knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
PUBG Mobile M14 Royale Pass Başlıyor - Yeni Sezon Detayları
Bu Haberi 2223 Kişi Okudu

PUBG Mobile M14 Royale Pass Başlıyor - Yeni Sezon Detayları

PUBG Mobile yeni sezon M14 Royale Pass için geri sayım başladı. Bu hafta içerisinde oyun içerisinde M14 Royale Pass sezonunu göreceğiz. Bilindiği üzere PUBG Mobile’da sezon etkinlikleri ve görevleri oldukça popüler. Etkinlik süresince oyuncular belirtilen görevleri tamamlar ve tamamlanan görevler sonucunda ödüller kazanmaktadır. Her yeni Royale Pass döneminde bu ödüller güncellendiğinden dolayı oyuncular PUBG Mobile yeni Royale Pass ödüllerini merak ediyorlar. “PUBG Mobile M14 Royale Pass ödülleri neler?” “PUBG Mobile M14 Royale Pass ne zaman gelecek?” sorularınızın cevabını GameSatış üzerinden öğrenebilirsiniz.


İndirimli PUBG Mobile UC ve PUBG Mobile Hesap Satışı GameSatış’ta!


Pubg Mobile Uc Satın Al


PUBG M14 Royale Pass - Yeni Royal Aurum Set


PUBG Mobile M14 Royale Pass oyunculara yeni bonuslar ve benzersiz ödüller sunacak. Yeni 50 RP seviyesi Royal Aurum Set için oyuncular büyük bir beklenti içinde. İşte detaylar…


Pubg Mobile M14 Royale Pass


*PUBG Mobile 50 RP Seviye - Royal Aurum Set


PUBG Mobile M14 Royale Pass Geçişi


PUBG Mobile M14 Royale Pass yükseltme kartı için 350 UC, M14 Elite Pass yükseltme kartı için ise 930 UC sahibi olmanız gerekiyor. M14 RP ve Elite Pass Plus’a yükseltme sağlayarak anında 12 rütbe atlayabilir ve özel ödüller kazanabilirsiniz. 


PUBG Mobile M14 Royale Pass teması ise Nights of the Fables (Masallı Geceler) olarak belirlendi.


Pubg Mobile M14


PUBG Mobile M14 Royale Pass Çıkış Tarihi ve Ödülleri


PUBG Mobile M14 Royale Pass çıkış tarihi ve ödülleri için aşağıda yer alan “PUBG Mobile M14 Royale Pass Ne Zaman Gelecek?” haberimize göz atabilirsiniz. Ayırca PUBG Mobile yeni sezon kaç UC? Tüm cevaplar aşağıda yer alan haberimizde sizi bekliyor.


PUBG Mobile M14 Royale Pass Ne Zaman Gelecek?
Her sezonda olduğu gibi bu sezonda da bildiklerimizi sizinle paylaştık. PUBG Mobile M14 Royale Pass ne zaman gelecek? PUBG Mobile yeni sezon ne zaman? PUBG Mobile M13 ne zaman bitiyor? Tüm sorularınızın cevabı haberimizin devamında…


7/24 kesintisiz alışveriş ve indirimli PUBG Mobile UC satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz. En uygun fiyatlarla indirimli UC ve PUBG Mobile Hesap Satışı GameSatış’ta! Hemen avantajlı fiyatlarla UC satın al, yeni sezon hazırlıklarını tamamla!


Pubg Mobile Uc

PUBG Mobile M14 Royale Pass Başlıyor - Yeni Sezon Detayları Sıkça Sorulan Sorular

Pubg Mobile Yeni Sezon Kaç UC?

PUBG Mobile M14 Royale Pass yükseltme kartı için 350 UC, M14 Elite Pass yükseltme kartı için ise 930 UC sahibi olmanız gerekiyor. M14 RP ve Elite Pass Plus’a yükseltme sağlayarak anında 12 rütbe atlayabilir ve özel ödüller kazanabilirsiniz.

PUBG Mobile M14 Royale Pass Teması Nedir?

PUBG Mobile M14 Royale Pass teması Nights of the Fables (Masallı Geceler) olarak belirlendi.