knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Yeşil Sahaların Yıldızı Lionel Messi, PUBG Mobile’a Geliyor!
Bu Haberi 401 Kişi Okudu

Yeşil Sahaların Yıldızı Lionel Messi, PUBG Mobile’a Geliyor!

İşte hem futbol dünyasını hem de mobil oyun dünyasını heyecanlandıran o haber! Dünyanın en iyi futbolcuları arasında yer alan Lionel Messi, popüler mobil oyun olan PUBG Mobile’a geliyor. Peki, Messi PUBG Mobile’a ne zaman gelecek? İşte detaylar…


Pubg Mobile Uc Satın Al


Messi, PUBG Mobile’a Geliyor


PUBG Mobile yaptığı iş birlikleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’un tarihi simgesi olan Galata Kulesi’ni oyuna ekleyen PUBG Mobile, bu sefer mobil oyuncularını ve futbol dünyasını bir araya getirecek bir anlaşma yaptı ve Lionel Messi ile iş birliğine gittiğini açıkladı. 


Peki Lionel Messi, PUBG Mobile’a ne zaman gelecek? Detaylar haberimizin devamında…


Lionel Messi Pubg Mobile


Lionel Messi, PUBG Mobile’a Ne Zaman Gelecek?


PUBG Mobile, Kasım ayı itibariyle 35 yaşındaki dünyaca ünlü futbolcu Messi’yi oyuna ekleyecek. Messi’nin PUBG Mobile 2.3 güncellemesi ile birlikte oyunda olması bekleniyor. Messi, oyun içindeki özel bir koleksiyonun parçası olacak.


PUBG Mobile’da Sportif Aktiviteler Yer Alacak


PUBG Mobile’a Messi’nin eklenecek olması oyun içerisinde sportif aktivitelerle de karşılaşabileceğimizin bir ön izlemesi. Eklenecek olan sportif içeriklerin henüz ne olacağı kesin olarak bilinmiyor ancak oyuncular eğlenceli bir oyun modu bekliyorlar.


Messi Pubg Mobile


Lionel Messi, PUBG Mobile İş Birliği Hakkında Açıklama Yaptı


Yeşil sahaların yıldızı Messi, PUBG Mobile iş birliği hakkında açıklamalarda bulundu. Arjantinli oyuncu Messi, oyun dünyasının önemli bir parçası haline gelmekten mutluluk duyduğunu söyledi ve sözlerine şu cümleler ile devam etti:


“Video oyunları her zaman hayatımın büyük bir parçası olmuştur. Oyunu antrenman yapmadığım zamanlarda rahatlamak, eğlenmek, takım arkadaşlarımla ve ailemle bağlantı kurmak için inanılmaz derecede faydalı buluyorum. PUBG Mobile çok eğlenceli ve ben de şahsen oyunun dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranı arasında yer alıyorum. Üzerinde çalıştığımız şeyle gurur duyuyorum ve tüm oyuncuları PUBG MOBILE’da bana katılmaya davet etmek istiyorum.”


PUBG Mobile x Lionel Messi iş birliği Kasım ayında adından sıkça söz ettirecek gibi duruyor. Sınırlı süre ile oyunda olacak olan iş birliğine katılmak için PUBG Mobile UC satın al, heyecana ortak ol.


Oyun dünyasından daha fazla haber için buraya tıklayabilirsiniz.


Pubg Mobile Uc Satın Al

Yeşil Sahaların Yıldızı Lionel Messi, PUBG Mobile’a Geliyor! Sıkça Sorulan Sorular

Pubg Mobile x Lionel Messi İş Birliği Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile, Kasım ayı itibariyle 35 yaşındaki dünyaca ünlü futbolcu Messi’yi oyuna ekleyecek. Messi’nin PUBG Mobile 2.3 güncellemesi ile birlikte oyunda olması bekleniyor. Messi, oyun içindeki özel bir koleksiyonun parçası olacak.