knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
PUBG: New State Mobil Cihazlar İçin Duyuruldu
Bu Haberi 2234 Kişi Okudu

PUBG: New State Mobil Cihazlar İçin Duyuruldu

PlayerUnknown’s BattleGrounds’un yapımcı firması Krafton, yepyeni PUBG oyunu PUBG: New State duyurusunu yaptı. Oyun IOS ve Android cihazlara geliyor. Son günlerde duyduğumuz en iyi haber! 


Pubg New State Nc Satın Al


PUBG: New State Mobil Cihazlarda Yeni Bir Çağ Başlıyor

PUBG: New State ön kayıtları Google Play üzerinden başladı ve önümüzdeki günlerde App Store üzerinden ön kayıt almaya da başlayacak. Oyunun şu anki mevcut durumuyla mobil cihazların grafik anlamında sınırlarını zorlayacağı kesin. Oyunda kullanılan teknolojinin adı Global Illumination ve çok daha iyi grafiğin ötesinde daha stabil oyun deneyimi sunması açısından da oyuncuları mutlu edecek.

 

PUBG: New State Fragman

Fragmanda dahi oyunun kalitesi tüm gerçekliğiyle gözler önüne serilmiş.
 

 Klasik Battle Royale Olağanüstü Grafikler

Standart mobil oyun deneyimi Global Illumination teknolojisi sayesinde kendini aşıyor. Biraz klasik olacak fakat “artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” cümlesinin tam burada kullanılması gerekiyor. 

100 kişinin aynı anda oyuna başlayacağı standart battle royale oyunu oynayacağız ve sürekli daralan mavi alanda hayatta kalan son kişi veya takım olmaya çalışmaya devam edeceğiz. Bu defa olaylar biraz daha “gerçek” olacak diyebiliriz zira ultra gerçekçi grafikler -tabiri caizse- bizi ekrana zımbalayacak!


PUBG Açık Dünya Deneyimi

Devasa bir açık dünya deneyimiyle tanışmamıza az kaldı. Oyuna eklenen yeni araçlarla 8x8 kilometrelik açık dünyayı keşfedecek ve son ana dek hayatta kalmaya çalışacağız. Yeni nesil oyunların vazgeçilmezi açık dünya ile PUBG: New State içinde karşılaşmak şahane olacak. Tastamam bir battle royale oynanışı bizi bizden almak için geliyor! Silahlar

En gerçekçi silah kullanma deneyimi ise oyun zevkini artıracak özelliklerinden sadece birisi. PUBG Mobile’daki geniş silah yelpazesinin daha da özelleştirildiği ve optimize edildiği düşünüldüğünde ortaya hayallerimizi gerçeğe dönüştürecek bir kompozisyon çıkıyor. Yeni Özellikler

Drone kullanmaya hazır mısın? O halde hemen hazırla kendini! Drone geliyor, savaş yuvarlanması geliyor, yepyeni araçlar geliyor ve her birine mükemmel özellikler geliyor. 2051 yılında teknolojinin imkanlarını kurduğun stratejilerle birleştir; zafere adını muhteşem grafiklerle yazdır!


 

PUBG: New State gelene kadar PUBG Mobile'ın tadını çıkarabilir, GameSatış üzerinden en ucuz UC satın alarak oyun deneyimini en üst seviyeye çıkartabilirsin!


Pubg New State Nc Satın Al