knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
PUBG Yeni Güncellemesi Yayınlandı!
Bu Haberi 1635 Kişi Okudu

PUBG Yeni Güncellemesi Yayınlandı!

Steam üzerinde en çok oynanan ve oyun dünyasında battle royale türünü popüler kılan PUBG geliştirilmeye devam ediyor. Geçen hafta duyurulan PUBG 7.3 güncellemesi aktif edildi.

 

Pubg 7.3 Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

 

Duyurusunun geçen hafta yapılan oyuna birçok yenilik ve iyileştirmeler PUBG 7.3 güncellemesi yayınlandı. Güncelleme ile oyuna yeni sekmeler dışında C4 gibi bombalar da oyunda kullanılabilecek.

 

PUBG PC için gelen 7.3 güncellemesi bir sonra gelecek sezonlar için Battle Royale deneyimini geliştirecek oynanış mekanikleri de mevcut. Çivi Kapanları artık %50 oranında daha uzun olacak ve nişancı tüfekleri için gelen iyileştirmelerle PUBG Sezon 7 sona ermeye hazırlanıyor.

 

 

PUBG Güncelleme 7.3, C4 ve araç hasarlarına odaklanmış gibi gözüküyor. C4 paylayıcılar  artık fırlatılabilir olacak ve havada patlama imkanı sunacak. Bunun yanı sıra patladığında 25 metre geçerli alanda olan düşmanlara zarar verebilecek. Araçlar için gelen güncelleme ise hasar oranları ile ilgili. Artık araçlara isabet eden mermiler bölgesine göre farklı hasar oranlarına sahip oluyor. Araç sıfır noktasına düşmeden patlamıyorlar. Bunun gibi bir çok güncellemenin olduğu PUBG indirimli fiyatı ile GameSatış’ta sizleri bekliyor!