knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Riot Games FPS Oyunu Project A Hakkında Söylentiler Çıktı
Bu Haberi 1614 Kişi Okudu

Riot Games FPS Oyunu Project A Hakkında Söylentiler Çıktı

Twitter platformu üzerinde dönen dedikodulara göre Riot Games firmasının aktif olarak geliştirmekte olduğu FPS oyunu Project A hakkında bilgiler paylaşıldı.

 

League of Legends oyunu ile kendini dünyaya tanıtan ve popülerliğini sürdüren Riot Games ekibi geçtiğimiz sene yaptığı League of Legends 10. Yıl etkinliğinde diğer geliştirdiği oyunları ve Project A oyunculara sunum şeklinde göstermişti. Ardından oyunun çıkışının 2020'yi bulacağı söylenmişti. Bunun üzerine Twitter üzerinden paylaşılan bir resim sonucunda herkesin fikrini ve düşünceleri alt üst oldu. 

 

Project A Valorant Riot Games yeni oyun

 

Paylaşılan resimde daha önce gösterilen Project A görsellerini içeren bir karakter seçme ekranı yer alıyor. Ekranda yer alan karakterin ismi Sage ve ismin alt kısmında da tüm yetenek seti yer alıyor. Ayrıca resmin sol kısmında görebileceğiniz takım arkadaşlarınızın seçtiği karakterlerde yer almış. İlk seçimi yapan oyuncunun seçtiği karakter Brimstone olarak adlandırılmış ve dördüncü oyuncunun seçimini yaptığı karakter ise Viper

 

Ayrıca en önemli noktayı atlamadan, Sol üst kısımda Büyük harflerle VALORANT THE GAME yazısını görüyorsunuz. Bunu görenlerin yorumu şu şekilde oldu, Riot Games ekibi oyunu açıklarken oyunun isminin değişiklik gösterebileceğini belirtmişti ve görüntülerin aynı olduğu farklı bir oyun olmasına Riot Games ekibinin izin vermeyeceğini bildiğimiz için bunuda göz önünde bulundurmalıyız.

 

Henüz malesef net bir açıklama Riot Games tarafından yapılmadı ancak Reddit ve Twitter üzerinden takipçilerin araştırmaları sonucu bir kaç delil bulunmuşa benziyor. Delillerden birisi Twitter üzerinden resim üzerinde bulunan VALORANT THE GAME adı ile alakalı, Twitter üzerinde henüz uyku modunda hiç bir paylaşım yapmayan @PlayValorant kullanıcılı isimli bir hesap yer alıyor. Hesap Twitter üzerinde hiç bir şey paylaşmamasına rağmen 15.5 Bin takipçiye sahip.

 

Diğer bir delil ise oyuncuların Riot Games ekibinin Valorant adında bir web sitesini bulduklarını fakat bunun paylaşılmasının ardından içeriğin hemen kaldırıldığı söyleniyor.