyuncuların merak ettiği pubg mobile hangi emulator daha iyi, pubg mobile pc hangi emulator daha iyi sorularını bu şekilde yanıtlamış olabiliriz. Hemen hemen hepsi benzer özelliklere sahip ancak kullanım sıklığına göre değişiklik gösterebiliyor.

Pubg Mobile PC hangi emulator?

Pubg Mobile’ı PC’de oynayabilmeniz için birçok emulator bulunmaktadır. Bunların en çok tercih edileni Gameloop’dur. Bunun dışında Tencent’in kendi emulatoru, Nox Player, BlueStacks, MEmu’da kullanabileceğiniz emulatorlerdendir. Pubg Mobile PC hangi emulator sorusunu bir kaç örnek ile sizlere yanıtlamış olduk.