knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
PUBG Mobile M12 Royale Pass Başladı
Bu Haberi 672 Kişi Okudu

PUBG Mobile M12 Royale Pass Başladı

PUBG Mobile M12 Royale Pass: Toy World başladı! PUBG Mobile, her ay 1 aylık süre boyunca oyunda kalacak şekilde yeni sezon getiriyor. Her yeni sezonda oyuncular yeni silah desenleri, yeni RP ödülleri, yeni set ve kıyafetlere sahip oluyor. PUBG Mobile M12 RP sezonu merakla bekleniyordu. Birkaç gün önce yeni nihai kalite setini oyuna ekleyen PUBG Mobile, büyük ilgi görmüştü ancak M12 Royale Pass 50 RP seviyesindeki set de merak ediliyordu. M12 Royale Pass 50 RP seviyesinde “High Elf Set” yer alıyor. PUBG Mobile M12 Royale Pass teması ise Toy World (Oyuncak Dünyası) olarak geçiyor. İşte detaylar…


PUBG Mobile M12 Royale Pass için uygun fiyatlarla UC satın al, 7/24 UC alışverişinin adresi GameSatış ile sezon geçişinde bolca UC kazan!


Pubg Mobile Royale Pass Satın Al


PUBG Mobile M12 Royale Pass


PUBG Mobile M12 Royale Pass başladı. PUBG Mobile, “Oyuncak Dünyası” teması ile başlayan yeni sezonun tanıtımını yaptı.PUBG Mobile M12 Royale Pass Ne Zaman?


PUBG Mobile M12 Royale Pass 18/06/2022 tarihi itibariyle başladı. PUBG Mobile Royale Pass M12 Oyuncak Dünyası sezonu bir ay süreyle oyunda olacak. Yeni sezon PUBG Mobile M12 Royale Pass fırsatları için hemen UC satın al, RP ödüllerine sahip ol.


PUBG Mobile M12 Royale Pass ve Elite Pass Kaç UC?

 

  • M12 Elite Pass: 360 UC
  • M12 Elite Pass Plus: 960 UC


PUBG Mobile M12 Royale Pass Ödülleri


PUBG Mobile yeni sezon ödüllerini incelemek için aşağıdaki haberimize göz atabilirsiniz.


PUBG Mobile M12 Royale Pass Başlıyor - M12 Ödülleri
PUBG Mobile M12 Royale Pass başlıyor. PUBG Mobile M12 Royale Pass ne zaman gelecek, PUBG Mobile C2S6 sezonu, PUBG Mobile M12 Royale Pass ödülleri ve daha fazlası haberimizin devamında…


PUBG Mobile M12 Royale Pass oyunda yerini aldı. M12 RP ve özel içeriklerinden yararlanmak için hemen uygun fiyatla UC satın al, sezon heyecanına başla! Uygun fiyatlı UC GameSatış’ta!


Pubg Mobile Royale Pass Satın Al

PUBG Mobile M12 Royale Pass Başladı Sıkça Sorulan Sorular

PUBG Mobile M12 Royale Pass Ne Zaman?

PUBG Mobile M12 Royale Pass 18/06/2022 tarihi itibariyle başladı. PUBG Mobile Royale Pass M12 Oyuncak Dünyası sezonu bir ay süreyle oyunda olacak. Yeni sezon PUBG Mobile M12 Royale Pass fırsatları için hemen UC satın al, RP ödüllerine sahip ol.

PUBG Mobile M12 Royale Pass ve Elite Pass Kaç UC?

  • M12 Elite Pass: 360 UC
  • M12 Elite Pass Plus: 960 UC

PUBG Mobile M12 Royale Pass Teması Ne Olacak?

PUBG Mobile M12 Royale Pass teması Toy World olarak tanıtıldı. PUBG Mobile, “Oyuncak Dünyası” teması ile başlayan yeni sezonun tanıtımını yaptı.