knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Pubg Mobile Yeni Harita: Livik
Bu Haberi 1551 Kişi Okudu

Pubg Mobile Yeni Harita: Livik

Son günlerde en çok konuşulan ve milyonlarca oyuncu kitlesi bulunan Pubg Mobile için özel harita duyuruldu. Yalnızca Pubg Mobile için gelen ilk harita olma özelliğini taşıyan Livik çok yakında oyunun hayranları ile buluşacak.

 

PUBG Mobile 14. sezon heyecanla beklenirken öncesinde oyuna gelecek güncelleme ile yeni bir harita geleceğini duyuruldu. Livik adını taşıyan yeni harita, 7 Temmuz tarihinde 0.19.0 güncellemesi ile oyuna eklenecek.

 

Oyuncular, bu kez PUBG PC sürümünde deneyim etmedikleri bir haritada rekabet edip, hayatta kalmaya çalışacaklar. PUBG Mobile özel haritası, alışılan haritalardan farklı olarak küçük olacak ve içinde bazı detaylar barındıracak. Livik haritasında şelaleler, havuzlar ve Monster truck'lar olacak. Yeni haritanın görsellerine baktığımızda grafik olarak dikkat çekici, az binaların olduğu, çokça tepelerin olacağını gösteriyor.

 

Twitter üzerinden duyuruları gerçekleşen haritanın beta sürümünde oynanmaya devam ediyor. Beklenen diğer bir harita olan Erangel 2.0 haritasının 0.19.0 güncellemesiyle oyuna girip girmeyeceği hala belli değil. 7 Haziran tarihinde gelecek harita ve yenilikler için hazırlıklarını tamamlamak için şimdi GameSatış üzerinden en ucuz PUBG Mobile UC satın al.