knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
PUBG Mobile Kaç Kişi Oynuyor?
Bu Haberi 1407 Kişi Okudu

PUBG Mobile Kaç Kişi Oynuyor?

Battle Royale oyunlarının öncüsü olan PUBG'nin, Tencent tarafından emülatör ile bilgisayar üzerinden yayınlanan Google Play ve Apple Store üzerinden mobil olarak oynanabilen PUBG Mobile Kaç Kişi Oynuyor? Sorusuna bu yazımızda cevap bulmaya çalışacağız. Günümüzde hala aktif olarak tercih edilen ve diğer mobil battle royale oyunlarını geride bırakarak en üst sıralara yerleşen PUBG Mobile Tencent Emulator ile bilgisayar üzerinde de oynanabilir durumda.


PUBG Mobile Kaç Kişi Oynuyor?


Çıkış yaptığı tarihten beri PUBG Mobile dünyanın her tarafından yüzbinlerce oyuncunun odak noktası olmuş. Bununla birlikte ülkemiz Türkiye'de ayrıca en çok tercih edilen oyunlardan biri olan PUBG Mobile, hala tahtını farklı bir mobil battle royale oyununa kaptırmış değil. Her yeni sezon güncellemesi ile, yeni bir heyecan ve rekabet ortamı yaratan PUBG Mobile ayrıca sistem gereksinimlerini karşılamayan oyuncular için PUBG Mobile Lite seçeneği ile de karşımıza çıkıyor. Tüm istatistiklerini anlık olarak net bir şekilde paylaşmayan PUBG Mobile'ın tahmin edilebilir şekilde toplam oyuncusu sayısı 400 milyonu bulmuş durumda. Anlık olarak bu sayının neredeyse tamamı ile arenada çarpışabilir en güçlü siz olabilirsiniz.


Bu savaşta rakiplerinden bir adım önde olmak ve savaş arenasında havalı bir görünüme sahip olmak için görsele tıkla ve PUBG Mobile UC satın al!


PUBG Mobile UC


PUBG Mobile Türkiye'de Kaç Kişi Oynuyor?


Dünya üzerinde en çok PUBG Mobile Oynana Ülkeler sıralamasında en üstlerde yer alan ülkemiz anlık olarak PUBG Mobile üzerinde 4 milyon kullanıcı ile savaş arenasında yerini almakta. Bu sayının bu kadar yüksek olması, Battle Royale Oyunları'nın uzun süredir ülkemizde popüler olmasından kaynaklanıyor olabilir. H1Z1 DayZ gibi oyunlar ile ülkemize gelen bu akımın takipçisi olan Fortnite ve son olarak PUBG Mobile battle royale oyunlarının son kalesi gibi. PUBG Mobile Hesap Satış denildiği zaman ise yine ülkemiz ve GameSatış'ın akla geldiğini söyleyebiliriz.


PUBG Mobile Oyuncu Sayısı


Her battle royale FPS oyununda olduğu gibi PUBG Mobile içinde oyuncu sayısının toplamını hesaplarken çeşitli etkenler göz önünde bulundurulmakta. Bu etkenlerden en büyüğü toplam indirme sayısı ve sunucularda ki toplam oyuncu sayısı. Tahmin edilen ve araştırılan verilere göre PUBG Mobile anlık olarak 400 milyon oyuncu ile savaş arenasını hınca hınç doldurabilme özelliğine sahip.


PUBG Mobile Anlık Oyuncu Sayısı


Anlık olarak çok yüksek online oyuncu sayısına sahip olan PUBG Mobile, son araştırmalara göre 1 milyon anlık aktif oyuncu ile dünya rekoru kırabilecek kapasitede. Getireceği PUBG Mobile 17.Sezon Battle Pass ile bu sayıyı katlamayı hedeflediğini söyleyebiliriz. Bu sayının gerçekliğine net olarak bir ulaşım olmasa bile, anlık olarak oyun başlatınca saniyeler içerisinde yeni bir oyun bulabilmemizden bunu anlayabiliyoruz.


PUBG Mobile Hesap


PUBG Mobile savaş arenasında tüm rakiplerinden bir adım önde olmak ve ışık saçmak için hemen mükemmel kıyafetli hesaplar almak için görsele tıkla! Hemde GameSatış Aracılık Hizmeti güvencesi ile.


PUBG Mobile İndirme Sayısı Kaçtır?


PUBG Mobile bu istatistikler göz önüne alındığında mobil battle royale için en yüksek indirmelere sahip gibi. Sadece Google Play üzerinden görünen verileri göz önüne aldığımızda 500 Milyon+ indirmeye sahip olduğunu görüyoruz. Bu istatistiklerin bir benzerini PUBG Mobile için App Store'da incelediğimizde yine 500 Milyon+ indirmeler görebilmekteyiz.


Sizlere bu yazımızda PUBG Mobile Kaç Kişi Oynuyor? PUBG Mobile İndirme Sayısı Kaçtır? PUBG Mobile Anlık Oyuncusu Sayısı gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. Sizde en uygun fiyatlar ile PUBG Mobile UC satın almak için sitemizi ziyaret edebilir ve rakiplerinizden bir adım önde savaşabilirsiniz.


PUBG Mobile UC

PUBG Mobile Kaç Kişi Oynuyor? Sıkça Sorulan Sorular

PUBG Mobile Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile Tencent Emulator üzerinden indirilebilir.

PUBG Mobile Kaç GB?

PUBG Mobile, Android işletim sistemli cihazlardaki boyutu cihazlara göre farklılık göstermektedir. Ancak PUBG Mobile, net bir rakam veremesek dahi Android cihazlarda ortalama olarak 5 GB yer kaplamaktadır. PUBG Mobile'ı iOS cihazlara indirmek için 1.9 GB boş alan gerekmektedir.

PUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?

PUBG Mobile ilk defa piyasaya 9 Şubat 2018 tarihinde sürülmüştür.