knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
2020 Ağustos Valorant Burç Yorumları
Bu Haberi 3456 Kişi Okudu

2020 Ağustos Valorant Burç Yorumları

Ağustos ayında buçları neler bekliyor? 2020 Ağustos ayı burç yorumları. Ağustos ayı burç yorumları. 2020 Ağustos burç yorumları.Valorant yeni karakter çıktı mı? Valorant yeni karakter çıktı. Valorant Killjoy. 

 

2020 Ağustos Valorant Burç Yorumları

Burçlar günümüzde herkesin az ya da çok ilgilendiği bir konu. Biz de herkesin sevdiği ve ilgilendiği bu konuyu Valorant özelinde size sunmak istedik çünkü Valorant yeni karakter açıklandı (Killjoy) ve ilerleyen süreçte seçilebilecek 12 adet karakter oyunda yer alacak. Bu haberi de sizlere bu yolla vermek istedik.

İyi oyunlar, iyi okumalar!

 

Koç Burcu Ağustos Ayı Yorumu (21 Mart - 20 Nisan) - Raze:

 

Enerji, başarı ve özgüven temalı hayatlarına "inat" kavramıyla kendilerince tat veren Koçlara geldi sıra. Ağustos ayı kendine bu denli güvenen Koçlar için tam bir fırsatlar ayı diyebiliriz. Yine sen oynayacaksın onlar izleyecek, yine sen yürüyeceksin onlar arkandan gelecek! Aşk hayatın ve finansal problemlerin büyük oranda düzelecek; kalan pürüzler olsa bile ilerleyen günlerde yavaş yavaş her şey yoluna girecek. Sorumluluklarını yerine getirdiğin ve herkese olmasa bile hak eden kişilere gereken özeni gösterdiğin müddetçe sen de rahata ereceksin. Sağlığına en fazla dikkat edenlerdensin; aman diyelim böyle devam et! 

 

 

Boğa Burcu Ağustos Ayı Yorumu (21 Nisan - 21 Mayıs) - Breach:

 

İçindeki gücü dilediği gibi kontrol edebilen burca geldi sıra. Karşındaki sana nasıl davranıyorsa sen de ona karşı öylesin; ne bir eksik ne bir fazla. Dışarıdan bakanlar sende ne görüyorlarsa en az on kat fazlasısın. Zekan en büyük silahın ve başarman gereken hangi durum varsa en büyük yardımcın. Bu yönünü çevrendekilerin de her fırsatta takdir ettiğini bu noktada söylememiz lazım. Ağustos ayı, kişisel gelişimine odaklanacağın ve seni etkileyen olaylardan nihayet kurtulacağın, tertemiz günlerin başlamasına sebep olacak ay olarak karşına çıkacak. Sağlık konusu önemli! Hassas ruhuna da vücuduna da bu ay ayrı ayrı ekstra özen göstermen gerekiyor.

 

 

İkizler Burcu Ağustos Ayı Yorumu (21 Mayıs - 21 Haziran) - Omen:

 

Kontrol edebildiğin ne varsa senindir! Bu zamana dek böyleydi, Ağustos'ta da aynı şekilde devam edecek fakat birkaç nüansla: Kararlar, duygular ve izleyeceğin yollar gibi yine seçimi sana kalmış özel durumlar. Bu ay köklü bir değişim sürecinin ilk adımlarını atacaksın. Kıvrak zekan ve kontol gücün çevrendeki herkese karşı hem tatlı hem sert bir tavır takınmana sebep olurken ortamların yıldızı olmanı da sağlıyor. Sosyalleşeceğin, üzerinde uzun zamandır düşündüğün konuları gündemine alacağın keyifli bir Ağustos ayı seni bekliyor. Harcamalarına ve sağlığına dikkat ettiğin takdirde her şey güzel olacak!

