knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Pubg Mobile x Spider-Man Duyuruldu!
Bu Haberi 1505 Kişi Okudu

Pubg Mobile x Spider-Man Duyuruldu!

Marvel Studios ve Sony Pictures'ın son filminin reklam ve lansmanını yapmak için Spider-Man, Pubg Mobile'a eklenecek. Spider-Man: No Way Home ve Pubg Mobile arasında bir geçiş yaşanacak.


Pubg Uc Satın Al


Şu anda Pubg Mobile’a giriş yaptığınızda Spiderman ücretsiz bir grafitisine sahip olabilirsiniz. Grafiti dışında, çeşitli ücretsiz ödüllerin tanıtılması da bekleniyor. Şu andan itibaren grafitileri ücretsiz olarak Pubg Mobile’a giriş yaparak toplayabilirsiniz.


Pubg Mobile x Spiderman


Pubg Mobile x Spider-Man No Way Home işbirliği oyunda bekleyeceğiniz son şey değil. Pubg Mobile Kış Festivali’nin oyuncular için daha çok hediyesi var. Kardan Adam Yap ve Yeni Yıl Havai Fişekleri, oyunculara ücretsiz kalıcı kıyafetler sağlayacak. Pubg Mobile yeni etkinlikler sizi bekliyor.


Pubg Mobile x Spiderman


No Way Home: Örümcek Adam 17 Aralık’ta  sinemalarda yayınlayacak fakat bu içerik Ocak ayında yayınlanacak. Pubg Mobile X Spider-Man: No Way Home işbirliğiyle gelen özel öğeler, oyun öğeleri ve diğer içerikler hakkında daha fazla ayrıntı yakında açıklanacak.  Pubg Mobile x Spiderman No Way Home işbirliği ile yeni ödüller çok yakında oyuna eklenecek. 


Pubg Mobile Uc Satın Al

Pubg Mobile x Spider-Man Duyuruldu! Sıkça Sorulan Sorular

Pubg Mobile x Spiderman işbirliği ne zaman gelecek?

 Pubg Mobile ve SpiderMan işbirliği resmi olarak duyuruldu. Şu anda Pubg Mobile’a giriş yaptığınızda Spiderman ücretsiz grafitisine sahip olabilirsiniz. Grafiti dışında, çeşitli ücretsiz ödüllerin tanıtılması da bekleniyor. Şu andan itibaren grafitileri ücretsiz olarak Pubg Mobile’a giriş yaparak toplayabilirsiniz.

Spider-Man: No Way Home ne zaman çıkacak?

Spider-Man: No Way Home 17 Aralık 2021 tarihinde çıkacak. Pubg Mobile, Spiderman işbirliği ödülleri henüz oyunda değil fakat oyuna giriş yapıp Spider-Man grafitisi alabilirsiniz.