knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
PUBG Mobile Güncelleme Sürüm 1.0 ve Yenilenmiş Erangel Haritası
Bu Haberi 2206 Kişi Okudu

PUBG Mobile Güncelleme Sürüm 1.0 ve Yenilenmiş Erangel Haritası

PUBG Mobile artık oyun olmanın ötesinde bir yaşam tarzı desek doğru söylemiş oluruz. Sezon sıfırlamalında milyonlarca kişiyle birlikte aynı heyecanı yaşıyoruz. Oyuna yeni haritalar eklendikçe dünyamız genişliyor. Dünyanın en fazla nüfusuna sahip ülkekerinden biri olan Hindistan oyunu yasaklatabiliyor. Ülkemizde de geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunda çeşitli gerekçelerle oldukça büyük paralar harcanıyor.

 

Tüm bunlar olurken PUBG, oyun geliştirmelerine tam gaz devam ediyor. Bu kez 8 Eylül'de yenilenmiş Erangel haritası ve PUBG Güncelleme Sürüm 1.0 geliyor!

 

 

 

 

Güncellemeyi Dört Gözle Bekliyoruz!

 

8 Eylül'de güncellemesi tamamlanan Erangel'de buluşmak ve Güncelleme Sürüm 1.0'ın tadını doyasıya çıkarmak için uzun zamandır duymadığımız heyecanı duyuyoruz çünkü oyunu geliştiren firma böyle hissetmemiz gerektiğini söylüyor. Şu ana kadar açıklanan yeniliklerse şu şekilde: 

 

 

Yeni Teknoloji 

 

* Karakter İyileştirmeleri: Fiziksel temelli görselleştirme dokuları, görüntü temelli ışıklandırma ve noktasal aydınlatma getirildi. 


* Oyun Grafikleri Geliştirmeleri: Savaş sırasında görebileceğin bazı temel unsurlar geliştirildi. Parçacıklar, duman, hava darbesi, namlı ağzı ateşi.


* Çevre Geliştirmeleri: Gölge kalitesi atrırıldı. Işık geçirim efekti güncellendi. Işıklandırma sistemi geliştirilerek bitki örtüsü, gökyüzü ve su efektleri daha canlı hale getirildi. 

 

 

Yeni Kullanıcı Deneyimi 

 

* Yeni Etkileşimli Lobi: Oyunculara daha sürükleyici ve sezgisel bir kontrol deneyimi sunabilmek adına oyunun kullanıcı arayüzü ve etkileşim deneyimi tamamen yenilendi. 


* Yepyeni Arayüz: Orijinal stil korunarak mücadele, umut ve onur somutlaştırıldı. Bu üç kavram yeni çağın temelini oluşturacak! 


* Sistem Animasyonu İyileştirmeleri: Basitleştirilen arayüz içinde "oyunlar", "topluluk" ve "satın alımlar" 3 farklı kişisel alana ayrıldı. 

 


 

 

PUBG Mobile'a dahil olacak her yeniliği sana yakışacak biçimde, ustaca kullanabilmek için en ucuz ve güvenilir UC noktası her zaman olduğu gibi yeni sürümde de: GameSatış