knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Pubg Mobile İlk Nihai Kalite Zırh-X Şimdi Oyunda!
Bu Haberi 1665 Kişi Okudu

Pubg Mobile İlk Nihai Kalite Zırh-X Şimdi Oyunda!

PUBG Mobile yükseltilebilir Nihai Zırh-X seti ilk kez oyunda! Bir an önce indirimli UC satın al ve oyunun keyfini çıkar. İlk defa oyuna gelen Nihai Zırh-X set nedir? Nihai Zırh-X seti kaç UC? Zırh-X seti nereden alabilirim? Bu gibi soruların yanıtları ve Nihai Zırh-X set ile ilgili tüm diğer detaylar sizler için hazırlamış olduğumuz haberimizin devamında..
 

Yanardöner Zırh-X ve Altın Firavun Zırh-X


Etkinlik süresi boyunca sahip olabileceğin 2 adet Nihai Zırh-X seti mevcut. Bunlar Yanardöner Zırh-X ve Altın Firavun Zırh-X. Etkinlik 5-18 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. 5 Ağustos sabahından itibaren iki Zırh-X’e de sahip olabileceksin. Zırh-X’e sahip olmak ve farkını hissetirmek için ihtiyacın olan UC’yi en uygun fiyatlarla GameSatış’ta bulabilirsin.


Yanardöner Zırh-X


Yanardöner Zırh-X oyunculara dikkat çekici ayrıcalıklar tanıyor. Zırh, kendine özel emojiler olan “Giriş Emojisi”, “Toplama Alanına Özel Emoji” ve “Lobiye Özel Emoji” ile fark yaratıyor. “Paylaşımlı Öğe” özelliği sayesinde takım arkadaşları ile maske paylaşımı yapılabiliyor. Bir diğer dikkat çekici özellik ise “Zafer Yayını”. Zırh-X ile katlettiğin her bir düşman, hayatta olan diğer oyunculara dikkat çekici biçimde duyurulacak ve düşmanlar korku içinde sıranın kendilerine gelmesini bekleyecek.

 


 

Altın Firavun Zırh-X
 

7 yıldıza ulaşan Altın Firavun Zırh-X ile ilgili en çok seveceğin özellik, zırhın oyun içinde aktif olarak renk değiştirmesi olabilir. En üst seviyeye ulaşan zırh, ateş ettiğinde mavi ve düşmana hasar verdiğinde kırmızı renge bürünüyor. Böylece Zırh-X ile düşmanları yok etme hazzını doruklarda yaşayacaksın.

  

Kısa süre devam edecek olan bu etkinliği kaçırmamak için hemen GameSatış’tan indirimli UC satın alabilirsin. Zırh-X ile ilgili söyleyeceklerin mi var? Instagram adresimizde yer alan ilgili gönderiye gidip yorumlarını bizimle ve diğer oyuncularla paylaşmaktan çekinme. 5 Ağustos’ta başlayacak etkinliğe katılmak için satın alabileceğin uygun fiyatlı UC’ler aşağıda.

 


Pubg Mobile İlk Nihai Kalite Zırh-X Şimdi Oyunda! Sıkça Sorulan Sorular

Pubg Mobile Yeni Zırh x Ne Zaman Gelecek 2022?

Pubg Mobile Yeni Nihai Zırh-X 5 Ağustos - 18 Ağustos tarihinleri arasında oyunda. Yanardöner Zırh-X ve Altın Firavun Zırh-X ile oyunda farkını yarat.

Pubg Mobile Yeni Zırh X Nasıl Açılır?

Pubg Mobile İlk Nihai Kalite Zırh-X açmak için oyun içerisinden bilet açmanız gerek. 1 Bilet 60 UC, 10 Bilet 600 UC karşılığında biletleri açabilirsiniz. Açılan biletlerlerde şansınıza bağlı olarak ürünlere sahip olabilirsiniz.