knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
PUBG Mobile Oyundan Atma Sorunu Nasıl Çözülür?
Bu Haberi 7578 Kişi Okudu

PUBG Mobile Oyundan Atma Sorunu Nasıl Çözülür?

PUBG Mobile oyununu cihazınızda açtıktan sonra oyundan atma, çökme ve kapanma sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Gerek PUBG Mobile güncellemeleri gerekse cihazınızdan kaynaklı bu tür sorunlarla karşılaşmanız oldukça normaldir. PUBG Mobile oyundan atma sorunu nasıl çözülür? PUBG Mobile oyundan atıyor ne yapmalıyım? İşte uygulayabileceğiniz bazı çözümler…


PUBG Mobile UC ve PUBG Mobile Hesap Satışı GameSatış’ta!


Pubg Mobile Uc Satın Al


PUBG Mobile Oyundan Neden Atıyor?


PUBG Mobile oyuncuları düzenli olarak oyunu açtıktan sonra oyundan atma, PUBG Mobile çökme veya kapanma sorunları ile karşılaşıyor. Eğer sizde PUBG Mobile oyundan atma sorunu ile karşı karşıya iseniz ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız size sunduğumuz bazı önerileri deneyebilirsiniz. 


PUBG Mobile oyundan atma sorunu genellikle oyunun getirdiği güncellemeler kaynaklı oluşur. PUBG Mobile yeni güncelleme kaynaklı bir sorun mevcutsa bütün kullanıcılar bu sorun ile karşılaşabilir dolayısıyla bu durumda PUBG oyundan atma sorunu geçici olabilir. Tabii ki sadece oyun güncellemesi ile ilgili bir durum olmayabilir. Oluşan hata telefonunuzun sistem güncellemesinin yetersiz olmasından kaynaklı da oluşabilmektedir ve bu durumda oyuncuların oyuna erişimi engellenebilir. Bunun için aşağıdaki önerilerimizi deneyerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz fakat belirtmiş olalım ki bu yöntemler PUBG Mobile oyundan atma sorununa kesin bir çözüm olmayabilir.


Pubg Mobile Oyundan Atma Sorunu


PUBG Mobile Oyundan Atma Sorunu Nasıl Çözülür?


İşte PUBG Mobile oyundan atma sorunu, PUBG Mobile çökme sorunu gibi benzeri sorunlar için deneyebileceğiniz birkaç çözüm yolu:


Depolama Alanınızı Kontrol Edin


Cihazınızdaki depolama alanı az veya dolu ise oyundan atma sorunu ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Cihazınızın depolama alanı az ise yükseltmeyi deneyebilirsiniz. Bunun için ise bir dosya temizleyici uygulaması kullanmanız gerekmektedir. Eğer depolama alanınız 1 GB’ta fazla ise ve boş yer varsa bu öneriyi denemeniz size fayda sağlamayacaktır.


PUBG Mobile’ı Güncelleyin


PUBG Mobile oyundan atma sorunu genellikle oyunu güncellemeyi unutmanızdan kaynaklı olabilir. Oyunu güncellemek için App Store ya da Google Play Store üzerinden PUBG Mobile uygulamasını açarak, oyunu güncellemeyi deneyin.


Önbelleği Temizleyin


Önbellek dosyalarını temizlemek bu gibi sorunlar için büyük önem taşır. Oyun içerisinde yedeklenen dosyaları eksik veya hatalı yüklenmesi sonucunda PUBG Mobile oyundan atma sorunu ya da PUBG Mobile çökme sorunu yaşayabilirsiniz. Bu durumda yapacağınız ilk şey önbelleği temizlemek olmalıdır. 


Android Cihazlar İçin;

 

 • Cihazınızda bulunan “Ayarlar” kısmını açın
 • Uygulamalar sekmesini açın
 • Uygulamalar arasında yer alan “PUBG Mobile” uygulamasını seçin
 • Karşınıza çıkan ekranda “Depolama” yerini açarak tüm verileri ve önbelleği temizleyin
 • Son olarak PUBG Mobile uygulamasını silerek tekrar yükleyin


IOS Cihazlar İçin;

 

 • Cihazınızda bulunan “Ayarlar” kısmını açın
 • Genel sekmesine tıklayın
 • iPhone Saklama Alanı menüsüne gidin
 • PUBG Mobile uygulamasını seçin ve Uygulamayı Sil butonuna basın


PUBG Mobile Sürümü Cihazınız ile Uyumlu Olmayabilir


PUBG Mobile, cihazınızla uyumlu olmayabilir. Bunun için öncelikli olarak tabii ki araştırma yapmanız gerekmektedir. Oyunun sürümü cihazınız ile uyumlu değilse oyundan atma sorunu yaşanması gayet normaldir. Bunun için kontrol sağlamanız gerekmektedir.


PUBG Mobile oyundan atma sorunu, PUBG Mobile çökme sorunu yaşıyorsanız yukarıda saymış olduğumuz çözüm önerilerini denemenizi tavsiye ederiz. Daha fazla PUBG Mobile haberi için bizi takip edin.


Pubg Mobile Uc Satın Al

PUBG Mobile Oyundan Atma Sorunu Nasıl Çözülür? Sıkça Sorulan Sorular

PUBG Mobile Oyundan Neden Atıyor?

PUBG Mobile oyundan atma sorunu genellikle oyunun getirdiği güncellemeler kaynaklı oluşur. PUBG Mobile yeni güncelleme kaynaklı bir sorun mevcutsa bütün kullanıcılar bu sorun ile karşılaşabilir dolayısıyla bu durumda PUBG oyundan atma sorunu geçici olabilir. Tabii ki sadece oyun güncellemesi ile ilgili bir durum olmayabilir. Oluşan hata telefonunuzun sistem güncellemesinin yetersiz olmasından kaynaklı da oluşabilmektedir ve bu durumda oyuncuların oyuna erişimi engellenebilir.

PUBG Mobile Oyundan Atma Sorunu Nasıl Çözülür?

 • Depolama Alanınızı Kontrol Edin
 • PUBG Mobile’ı Güncelleyin
 • Önbelleği Temizleyin
 • PUBG Mobile Sürümü Cihazınız ile Uyumlu Olup Olmadığını Kontrol Edin