knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
PUBG Mobile En İyi Ses Kasma Ayarları - 2023
Bu Haberi 4135 Kişi Okudu

PUBG Mobile En İyi Ses Kasma Ayarları - 2023

Uzun zamandır oyuncuların gözdesi olmaya devam eden PUBG Mobile göz önünde olmaya devam ediyor. Bugün sizler için her FPS Aksiyon oyununda olduğu gibi PUBG Mobile'da da önem teşkil eden PUBG Mobile En İyi Ses Kasma Ayarları'nı araştırdık. Eğer bu ayarları doğru bir şekilde yaparsanız, oyunda bir adım önde olacağınıza eminiz. Rakiplerinizi sizi görmeden önce duymanız onlara karşı avantajlı olacağınız anlamına gelmekte. Hadi gelin PUBG Mobile En İyi Ses Kasma Ayarları yazımızı beraber inceleyelim.


PUBG UC


PUBG Mobile En İyi Ses Kasma Ayarları 2023


Sizler için araştırdığımız PUBG Mobile En İyi Ses Kasma Ayarları'nı, yine sizler için şu şekilde maddeleyebiliriz. Bu maddelerin tamamını eksiksiz bir şekilde yerine getirdiğiniz süreçte diğer oyunculardan bir adım önde olacağınızın garantisini verebiliriz. Maddeler şu şekilde sıralanmaktadır;

 

 1. PUBG Mobile'ı açın.
 2. Ayarlar kısmına girin.
 3. Ses kategorisini açın.
 4. Efekt Kalitesi bölümünü kulaklığınızın kalitesine göre Yüksek veya Aşırı Yüksek yapın. (Aşırı yüksek özelliği her cihazda kullanılamayabilir.)
 5. Ana Ses Seviyesini %100'e getirin.
 6. Efekt Seviyesini %100'e getirin.
 7. Arayüz Seviyesini %100'e getirin. 
 8. Müzik Seviyesini %0'a getirin. (Müzik Lobi ve Oyun içerisinde kafanızı karıştırabilir.)
 9. Ses Mikrofon Seviyesini Yüksek olarak seçin. (Takım arkadaşlarınıza daha rahat info verebilmek için.)
 10. Hoparlör Seviyesini Yüksek olarak seçin. (Bu sesi daha yüksek duymanıza yarayacaktır.)
 11. SFX ekletilerini kapatın. (Bu eklentileri kapatmak, ortam seslerini ve adımları daha iyi duymanızı sağlayacaktır.)


PUBG Mobile Emulatör Ses Ayarları 2023


PUBG Mobile'ı eğer emulatör üzerinden oynuyorsanız, seslerin birbirine karışması ve dolayısıyla rakiplerinizi duymama sorunu yaşayabilirsiniz. Bunun önüne geçebilmek adına, PUBG Mobile Emulatör Ayarlar kısmına giderek ses ayarı seçeneğini eğer 'MONO' ise 'STEREO' olarak değiştirmelisiniz. Otomatik olarak emulatör kulaklığınızın işlevi nedeni ile ses ayarlarını mono seçmiş olabilir.


PUBG Mobile Ses Kasma Kulaklık Ayarları 2023


PUBG Mobile oynarken, Windows'un genel sesini size iletilen bu ayarları gerçekleştirdikten sonra kulaklarınıza zarar vermemek için kısabilirsiniz. Biz araştırmalarımız sonucu sizlere belli bir marka tavsiye edemiyoruz, siz size en uygun olan kulaklık markasını seçebilirsiniz. Unutmayın kulaklarınız uzun süreli yüksek sese maruz kalırsa zarar görebilir. Bunun önüne geçmek adına bu adımı atlamamanızı öneririz.


PUBG Mobile Ayak Sesi Arttırma 2023


PUBG Mobile'da rakiplerinizin ayak seslerini daha az duyduğunuz anlar olabilir. Bu sorun hoparlörünüz veya kulaklığınızdan kaynaklanıyor olabilir. Sizlere PUBG Mobile En İyi Ses Kasma Ayarları için kulaklık kullanmanızı öneriyoruz. Hoparlör üzerinden ses aldığınız süreçte bu sesler size, oyunun tamamının seslerini aktarır. Kulaklık kullandığınız süreçte ise sadece belirli sesleri daha net duyarsınız.


PUBG UC


Sizler için hazırladığımız PUBG Mobile En İyi Ses Kasma Ayarları - 2023 yazımızın sonuna geldik. PUBG Mobile Ses Kasma işini en iyi ben yaparım, savaş arenasında en havalı ben olurum diyorsan görsele tıkla ve en ucuz PUBG UC satın al! Rakiplerinden hep bir adım önde ol.

PUBG Mobile En İyi Ses Kasma Ayarları - 2023 Sıkça Sorulan Sorular

PUBG Mobile Emulatör Ses Ayarları Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile'ı eğer emulatör üzerinden oynuyorsanız, seslerin birbirine karışması ve dolayısıyla rakiplerinizi duymama sorunu yaşayabilirsiniz. Bunun önüne geçebilmek adına, PUBG Mobile Emulatör Ayarlar kısmına giderek ses ayarı seçeneğini eğer 'MONO' ise 'STEREO' olarak değiştirmelisiniz.

PUBG Mobile Ses Kasma Ayarları Nelerdir?

 • PUBG Mobile'ı açın.
 • Ayarlar kısmına girin.
 • Ses kategorisini açın.
 • Efekt Kalitesi bölümünü kulaklığınızın kalitesine göre Yüksek veya Aşırı Yüksek yapın. (Aşırı yüksek özelliği her cihazda kullanılamayabilir.)
 • Ana Ses Seviyesini %100'e getirin.
 • Efekt Seviyesini %100'e getirin.
 • Arayüz Seviyesini %100'e getirin. 
 • Müzik Seviyesini %0'a getirin. (Müzik Lobi ve Oyun içerisinde kafanızı karıştırabilir.)
 • Ses Mikrofon Seviyesini Yüksek olarak seçin. (Takım arkadaşlarınıza daha rahat info verebilmek için.)
 • Hoparlör Seviyesini Yüksek olarak seçin. (Bu sesi daha yüksek duymanıza yarayacaktır.)
 • SFX ekletilerini kapatın. (Bu eklentileri kapatmak, ortam seslerini ve adımları daha iyi duymanızı sağlayacaktır.)

PUBG Mobile Ayak Sesi Arttırma Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile'da rakiplerinizin ayak seslerini daha az duyduğunuz anlar olabilir. Bu sorun hoparlörünüz veya kulaklığınızdan kaynaklanıyor olabilir. Sizlere PUBG Mobile En İyi Ses Kasma Ayarları için kulaklık kullanmanızı öneriyoruz. Hoparlör üzerinden ses aldığınız süreçte bu sesler size, oyunun tamamının seslerini aktarır. Kulaklık kullandığınız süreçte ise sadece belirli sesleri daha net duyarsınız.