knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PUBG Mobile Erangel Harita Değişikliği Geliyor
Bu Haberi 1335 Kişi Okudu

PUBG Mobile Erangel Harita Değişikliği Geliyor

PlayerUnknown's Battlegrounds Mobile oyununun temel haritası olan Erangel, gelecek güncelleme ile yenileniyor. Bir sonraki gelecek olan 0.17.0 güncellemesinde gelmesi planlanan yenilikler içerisinde Erangel haritasının 2.0 yamasınıda içinde bulunduruyor.

 

Steam üzerinde popülerleğini yitirmeyen PUBG, geçtiğimiz günlerde gelen yama notları ile PC platformunda aktif edilmişti. Oyuncular tarafından beğenilen özellikler talep üzerine PUBG Mobile platformuna geliyor.

 

 

Pubg mobile yeni harita değişikliği

 

 

Ayrıca PUBG Mobile'ın geliştiriciliğini üstlenen Tencent Games yapacağı yenilikler bununla sınırlı kalmayacak. Oyuna eklenecek bir çok yeniliğin dışında oyuna yeni modlarda eklenecek. Gelecek modlar arasında bulunan Extreme Cold oyuncuların hayatta kalmalarını dahada zorlaştıracak bir mod olacak. PUBG Mobile oyununa eğlence katacak bu mod ekstra bir soğuk ile hayatta kalmak için ekiplerin birbirleriyle kıyasıya savaşlarını bir üst seviyeye taşıyacak.

 

Haritayı ve modları denemek isteyen arkadaşlar için PUBG oyunun Steam üzerinden satın alıp Test serverlarında deneyebilirler. Test serverinda beta şeklinde gelen yenilikler henüz gelişme aşamasında da olsa denemeye değer gibi gözüküyor. PUBG Mobile oyununa gelecek yama notları toplamda 1 GB boyutunda olacağı söyleniyor fakat eklenecek yenilikler ve düzeltilermeler işin içine girdiğinde bu sayıda azalma ve ya artış gözlemlenebilir.