knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
PUBG Mobile Yeni Karakter Emilia: Çıkış Tarihi ve Ödülleri
Bu Haberi 1147 Kişi Okudu

PUBG Mobile Yeni Karakter Emilia: Çıkış Tarihi ve Ödülleri

Pubg Mobile geniş oyuncu kitlesine sahip olduğu için her geçen gün oyun içi geliştirmeler ve iş birlikleri yapmaya devam ediyor. Daha fazla çeşitlilik ve yeni öğeler sunan Pubg Mobile bu sefer oyuna yeni bir karakter eklemesi yaptı. İşte Pubg Mobile yeni karakter hakkında bildiklerimiz, Pubg Mobile yeni karakter geldi mi, Pubg Mobile yeni karakter ne zaman gelecek, Pubg Mobile yeni karakter çıkış tarihi ve ödülleri ve daha fazlası…


İndirimli Pubg Mobile UC satın al!


Pubg Mobile Uc Satın Al


PUBG Mobile Yeni Karakter: Emilia


Pubg Mobile yeni karakter Emilia’yı tanıttı. Yeni karakter bir kadın ve malzeme biliminde uzmanlaşmış olması en önemli özelliklerinden biri. Pubg Mobile yeni karakter Emilia ile birlikte karaktere ait görünümler, özellikler, ifadeler ve karaktere ait özel bir hikaye de mevcut.


Pubg Mobile Yeni Karakter


PUBG Mobile Yeni Karakter Emilia Kaç UC?


Pubg Mobile yeni karakter Emilia kaç UC olacağı da oyuncular tarafından merak ediliyordu. Pubg Mobile yeni karakter Emilia oyunculara 600 UC’ye mal olacak. Eğer oyuncuların karakter kuponu mevcutsa yeni karakter Emilia’nın UC fiyatı düşer. 600’den fazla karakter kuponuna sahipseniz Emilia’yı ücretsiz olarak alabilirsiniz ancak karakter kuponuna sahip değilseniz GameSatış üzerinden UC satın alarak, 600 UC ile yeni karakter Emilia’ya sahip olabilirsiniz.


PUBG Mobile Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek?


Pubg Mobile yeni karakter çıkış tarihi belli oldu. Yakın zamanda yeni karakterin tanıtımını yapan Pubg Mobile, çok geçmeden yeni karakteri oyuna ekledi. Pubg Mobile yeni karakter Emilia, 1 Haziran 2022 tarihi itibariyle oyuna eklendi.PUBG Mobile Yeni Karakter Ödülleri


Pubg Mobile yeni karakter Emilia 600 UC’ye satın alınabilir. Bunun yanında karakteri satın aldığınızda bazı Pubg Mobile ödüllerine de sahip olursunuz. Pubg Mobile yeni karakter ödülleri:

 

  • Emilia ilk seviyedir.
  • Emilia'nın Ses Paketi, 2. seviye.
  • Seviye 3: 50x Karakter Çarpanı içeren kupon kartı.
  • 10x Karakter Parçası kartı (Seviye 4)
  • Seviye 5'te ifade.
  • Emilia'nın Ses Paketi, Seviye 6.
  • 7. Seviyede 100x Karakter Kupon Kartı.
  • Seviye 8'de 20x karakterli Parça Kartı.
  • Emilia'nın ses paketi (Seviye 9)
  • Emilia MVP İfadesi Seviye 10'da mevcuttur


PUBG Mobile Yeni Karakter Emilia Hikayesi


"İngiltere’nin Kent şehrinde yaşayan EMilia’nın hem annesi hem de babası malzeme bilimcisidir. Oldukça yetenekli biri olan Emilia, malzeme biliminde uzmanlaşmış ve sıvıları kısa sürede katılaştıran bir katalizör icat etmiştir. Bir yangın sırasında yangın söndürme köpüğüyle temas eden katalizörün katılaştırma etkisinin daha da arttığını yanlışlıkla keşfetmiştir. Bu teknolojinin gerçek muharebede ne kadar değerli olduğunu hemen anlamıştır. Emilia, teknolojisini gerçek muharebede daha fazla geliştirme umuduyla yerel bir battle royale turnuvasına katılmak üzere gizemli bir yere yolculuk yaptı, fakat bu boyutta bir çatışmanın ortasında kalacağını asla tahmin etmiyordu."


Pubg Mobile yeni karakter Emilia hakkında bildiklerimiz bu şekilde. Yeni karakteri hemen denemek için indirimli ve uygun fiyatlarla Pubg Mobile UC satın al, karaktere sahip ol!


Pubg Mobile Uc Satın Al

PUBG Mobile Yeni Karakter Emilia: Çıkış Tarihi ve Ödülleri Sıkça Sorulan Sorular

PUBG Mobile Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek?

Pubg Mobile yeni karakter çıkış tarihi belli oldu. Yakın zamanda yeni karakterin tanıtımını yapan Pubg Mobile, çok geçmeden yeni karakteri oyuna ekledi. Pubg Mobile yeni karakter Emilia, 1 Haziran 2022 tarihi itibariyle oyuna eklendi.

PUBG Mobile Yeni Karakter Emilia Kaç UC?

Pubg Mobile yeni karakter Emilia oyunculara 600 UC’ye mal olacak. Eğer oyuncuların karakter kuponu mevcutsa yeni karakter Emilia’nın UC fiyatı düşer. 600’den fazla karakter kuponuna sahipseniz Emilia’yı ücretsiz olarak alabilirsiniz ancak karakter kuponuna sahip değilseniz GameSatış üzerinden UC satın alarak, 600 UC ile yeni karakter Emilia’ya sahip olabilirsiniz.