knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
PUBG'ye Yeni Güncelleme ile Team Deathmatch Modu Geliyor
Bu Haberi 1743 Kişi Okudu

PUBG'ye Yeni Güncelleme ile Team Deathmatch Modu Geliyor

Battle royale türünün çıktığı günden bu yana en çok oynanan oyunu PUBG yenilenmeye devam ediyor. Geliştirici ekip PUBG Corporation, PUBG’ye yeni güncelleme ile birlikte Team Deathmatch modunun geleceğini duyurdu.

 

Çıktığı günden beri her gelen güncelleme ile yenilikler ve iyileştirmeler yapılmaya devam eden Playerunknown's Battlegrounds’a 6 Sezon ile birlikte yeni harita ve dinamikler eklemişti. Halen yeni harita ve birçok eklenen dinamiğin tadını çıkaran oyuncular için yeni güncelleme ile gelecek farklı bir mod duyuruldu.

 

PUBG Team Deathmatch Modu

 

PUBG oyuncuları güncelleme ile gelecek Arcade modu ile alışılmış battle royale türünden farklı bir deneyim yaşayacak.

 

Pubg Team Deathmatch Modu, 8 kişiden oluşan iki takımın mücadele ettiği bir mod olarak karşımıza çıkıyor. Birbiriyle mücadele eden iki takımdan 50 Kill almayı başaran ilk takımın ya da 10 dakikanın sonunda en çok kill almış olan takımın kazandığı modda iki raunt alan takım zafere ulaşmayı başarır. Takım Ölüm Oyunu, PUBG haritalarının minyatürleştirilmiş savaş alanlarında oynanabilecek.

 

PUBG Güncelleme 6.2 ile birlikte oyuncuların geri dönüşlerini dikkate alarak patlayıcılar için denge getiriliyor. Molotoflar, el bombaları, sersemletme bombaları ve sis bombaları güncellemeden sonra daha ağır olacağı için envanterinizde sınırlı sayıda taşıyabileceksiniz. Giydiğimiz yeleğe göre el bombasının hasarını azaltacak ve molotoflar daha hızlı ateş saçacak. Bunlar dışında birçok patlayıcılara değişiklik geldi. 

 

Pubg PC sunucularında 19 Şubat’ta, kısa süre sonra konsollara da gelecek olan 6.2 güncellemesi şuan PC Test sunucularında oynanabilir. Yepyeni modu tecrübe etmek için geç kalma hemen GameSatış güvencesi ile indirimli PUBG satın al!