knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
PUBG Mobile x Warframe İş Birliği: İki Dünya Birleşiyor!
Bu Haberi 592 Kişi Okudu

PUBG Mobile x Warframe İş Birliği: İki Dünya Birleşiyor!

PUBG Mobile yaptığı başarılı iş birliği çalışmaları ile adından söz ettiriyor. PUBG Mobile Spiderman, Liverpool FC, Arcane ve Jujutsu Kaisen gibi birçok crossover büyük bir hype yarattı. PUBG Mobile 2022 yılına ilk olarak Jujutsu Kaisen iş birliği ile başladı. Resmi duyuruya göre ise sıradaki iş birliği PUBG Mobile x Warframe olacak. İşte PUBG Mobile ve Warframe iş birliği çıkış tarihi ve detayları


PUBG Mobile UC Satın Al


PUBG Mobile, MMO (Massive Multiplayer Online – Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi) oyunu Warframe içeriklerini Erangel’e getiriyor. Oyuncular PUBG Mobile x Warframe iş birliğine özel görev ve etkinlikleri tamamlayarak Warframe temalı öge ve içeriklere sahip olabilirler. Çok yakın bir zamanda PUBG Mobile x Warframe iş birliğine özel yeni detaylar ve içerikler de duyurulacak. Warframe iş birliğine özel ögelerin PUBG Mobile M9 Royale Pass içeriğine özel uyarlanabileceğini de söyleyebiliriz. İş birliği süresince etkinliğe özel kıyafetlerin ve Warframe X-Suits, paraşüt ve silah görünümlerinin oyuna eklenmesi muhtemel. Yakında gelecek olan PUBG Mobile 1.9 Güncellemesi’nin bir parçası olarak özel kostümler ve ek etkinlikler oyuna eklenecek.


Warframe 


Warframe'de oyuncular, dondurularak yüzyıllar süren uykusundan uyanmış, eski bir ırk olan Tennoları kontrol eder. Tennolar kendilerini, askerileştirilmiş insan klonları olan Grineerlar, mega-şirket olan ve üstün robotik ve lazer teknolojilerine sahip olan Corpuslar, teknolojik, yapay bir enfeksiyonun kurbanı olan Infestedlar ve eski savaştan kurtulmuş olan sentientlerle savaşta bulur. Savaşmak için Tennolar, oyuna da ismini veren, gelişmiş bir savaş zırhı olan Warframeleri kullanır.


Pubg Mobile x Warframe İş Birliği 


Buna bağlı olarak PUBG Mobile 1.9 güncellemesi ile birlikte devamında yeni Royale Pass ile Warframe zırhlarının oyuna eklenmesi muhtemel görünüyor.


PUBG Mobile x Warframe İş Birliği Ne Zaman?


PUBG Mobile x Warframe iş birliğinin, 18 Mart 1.9 güncellemesi ile birlikte yayınlanması bekleniyor. PUBG Mobile x Warframe iş birliği ile ilgili daha fazla detayı önümüzdeki günlerde sizinle paylaşacağız. 


Uygun fiyatlı PUBG Mobile UC GameSatış'ta! PUBG Mobile UC satın al!


PUBG Mobile UC Satın Al

PUBG Mobile x Warframe İş Birliği: İki Dünya Birleşiyor! Sıkça Sorulan Sorular

PUBG Mobile x Warframe iş birliği ne zaman?

PUBG Mobile x Warframe iş birliğinin, 18 Mart 1.9 güncellemesi ile birlikte yayınlanması bekleniyor.

PUBG Mobile 1.9 güncellemesi ne zaman?

PUBG Mobile 1.9 güncellemesi 18 Mart 2022 tarihinde oyunda olacak.