knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
PUBG Survivor Pass: Shakedown Satışa Çıkarıldı
Bu Haberi 1735 Kişi Okudu

PUBG Survivor Pass: Shakedown Satışa Çıkarıldı

PUBG Steam platformuna yeni sezon ile birlikte özel getirilen yeni içerik Surnivor Pass: Shakedown Steam üzerinden satışa çıkarıldı.

 


Yeni sezon ile birlikte gelen özelliğin yanı sıra oyun içerisinde yeni map, yeni silahlar, yeni ekipmanlar ve yepyeni oynanış stratejileri olacak. Ayrıca yeni map Karakin ile birlikte 64 kişilik alanda savaşlar çok daha küçük ve stratejik şekilde yapılmaya başlanacak.


Tabi yeni silahların etkisine de değinmek gerekirse özellikle yeni eklenen iki farklı silah, biri Panzerfaust (RPG) ve aynı zamanda Yapışkan Bombalar ile binaların ve oluşumların girişlerini patlarak yeni yollar ve yeni bakış açıları kazanabileceksin. Bu map üzerinde PUBG'de alışılmış olan ve alanı belirleyen mavi elektrik yerine, siyah bir gaz bulutu olacak. Gaza yakalanmadan kaçmak çok daha önemli bir hal almaya başlacak.

 

Steam üzerinde PUBG katagorisi içierisinde 22 Ocak 2020 itibari ile satışa çıkarıldı. Shakedown'ın steam üzerindeki fiyatı 45 TL olarak belirlenmiş. Shakedown steam üzerinde 15 Nisan 2020 tarihine kadar satışta olacak ve tam tamına 400 Görev bizleri bekliyor olacak.  

 

Sen de hemen %10 indirimli PUBG Survivor Pass: Shakedown satın al, anında görevlere ve yeniliklere erişme fırsatını kaçırma!