knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
PUBG’ye Yeni Harita Geliyor!
Bu Haberi 1815 Kişi Okudu

PUBG’ye Yeni Harita Geliyor!

2017 yılında oyuncularla buluşmuş battle royale türünün öncüsü olarak sayılabilecek PUBG yenilenmeye devam ediyor. Çıktığı günden bu yana birçok rekora imza atmış PlayerUnknown’s Battlegrounds, milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Çıktığı günden bu yana sayısız güncelleme ile iyileştirme ve yenilikler gelen oyun için heyecanlandıran bir duyuru yapıldı.

 

Resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma bakılırsa PUBG’ye 5. yeni harita geliyor. Halen var olan 4 farklı haritada sevilerek oynanmaya devam ederken Karakin adında yeni bir harita oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. 

 

Geliştirici ekip PUBG Corp, yeni gelecek haritanın adını doğrulansada çıkış tarihi ile ilgili henüz çıkış tarihi ile ilgili bir açıklama yapılmadı. PUBG Karakin Haritası, Kuzey Afrika ya da Orta Doğru’da yer aldığı tahmin ediliyor. Yeni harita çöl atmosferini oyunculara yaşatacak.

 

Yeni harita henüz resmi bir çıkış tarihi verilmeyen PUBG 6. sezon ile birlikte oyuna eklenecek. Şimdi GameSatış üzerinden indirimli PUBG satın al ve bu benzersiz rekabette yerini kap.