 

 

Yengeç Burcu Ağustos Ayı Yorumu (22 Haziran - 22 Temmuz) - Reyna:

 

Keşke her gün birileriyle yarışsan, keşke her gün teke tekte birileri karşına çıksa! Savaşmak ve alt etmek senin işin! Tüm burçlar arasında yönetmeye en yatkın olanlardan birisi hiç kuşkusuz sensin. Yeteneğini bilgiyle harmanlayabilmen takdir toplayan özelliklerinden. Başkalarının hayatında bulunan maddi veya manevi problemler sende zaten çözümlü olduğu için yolunda rahat rahay ilerleyebilirsin. Ağustosta ise spora gidebilir, diyet yapabilir veya check-up yaptırabilirsin yani direkt olarak kendinle ilgileneceğin, şahane bir ay seni bekliyor! 

 

 

Aslan Burcu Ağustos Ayı Yorumu (23 Temmuz - 22 Ağustos) - Phoenix:

 

Yıldızlardan aldığın güçle bu ay aşk hayatında zirveyi göreceksin dersek doğruyu söylemiş oluruz. Bildiğin yolda her zaman daha ileri gitmek hayat amacın. Desteğin, içinden geliyor. Başka insanlar hayatında sen izin verdiğin kadar varlar. Sevdiklerin yanında, diğerleri sen nerede istersen orada. Ağustos ayında da bu özelliğinle ön plana çıkmayı başaracaksın. Kaçan fırsatları ve eskiden kalan her şeyi yeniden masaya yatırıp tasnif etme zamanı bu ay. Biz ne söylesek sadece tavsiye, biliyoruz. Esas rotayı belirleyen her zaman asil ruhun. Sağlığına dikkat et, maskeni tak!

 

 

Başak Burcu Ağustos Ayı Yorumu (23 Ağustos - 22 Eylül) - (Yeni Karakter) Killjoy:

 

Her şey üstüne üstüne geliyor. İnsanlara karşı gösterdiğin iyi niyetin sonucu yine başkaları tarafından oldukça farklı yerlere savrulabiliyor. Ağustos ayı işleri artık yoluna koyacağın ay olarak bizleri karşılıyor! Gücünü hak edene hak ettiği şekilde kullanmalı, eskiye dair minnetlerden kendini kurtarmalısın. Başını kaldırdığında gökyüzünün derin mavisinin sana iyi geldiğini göreceksin. Bu ay bol bol tatile gidecek ve yeni mevsime motivasyonunu fulleyrek gireceksin. Bir drone alabilir onu kullanmakta ustalaşabilirsin. Yıldırımlar çakmaya başladığında gücünü en derinlerinde fark edeceksin. 

 

 

Terazi Burcu Ağustos Ayı Yorumu (23 Eylül - 23 Ekim) - Cypher:

 

Sezgilerin, zekan ve diğerleri... Şimdi saymaya kalksak sabaha kadar okuman lazım; seni de o kadar yormayalım. Biz sana Ağustos ayından bahsedelim: Bu ay da her ay olduğu gibi az önce saymakla bitiremeyecğimiz özelliklerinden sadece gerekenleri yeri geldikçe, o an neye ihtiyacın varsa ustalıkla kullanacağın bir ay olacak. Yani Ağustos başkaları için sıçrama ya da çöküş gibi uç noktaların habercisi bir ay olabilecekken senin için bu durum stabil. Nasıl istersen öyle devam edeceksin. Hayatın zaten en çok bu yönünü seviyorsun. Peki Ağustos sana ne mi getirecek: Ummadığın olaylar! Hayatındaki tüm olayların pozitif seyretmesini dileriz ve eklemek isteriz: Sağlığına her zamankinden fazla dikkat et. 

 

 

Akrep Burcu Ağustos Ayı Yorumu (24 Ekim - 22 Kasım) - Viper:

 

Aklınla kazandığın çok oldu; hatta zekanla kazanamayacağın durum, yer veya kişi yok. Bunu zaten biliyoruz. Ağustos ise senin artık biraz da cazibene odaklanacağın bir ay olacak. Fedakarca davranışların herkesçe görülüyor fakat biraz olsun takdir bekliyorsun (haklı olarak). Artık attığın tohumların filizleri kocaman birer ağaca dönüştü ve şimdi meyvelerini toplama zamanın geldi. Sadece beklesen bile evrenin senden aldığı pozitif seni yükseklere taşıyacak bir güç olarak kalbine konumlanacak. Herkesin sevdiği birileri vardır fakat sen biraz fazla seviyorsun (herkes için geçerli). Sev! Onlar da sevi çok seviyorlar. Ağustos ayı bol bol buluşmaların olacağı şahane bir ay olarak Akreplerin kulağına güzellikler fısıldıyor. 

