knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
PUBG Mobile Sezon 14 Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Bu Haberi 2519 Kişi Okudu

PUBG Mobile Sezon 14 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Tüm dünyayı etkisi altına alan mobil oyuncuların favorisi sayılabilecek PUBG Mobile için 14. Sezon tüm oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor. Dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından birine dönüşen PUBG Mobile 14. Sezon için geri sayım başladı. PUBG Mobile 14. Sezon Ne Zaman Çıkacak sorusunu cevaplama zamanı geldi.

 

royale-pass-pubg-mobile-spark-the-flame-livik
 

 

Pubg Mobile Sezon 14 Çıkış Tarihi

 

Hala devam eden, birbirinden güzel hediyeler ve etkinliklerle geçen PUBG Mobile 13. Sezon, 12 Temmuz tarihinde sona erecek. Pubg Mobile 14. Sezon çıkış tarihi, Sezon 13'ün sona ermesinden hemen sonra olması bekleniyor.

Tarih resmi olarak duyurulmamış olsada 12 Temmuz’da sona erecek sezonun ardından 13 veya 14 Temmuz tarihinde aktif olabilir. Yaklaşık 8-9 hafta sürmesi beklenen 14. sezon tahminen Eylül ayında sona erecek.

 

Pubg Mobile 14. Sezon İçerikleri

 

Pubg Mobile 14. sezon oyuncuları yine harika skinler ve yeni bir temaya sahip Royale Pass getirecek. Pubg Mobile Royale Pass ile diğer tüm yeni ürünlerin oyuna eklendiğini göreceğiz. Yeni sezon ile birlikte kozmetik güncellemelerin yanı sıra, muhtemelen birçok yeni oyun geliştirmesi ve yeniliği de yapılacak. Bu yenilikler AK-47’den tutun da favori aracınıza kadar hemen her şey için olabilir. Kozmetik güncellemelerin yanı sıra büyük ihtimalle bir dizi oyun değişikliği de görülecek.

 

Livik: PUBG Mobile’a Özel Yeni Harita

 

07.07.2020 tarihinde oyunseverlerle buluşan Livik’te birçok yeni farklı bina, alan ve manzara yer alacak. Öyle ki haritada şelale var ve jetskiye binmek artık mümkün!

 

Harita diğerlerine oranla daha küçük ve aynı anda 40 kişi oynayabilecek. Küçük haritaların aksiyonunu sevenler için bu özellik güzel bir adrenalin sağlayacak. Bunu favori silahlarınızın güçlü özellikleriyle birleştirerek ciddi bir oyun deneyimi yaşayabileceksiniz. 

 

Haritanın en önemli özelliklerinden birisi de PUBG Mobile’a özel yayınlanmış olması. 

 

PUBG Mobile 14. Sezon Tema İsmi: “Spark the Flame”

 

royale pass spark the flame pubg

 

Yeni temada alevden etkilenen kaplamalar olacağı öngörülüyor. Ayrıca bazı silah ve kostümlerde de değişiklikler göreceğiz. Pubg Mobile 14. sezon kilidi açılarak sahip olunacak birçok değerli ürün olması bizi fazlasıyla heyecanlandıyor!

 

 

Oyundan Sızan Bazı Görseller

 

silver-soldier-pubg-mobile

 

Silver Soldier: Biraz fazla iddialı bir görünüm fakat M24 bunu telafi etmene yetecek!

 

pharoah-firavun-female-kadın

 

Pharoah: Firavunların gücünü 21. yüzyıla taşı!

 

drop-me-parasut

 

Drop: Bu paraşütle tarzını yansıt! 

 

other-cosmetics-pubg-mobile

 

 

PUBG Mobile 14. Sezon diğer değişiklikler: Bir kumandan kostümü, Pharoah için bir erkek figürü ile çeşitli silah stilleri bu sezonda karşımıza çıkacak olan değişikliklerden bazıları.

 

Pubg Mobile 14. sezon'a dair tüm sızıntı ve bilgileri sizler için derledik. Kesin olmamakla birlikte tüm bu içerikler Pubg Mobile yeni sezon ile oyuna eklenmiş olacak. GameSatış güvencesi ile şimdi en ucuz PUBG Mobile UC satın al ve tüm hazırlıklıklarını tamamla!