knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Pubg Mobile Oyun Modları Nelerdir?
Bu Haberi 659 Kişi Okudu

Pubg Mobile Oyun Modları Nelerdir?

PUBG Mobile yalnızca battle royale türünün öncülüğünü yaptığı için değil, aynı zamanda sunduğu çeşitlilik sayesinde de popülerliğini hala korumaktadır. Özellikle oyunculara sunulan pubg modları sundukları çeşitli oynanış mekanikleri sayesinde oyunculara yeni bir oyun hissiyatı vererek sıkılmalarını engellemektedir.


Ayrıca, oyun modları genellikle sınırlı süreliğine oyunda bulunduğu için modların oyuncuların gözündeki değeri de yükselmektedir. Dolayısıyla, sevilen bir mod geri geldiğinde veya çıkan bir mod oyuncular tarafından beğenildiğinde oyuncu sayısında ve oyun deneyiminde olumlu bir artış yaşanmaktadır.

 


Pubg Mobile Uc Satın Al


Bu içeriğimizde, sürekli olarak oyunda bulunan ve geçmişte oyuna gelmiş, gelecekte tekrar oyuna gelebilecek pubg oyun modları listesini sizlere sunuyoruz! Siz de oyun modlarını inceleyerek kendinize uygun oyun modunu bulabilir, PUBG Mobile’ı farklı bir şekilde deneyim edebilirsiniz. Bu deneyimi arttırmak için PUBG UC satın alabilir çeşitli skinlerle PUBG deneyiminizi arttırabilirsiniz.


PUBG Mobile Oyun Modları


Pubg modları sahip oldukları kendilerine özgü silahlar, oynanış mekanikleri ve farklı araçlar sayesinde özel bir deneyim sunmaktadır. Her mod farklı yeniliklerle oyuncuların beğenisine sunulduğundan PUBG Mobile deneyimini farklılaştırmaktadır ve oyunun sürekli kendini tekrarlamasının önüne geçmektedir.


Pubg Mobile oyun modları arasında klasik mod, arcade mod, zombi modu, akıbet modu, payload modu gibi çeşitli ve farklı modlar bulunmaktadır. İşte, PUBG Mobile’da oynayabileceğiniz çeşitli oyun modları!

PUBG Mobile Klasik Mod


Pubg Mobile klasik mod oyunun ilk ve en çok oynanan modudur. Bu mod her zaman oyunda bulunduğu gibi, oyuncular solo, duo veya squad olarak diğer oyuncuları alt edip sona kalmak için mücadele etmektedir.

 

Oyunda amaç, solo olarak oynarken 100 kişi arasından sona kalmak, duo olarak oynarken iki kişiden oluşan toplam 50 takım arasından sona kalmak ve squad olarak oynarken dört kişilik 25 takım arasından sona kalmaktır.

Klasik modda oyuncular, Erangel, Miramar, Sanhok veya Vikendi haritalarından birinde oynayabilirler. Ayrıca, klasik modda üçüncü şahıs kamerası yani TPP ve birinci şahıs kamerası FPP olarak iki farklı oynanış şekli oyunculara sunulmaktadır.


PUBG Mobile Zombi Modu


Pubg modları arasında belki de en sevilen modların başında gelen zombi modu, oldukça yaygın olan insanlara karşı zombiler konseptini Pubg mobile ile birleştiriyor!


Oyuncular, pubg mobile zombi modu sayesinde çeşitli şekillerdeki zombilere karşı savaşabildiği gibi zombileri alt ettikleri için çeşitli ödüllere de sahip olabilmektedir. Ancak, zombiler, oyuna özgü özel yeteneklere ve güçlere sahip olabileceğinden oyuncular, bu zombilere karşı galip gelebilmek için özel silah ve ekipmanlar kullanmak zorundadır.


Oldukça keyifli bir oynanış sunan Zombi Modu, PUBG Mobile'ın düzenli güncellemeleri sırasında yalnızca sınırlı bir süre için oynanabilir olduğundan zombi modu aktif olduğunda öldürebildiğiniz kadar fazla zombi öldürmeye özen gösterin!


