knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Valorant 2. Bölüm ile Yeni Karakter Yoru Geliyor!
Bu Haberi 2402 Kişi Okudu

Valorant 2. Bölüm ile Yeni Karakter Yoru Geliyor!

Riot Games’in FPS oyunu Valorant için 2. bölüm Birlik ve beraberinde gelecek yeni karakter duyuruldu. Valorant, 12 Ocak yeni güncellemeyle birlikte gelen diğer değişikliklerin yanında, Valorant yeni karakter Yoru tanıtım videosu ile birlikte dikkat çekti.

 

Yoru, oyuna bir Casus Düellocu olarak ekleniyor. Kısa mesafelere ışınlanma, rakiplerini flaşla kör edebilme ve Ultisi ile kendini görünmez hale getirebilme yeteneklerine sahip. Riot, Yoru ile birlikte 1 Mart tarihine kadar sürecek yeni bir Valorant Battle Pass ve ilk Bölümünden oyuncuların en sevdiği skinleri barındıran Run-It-Back paketi sizleri bekliyor.

 

 

Valorant Bölüm 2 Kısım 1 ile gelecek Yoru'nun tüm yeteneklerine göz atabilirsiniz.

 

C Yeteneği
Yoru bu yeteneğini kullandığı zaman ayak seslerini taklit ederek rakiplerini şaşırtabilir, beklemedikleri noktadan onlara saldırabilirsiniz.

 

E Yeteneği
Yoru, E yeteneğini kullanarak portallar açıp kısa süreli istediği yere ışınlanmasını sağlıyor. Bu yetenek ile keşifler yapıp, kısa süre içerisinde rakiplerinizi alt edebilirsiniz.

 

Q Yeteneği
Yoru’nun Q yeteneği ise diğer ajanlardan da aşina olduğumuz kör etmeye yarıyor. Ancak bu yeteneği bir yerden sektirerek kullanabiliyorsunuz.

 

Yoru Ultisi
Yoru Ultisi, onu görünmez kılıyor. Bu yetenek kullanıldığında düşmanlarınızı hiç beklemedikleri anda avlayabilirsiniz.


Valorant 2. Kısım ve yeni ajan Yoru ile oynama fırsatını kaçırma! Beraberinde gelen skinler ve Battle Pass için en ucuz Valorant V Points, GameSatış güvencesi ile seni bekliyor!