knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Pubg Mobile En Popüler Şarkıları, 2022 Güncel Liste
Bu Haberi 3389 Kişi Okudu

Pubg Mobile En Popüler Şarkıları, 2022 Güncel Liste

Pubg mobile gerek kurgusu gerek oyuncu yapısı nedeniyle tüm dünyada özellikle gençler tarafından oynanan aksiyon oyunlarından biridir. Oldukça nitelikli bir oyun olarak internet dünyasında kendisine özel bir yer edinmiş Pubg mobile şarkıları ile de insanların dikkatini çekmeye devam ediyor. 

Birçoklarının bildiği üzere oyunların kendilerine özgü şarkıları, insanların oyun ile bütünleşmesini sağlamaktadır. Bu durumun Pubg mobile için de geçerli olduğunu söylemek olanaklı. Pubg mobile şarkısı sözleri, oyuncuların bir kısmı tarafından ezberlenmekte ve bu şarkılar eşliğinde oyun oynanmaktadır. 

Oyunla özdeşleşmiş oldukça fazla şarkı bulunmakta olup bu şarkıların her biri, oyuncuların dikkatini çekecek türden. Peki ama Pubg mobile için oluşturulmuş şarkıları ve bu şarkıların isimleri nelerdir? Oyuncular, hangi şarkılar eşliğinde oyunlarını çok daha keyifli bir ortamda oynayabilir?


Pubg Uc Satın Al

 

Pubg Mobile Şarkılarının Listesi

Pubg mobile şarkıları, çeşitli platformlarda yayınlanmakta olup bu platformlar aracılığı ile şarkılar kesintisiz bir şekilde dinlenebilmektedir. Pubg mobile şarkısı 1 saatlik olmak üzere aynı video içerisinde bulunabilmektedir. Peki ön plana çıkan Pubg mobile şarkıları ve bu şarkıların isimleri nelerdir?

Pubg mobile şarkılarını genel olarak şu şekilde sıralayarak Pubg mobile şarkı listesini oluşturmak mümkündür:

 

  • Live Fast -Alan Walker x ASAP Rocky
  • SabrinaCarpender, Alan Walker&Farruko – On My Way
  • PubgSong – Ariya ft. Xtatic Music – TrapMix – PubgAnthem
  • JayPubgWinnerWinnerChickenDinnerDjSong2021 -New Style PubgSong DJ
  • Pung Rap Trap Remix – SpiTruth – New Hindi Rap Song 2018
  • Pubg Rap Anthem – Posssh – Gtansh – Crazy Banda – LatestPubgSongs 2019
  • PubgForeverSong – OfficalMakkar – J-Sam
  • ByDishHarishFromNellore x JaiPubg Full BassTeenmaarRemix
  • GavyDhindsa -BandeAage – Pubg – SukhSandhu

 

Yukarıdaki gibi sıralanması mümkün olan şarkıların her biri, Pubg mobilde kendisine yer bulmakta ve oyunun havasını değiştirerek Pubg mobilin özel bir şekilde oynanmasını mümkün kılmaktadır. Bu nedenle her bir şarkının oldukça özel ve oyuna renk katan önemli unsurlardan biri olduğunu söylemek olanaklıdır.

 

Şarkıların her biri, Pubg mobile şarkısı dinle şeklinde çeşitli müzik platformlarından sorunsuz bir şekilde dinlenebilmektedir. Oyunun ruhunu değiştiren ve zevkli ile bir oyun ortamı oluşmasını olanaklı hale getiren Pubg mobile şarkılarının birçok oyuncu tarafından ilgi ile dinlendiğini söylemek olanaklıdır. 

 

 

Pubg Mobile 3. Yılına Özgü Dijital Albüm

Çok oyunculu video oyunlarından biri olan ve şarkıları ile insanların dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran Pubg mobile için 3. yılına özel dijital albüm oluşturmuştur. 3. yılını “Let's Drop the Beat” albümü ile kutlayan Pubg mobile, oldukça özel şarkılar ile insanların beğenisine sunuldu. Pubg mobile game songs kapsamında albümde Türkiye’den Ece Seçkin de şarkı söyleyerek oyun için bir albüm oluşturulmasına destek verdi.


Pubg Uc Satın Al