PUBG Mobile Arcade Modu


PUBG Mobile arcade modu oyuncuların kısa süren bir maçta daha az oyuncuyla sınırlı bir alan içerisinde oynamasına olanak tanımaktadır. Bu mod sayesinde oyuncular daha kısa süren maçlarda hızlı bir şekilde aksiyona girerek kendilerini geliştirebilirler.


Arcane pubg mobile modları arasında hızlı eşleştirme, savaş ve keskin nişancı eğitimi olmak üzere üç farklı mod bulunmaktadır.


Pubg mobile hızlı eşleştirme modu airdrop silahları ağırlıklı, tüm silahlar, yalnızca pompalı tüfek, yalnızca tabanca ve silahsız gibi farklı varyasyonlarda oynanabilmektedir. Bu modda, oyuncular Erangel haritasında sınırlı bir alanda diğer oyunculara karşı savaşmaktadır.


Pubg mobile savaş modu ise oyunculara takım olarak diğer oyunculara karşı en yüksek puanı toplamak için savaştıkları bir oynanış sunmaktadır. Bu modda, yaklaşık 20 oyuncu bulunmaktadır ve takımlara ayrılan bu 20 oyuncu, düşmanları alt ederek veya kendi takım arkadaşlarını yerden kaldırarak puan toplamaktadır. 10 dakikalık sürenin sonunda en yüksek puanı toplayan takım ve oyuncular galip gelmektedir. 


Son olarak, pubg mobile keskin nişancı eğitimi modu oyuncuların keskin nişancı pratiği yapmasını sağlayan bir ortam sunmaktadır. Bu modda, yine sınırlı bir alanda oyuncular keskin nişancı tüfeği kullanarak birbirlerine karşı savaşırlar.


PUBG Mobile Payload Modu


PUBG Mobile’ın en yenilikçi modlarından biri olan payload modu oyunculara keyifle deneyim edebilecekleri birçok yeni oynanış mekaniği ve kullanılabilir eşya sunmaktadır. Oyuncular bu modda oyunun ilk haritası olan Erangel haritasında oynayabilmektedir.


Pubg Mobile payload modu ile birlikte oyuna haritanın farklı yerlerine serpiştirilmiş kuleler eklenmiştir. Bu kuleler sayesinde oyuncular, oyun içerisinde ölmüş bir arkadaşlarını canlandırma imkanına sahiptir. Böylelikle, ölen oyuncular arkadaşlarını beklemek zorunda kalmamaktadır.


Ayrıca, payload modu oyunculara helikopter kullanma imkanı da tanımaktadır. Yine aynı şekilde, yalnızca bu modda kullanılabilen ve helikopterleri bile patlabilen roketatar gibi yeni patlayıcı silahlar da oyuna bu modla gelmiştir.


PUBG Mobile Enfeksiyon Modu


PUBG Mobile enfeksiyon modu çoğu oyuncu tarafından zombi modu ile karıştırılmaktadır. Ancak, enfeksiyon modu zombi modunda olduğu gibi yapay zeka tarafından yönetilen zombilere karşı değil, oyuncuların birbirlerine karşı savaştığı bir moddur


Yine sınırlı süreliğine gelen bu modda, oyuncular enfeksiyonlular ve sağlıklılar olmak üzere iki ayrı gruba ayrılır. Sağlıklı oyuncuların amacı tüm enfeksiyonlu oyuncuları öldürmekken enfeksiyonluların amacı ise oyunda bulunan tüm oyunculara enfeksiyon bulaştırmaktır.


PUBG Mobile Takım Ölüm Maçı Modu


Arcade modun bir parçası olan savaş moduna oldukça benzer bir mod olan Pubg mobile takım ölüm maçı modu dört kişilik iki takımın birbirine karşı savaştığı bir oynanış sunmaktadır. Birinci ya da üçüncü şahıs kamerasından oynanabilen bu modda, takımların amacı verilen sınırlı süre içerisinde hedef öldürme sayısına ulaşmaktır.


Oyuncular öldüğünde anında tekrar canlandığı için oldukça hızlı bir oynanış sunan ölüm maçı modu, hızlı oynanışını desteklemek için oyunculara kayma özelliği de sunmaktadır. Bu mod, The Ruins ve Warehouse olmak üzere iki farklı haritada oynanabilmektedir.

 Pubg Mobile Hesap Satışı