knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
PUBG Mobile Liyakat Puanı Yükseltme - Nasıl Yükseltilir?
Bu Haberi 3371 Kişi Okudu

PUBG Mobile Liyakat Puanı Yükseltme - Nasıl Yükseltilir?

PUBG oyuncuları bilir ki, PUBG Mobile’da en önemli özelliklerden biri liyakat puanıdır. Peki PUBG Mobile oyununda yer alan likayat puanı hakkında neler biliyoruz? PUBG Mobile liyakat puanı nedir, PUBG Mobile liyakat puanı nasıl yükseltilir? İşte tüm detaylar…


Pubg Mobile Uc Satın Al


PUBG Mobile Liyakat Puanı Nedir?


PUBG Mobile liyakat puanı sistemi oyundaki en önemli özelliklerin arasında karşımıza çıkıyor. PUBG Mobile liyakat puanınız, arkadaşlarınız ile oynama seçeneğini doğrudan etkilemektedir. Liyakat puanınız düşük olursa arkadaşlarınız ve başka oyuncular ile oyuna giremezsiniz. Eğer liyakat puanınız düşükse ve arkadaşlarınızla oyuna girebilmek için yükseltmek istiyorsanız, oyunlarda tek başınıza mücadele etmeniz gerekmektedir.


PUBG Mobile’da liyakat puanını etkileyen pek çok unsur bulunmaktadır. Eğer yapılmaması gereken davranış ve unsurlarda bulunursanız liyakat puanınız giderek düşer. Peki PUBG Mobile liyakat yükseltme nasıl yapılır, PUBG Mobile liyakat nasıl yükseltilir, PUBG Mobile liyakat puanı neden düşer inceleyelim.


Pubg Mobile Liyakat


PUBG Mobile Liyakat Puanı Neden Düşer?


PUBG Mobile’da sergilediğimiz bazı davranışlardan ötürü liyakat puanımızın düştüğünü biliyoruz. Peki, oyunda hangi davranışları yaparsak liyakat puanımız düşer? PUBG Mobile liyakat puanı, maç esnasın sergilediğiniz davranışlardan ve hile kullanımından dolayı düşer. Özetle liyakat puanı şu sebeplerden dolayı düşer:

 

  • Takım arkadaşlarına bilerek zarar verme
  • Karşılaşma esnasında rakip oyuncular ile iş birliği yapma
  • Hile kullanımı


Eğer tüm bu maddeleri uygularsanız liyakat puanınızda düşüş yaşanacaktır.


PUBG Mobile Liyakat Puanı Düşerse Ne Olur?


PUBG Mobile liyakat puanı düşerse oyundan alacağınız keyif zamanla azalacaktır. Çünkü liyakat puanınızın düşmesi ile birlikte oyunda çıkan sorunlar ve pürüzler bütün takıma yansıyacak ve başarısız maçlar elde etmenize neden olacaktır. Liyakat puanı 60’a düşerse tekrar yükseltebilirsiniz, bu puanlama sabit değildir.


Pubg Mobile Liyakat Puanı


PUBG Mobile Liyakat Nasıl Yükseltilir?


Yukarıda yer verdiğimiz sebeplerden dolayı bilerek ya da bilmeyerek liyakat puanınızı düştüyse elbette tekrar yükseltmenin yolları mevcut. PUBG Mobile liyakat puanı yükseltmek için yapmanız gereken tek şey, karşılaşmalarda başarı göstermektir. PUBG liyakat yükseltme için özellikle tek girdiğiniz karşılaşmalarda elde ettiğiniz başarılar oldukça işe yarayacaktır. Tek başınıza girdiğiniz karşılaşmalarda elde ettiğiniz başarılar, liyakat puanınızı ciddi oranda artıracaktır. 


Tek başınıza girdiğiniz karşılaşmalardan elde ettiğiniz puanlar değişiklik göstermektedir. Peki, hangi başarı ne kadar liyakat puanı getiriyor?

 

  • Karşılaşmalarda ilk 10 içerisinde yer almak: +3 Puan
  • Karşılaşmalarda 10-50. sıralamalarda yer almak: +2 Puan
  • Karşılaşmalarda 51-100. sıralamalarda yer almak: +1 Puan


PUBG Mobile Liyakat Puanı Yükseltme Nedir, Nasıl Yükseltilir?” bu yazımızda sizlere anlattık. Oyun dünyasından daha fazla haber için buraya tıklayabilirsiniz.


PUBG Mobile UC ve PUBG Mobile Hesap Satışı GameSatış’ta!


Pubg Mobile Uc Satın Al

PUBG Mobile Liyakat Puanı Yükseltme - Nasıl Yükseltilir? Sıkça Sorulan Sorular

PUBG Mobile Liyakat Puanı Nedir?

PUBG Mobile liyakat puanı sistemi oyundaki en önemli özelliklerin arasında karşımıza çıkıyor. PUBG Mobile liyakat puanınız, arkadaşlarınız ile oynama seçeneğini doğrudan etkilemektedir. Liyakat puanınız düşük olursa arkadaşlarınız ve başka oyuncular ile oyuna giremezsiniz. Eğer liyakat puanınız düşükse ve arkadaşlarınızla oyuna girebilmek için yükseltmek istiyorsanız, oyunlarda tek başınıza mücadele etmeniz gerekmektedir.

PUBG Mobile Liyakat Puanı Neden Düşer?

PUBG Mobile liyakat puanı şu sebeplerden dolayı düşer:

  • Takım arkadaşlarına bilerek zarar verme
  • Karşılaşma esnasında rakip oyuncular ile iş birliği yapma
  • Hile kullanımı

PUBG Mobile Liyakat Nasıl Yükseltilir?

PUBG Mobile liyakat puanı yükseltmek için yapmanız gereken tek şey, karşılaşmalarda başarı göstermektir. PUBG liyakat yükseltme için özellikle tek girdiğiniz karşılaşmalarda elde ettiğiniz başarılar oldukça işe yarayacaktır. Tek başınıza girdiğiniz karşılaşmalarda elde ettiğiniz başarılar, liyakat puanınızı ciddi oranda artıracaktır.