knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Pubg Mobile Metro Royale Geri Dönüyor!
Bu Haberi 3570 Kişi Okudu

Pubg Mobile Metro Royale Geri Dönüyor!

Daha önce Pubg Mobile oyun modlarından biri olan Metro Royale, geçtiğimiz Nisan ayında Pubg Mobile tarafından kaldırılmıştı. Pubg Mobile ve Metro Exodus arasında yepyeni bir işbirliği ile Metro Royale tekardan oyun severler ile buluşacak. Pubg Mobile, Battle Royale modundan farklı olarak, sevenlerine alışılmışın dışında yepyeni bir deneyim sunmakta. Metro Royale oyunu kendine özgü bir savaş, öğe ve gelişim sistemi kullanacak. XDA üyeleri, Metro Royale modunu geliştirirken Badlanders adlı mobil oyundan esinlendiklerini de belirttiler.


Pubg Uc Satın Al


Metro Royale oyuncularını neler bekliyor?


Pubg Metro Royale'in istisnasız sunacağı en büyük farklılık, oyuncuların oyuna girmeden önce mühimmatlarını toplayacak olmalarıdır. Klasik oyunda oyuncular oyuna başladığında mühimmat toplarken, Metro Royale'de oyuna girmeden önce mühimmatlarını seçmeleri gerekiyor. Seçilen mühimmatlar envanterde toplanır ve envanter klasik moddakinden farklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Envanterde savaş alanına götüreceğiniz öğeleri seçerek
kuşanabilirsiniz. Oyuncular oyuna girmeden önce kullanacağı tüm silahlarını, sırt çantalarını, yeleklerini, sağlık malzemelerini vb. hazırlamak zorundadır. Tüm mühimmatlar oyuna girmeden önce hazır hale getirildiğinden dolayı oyun içindeki malzeme miktarı az olacaktır. Unutmayın, yeterli kuşanmayı önceden yapmazsanız, oyunda zorlanabilirsiniz.


Metro Royale kazanma koşullarında da değişiklikler olacak. Oyuna girerken dönüş noktası oyuncunun haritasında görünebilecek ve bu alana ilk ulaşan oyuncular başarı ile dönmüş ve oyunu kazanmış sayılacaklardır. Tabii ki Metro Royale rekabetinde geri dönmek oyuncu için yeterli olmayacak. Savaş sırasında daha fazla malzeme arayarak, envanteri güçlendirmek gerekiyor. Metro Royale'de bir sonraki oyunlara girebilmek için daha iyi ekipmanlar kuşanmanız 
gerekir. Oyuncu dönmeyi başaramaz veya ölürse tüm malzemelerini kaybedecektir. Bunun için Pubg Metro Royale oyunculara kasa özelliğini sunmaktadır. Oyun esnasında toplanılan değerli eşyaları burada saklayabilir ve bir sonraki oyunlara taşıyabilirsiniz. Klasik oyundan farklı olarak oyuncuların bilmesi gereken bir diğer özellik ise Seviye 3 başlık ve yeleğin artık en güçlü olmadığıdır. Savunmayı güçlendirmek için Seviye 4 ve Seviye 6  zırhlar da mevcut olacak.


Metro Royale ne zaman çıkacak?


Pubg Mobile Metro Royale'in çıkış tarihi 28 Eylül 2021 olarak oyun severler ile paylaşıldı.Pubg Mobile UC fırsatlarından yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Pubg Uc Satın Al

Pubg Mobile Metro Royale Geri Dönüyor! Sıkça Sorulan Sorular

Pubg Mobile Metro Royale Ne Zaman Çıkacak?

Pubg Mobile, Metro Royale modunun 28 Eylül 2021 tarihinde oyun severler ile buluşacağını açıkladı.

PUBG Mobile Metro Royale Güncellemesi Kaç GB?

Pubg Mobile Son Güncelleme büyüklüğü Android için 1.5 GB civarında olacak. Ios cihazlar için ise 1 GB olarak gözükmektedir.