knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
VALORANT 2. Bölüm 2. Kısım Yenilikler
Bu Haberi 1463 Kişi Okudu

VALORANT 2. Bölüm 2. Kısım Yenilikler

Riot Games’in fırtınalar estiren FPS oyunu VALORANT 2. Bölüm 2. Kısım ile yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyor. Yayıncıların ve her çevreden oyuncunun favori oyunu olma özelliği taşıyan VALORANT’taki değişiklikleri hep birlikte görelim. 


VALORANT 2. Bölüm 2. Kısım

Silah Kaplaması Paketi: Asil // 2.0

Oyununu renklendirmek isteyenler burada mı! 

Bu paketin içeriği oyununu mor, sarı, beyaz ve siyah renklerle renklendirmek isteyenler için tasarlandı. Göz alıcı altın sarısı ve kontrastı mor; siyah ve beyazın ezeli uyumuyla birleşiyor.

Oyuncular bu paketi geçen yazdan hatırlayacaklar. Setin gelişmiş ve yenilenmiş hali Asil // 2.0; paket içeriğinde Phantom, Frenzy, Buckly, Odin ve Karambit tarzındaki yakın dövüş silahlarından oluşuyor. Bu set satın alındığında özel uğur, oyuncu kartı ve bunlara ek olarak yakın dövüş silahına ücretsiz sahip olunacak. 2. Kısım Savaş Bileti

2. Kısım süresince VALORANT XP kazandırıyor ve koleksiyonuna silah kaplamaları, silah uğurları, oyuncu kartları, unvanlar ve spreyler eklemene olanak sağlıyor. 

Süvari Vandal yahut Asil III balta ve stilleri gibi göz kamaştıran içerikler için 2. Kısım Seçkin Savaş Bileti ile senin olmayı bekliyor. Rekabetçi Modu: Eşleştirme İyileştirmeleri

Kademe geliştirmek mi istersin zirvedeki yerini sapasağlam kılmak mı? Kuvvetle muhtemel ikisini aynı anda gerçekleştirmek isteyeceksin. Artık bu konudaki şansın daha fazla. 

Rekabetçi eşleştirme sistemindeki düzenlemeler sayesinde artık senden düşük kademede olan arkadaşlarınla grup oluşturabileceksin. Eğer VALORANT 2. Bölüm 1. Kısım’da oynarken kademe sahibi olduysan bir tane yerleştirme karşılaşması maçı yapman yetecek. 

Bu bölüm düzenlenmeye ve geliştirilmeye devam edecek. VALORANT Yeni Ajan Astra

 

Yerküreye biraz kozmos getirmek gerek, diye düşünen VALORANT geliştiricileri bizleri Gana’dan gelen yeni ajan Astra ile tanıştırdı. Uzayın derinliklerinden aldığı güce dayanarak Astral Yolcu yeteneği ile düşmanlarına tuzak kuran, onları duman bulutu içine ustaca çeken ve sonuna kadar sersemleten yıldızlara hükmediyor.
 

 


 

 

GameSatış güvencesiyle en ucuz VP satın al, Valorant 2. Bölüm 2. Kısım'ın tüm yeniliklerini yeteneğinin son damlasına kadar deneyimle!