knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Tarihi Galata Kulesi PUBG Mobile’a Eklendi!
Bu Haberi 2623 Kişi Okudu

Tarihi Galata Kulesi PUBG Mobile’a Eklendi!

Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip olan PUBG Mobile’a tarihi Galata Kulesi eklendi!  Galata Kulesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında oyuna eklendi. Önümüzdeki günlerde PUBG Mobile, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel yeni eklemeler de yapacak. Peki, PUBG Mobile Galata Kulesi nerede? İşte detaylar…


PUBG Mobile UC ve PUBG Mobile Hesap Satışı için aşağıdaki görsele tıklayabilir ve kategorileri ziyaret edebilirsiniz.


Pubg Mobile Uc Satın Al


Pubg Mobile Galata Kulesi


PUBG Mobile’a Galata Kulesi Eklendi


PUBG Mobile, Galata Kulesi’ni oyuna ekleyerek Türkiye’nin muhteşem değerini tüm dünyaya tanıttı. 


İstanbul’da bulunan ve popülerliği ile ün saçan tarihi Galata Kulesi PUBG Mobile oyununa eklendi. Galata Kulesi ile birlikte kırmızı beyaz ay yıldızlı giysi ve şapka aksesuarları da oyuna eklendi. PUBG Mobile’ın yaptığı açıklamaya göre Galata Kulesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının bir başlangıcı ve ilerleyen günlerde oyuna daha başka birçok sürpriz yenilik eklenecek.


Konu ile ilgili Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz,


“Bugüne kadar yerel pazarda öncelik verdiğimiz lokalizasyon çalışmalarını şimdi bir üst noktaya taşıyor ve  bu kez kültürel bir değerimiz olan Galata Kulesini  tüm dünyaya tanıtıyoruz. Galata Kulesi’nin PUBG MOBILE’da yükselecek olmasından dolayı gururluyuz. PUBG MOBILE olarak ülkemizin tanıtımına da katkıda bulunacak bu gelişmeyi bir başlangıç olarak görüyor, oyunseverleri önümüzdeki dönemlerde de yeni sürprizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

 

 

 


PUBG Mobile Galata Kulesi Nerede?


Galata Kulesi, PUBG Mobile’ın en popüler ve en sevilen haritası Erangel’e eklendi. Erangel PUBG Mobile’ın en bilinen haritalarından biri. Erangel haritası üzerinde Türkiye’nin meşhur tarihi simgesi Galata Kulesi’ni görebilirsiniz. 


Galata Kulesi’nin Erangel haritasına eklenmesi ile birlikte tüm dünyadaki oyuncular Türkiye ve İstanbul’un simgelerinden olan Galata Kulesi’ni görebilecek. Ayrıca oyuncular, etkinlik için özel olarak planlanan birbirinden güzel ödüllerin de sahibi olacaklar. Ödüller arasında Iphone 14 kazanma şansı da bulunuyor. PUBG Mobile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel etkinlikleri 7 Kasım’da sona erecek.


Pubg Mobile Uc Satın Al

Tarihi Galata Kulesi PUBG Mobile’a Eklendi! Sıkça Sorulan Sorular

PUBG Mobile Galata Kulesi Nerede?

Galata Kulesi, PUBG Mobile’ın en popüler ve en sevilen haritası Erangel’e eklendi. Erangel PUBG Mobile’ın en bilinen haritalarından biri. Erangel haritası üzerinde Türkiye’nin meşhur tarihi simgesi Galata Kulesi’ni görebilirsiniz