 

 

Yay Burcu Ağustos Ayı Yorumu (23 Kasım - 21 Aralık) - Sova:

 

Dış görünüşünün mükemmele yakın olacağı Ağustos ayında herkesi kolaylıkla etkin altına alabileceksin. Kendinin farkına varman hoş. Böyle devem edebilirsen ilerleyen aylarını da garanti altına alabilirsin. Rahatına bakmak için bu ayın en doğru ay olduğunu söyleyemeyiz zira sen bir Ağustos böceğisin; masaldaki gibi çalışman gerektiğini bilirsin aksi takdirde başına gelebilecekleri de! Hayattan aldığın dersler seni daha kendinden emin bir hale getirdi. Adımlarını sağlam atıyorsun ve bu hoşlandığın kişiden iş arkadaşlarına kadar herkesin dikkatini çekiyor. Sen herkesin dikatini çekecek yeteneklere sahipsin ve bu seni yormuyor aksine daha da kamçılıyor. Sağlığına daha fazla dikkat etmen gerektiğinin farkındasın, tedbiri elden bırakma! 

 

 

Oğlak Burcu Ağustos Ayı Yorumu (22 Aralık - 20 Ocak) - Brimstone:

 

Dikkatli mizacın, titiz ruhun ve kurduğun güven kaynaklı bağlantılarınla adımlarından en emin olan burç sensin diyebiliriz. Mücadeleci geçecek Ağustos ayının üstesinden geldiğinde içinde sakladığın gücün de farkına varacaksın. Kariyerinde yükselecek, kararlarında netleşecek ve sezgilerinde ustalaşacaksın. Geçmişinden gelen ve artık peşini bırakmasını istediğin her olayı revize edecek, bırakman gerekenleri bırakacak diğer aya tertemiz bir başlangıç yapacaksın. Finans noktasında bazı pürüzler yaşasan da çözümü kıvrak zekanla kısa sürede bulacaksın. Sağlığın konusunda dünyanın kalan kısmıyla birlikte tedbirli olman gerektiğini biliyorsun ama biz yine de hatırlatalım! 

 

 

Kova Burcu Ağustos Ayı Yorumu (21 Ocak - 18 Şubat) - Jett:

 

Risk almak senin göbek adın. Çocukluğundan bu yana "cesur" olarak tanımlandın ve bu özelliğinle gelen başarıların sayesinde herkesin takdirini kazandın. Hayatın darbelerini ustalıkla karşıladın. Krizi fırsata çevirmek senin işin. Tüm bu özelliklerin Ağustos ayında da adeta bir yıldız gibi parlamana sebep olacak. Görüşmek istediğin birisi varsa cesaretinle onu kendine çekeceksin. Hep istediğin bir iş varsa yine aynı tavrın sayesinde  olumlu netice elde edeceksin. Sağlığına her zamankinden daha fazla dikkat etmen gerekiyor çünkü malum, pandemi. Bu ayı geçirdikten sonra işlerin nasıl yoluna girdiğini görecek, uzun sürecek bir keyif alma sürecine gireceksin. 

 

 

Balık Burcu Ağustos Ayı Yorumu (19 Şubat - 20 Mart) - Sage:

 

Sen varsan herkes rahat, sen varsan herkes her şeye var! Çevrene yaydığın güven duygusu yüzlerce metre ödeden hissedilebiliyor. Gerekli gördüğün durumlarda arkadaşlarının silah arkadaşlarına dönüşüyor ve savunduğun tüm konuların altı dolu olduğu için başarıyı garantiliyorsun. Tabi burada yakın çevrenden aldığın desteği de unutmamak lazım. Bireysellikten uzak oluşun saldırıları bertaraf ederek iyiliği yaymana yardımcı oluyor. Ağustos ayında düzene koyman gereken finans dahil tüm konularda iyimser sonuçlar seni bekliyor. Bu yaz senin yazın olacak tabi sağlığına dikkat edersen!

 

 

En ucuz ve güvenilir Valorant V Points için: GameSatış