knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Valorant 4.05 Yama Notları Yayınlandı
Bu Haberi 964 Kişi Okudu

Valorant 4.05 Yama Notları Yayınlandı

Valorant 4.05 yama notları yayınlandı. Oyun içi dengelemeler ile birlikte Valorant 4.05 yaması ile dikkat çeken yeniliklerden biri ajan Brimstone hakkındaki geliştirmeler. Valorant ajan Brimstone kuvvet işareti düzenlendi. Nişangahlarınızı içe aktarma seçeneği geldi. Aynı zamanda harita sıralaması ile ilgili de güncellemeler Valorant 4.05 yaması ile birlikte yapıldı. Yeni Deterministik Harita sistemi 4.05 yamasından itibaren tüm bölgelere dağıtılacak. İşte Valorant 4.05 yama notu detayları


7/24 VP hizmeti ile en uygun fiyatlarla Valorant Points VP satın al!


Valorant VP Satın Al


Valorant 4.05 Yama Notları Ajan Güncellemeleri


BRIMSTONE


Valorant 4.05 Yama Notları


Valorant ajan Brimstone kuvvet işareti düzenlendi.

 

 • Kuvvet İşareti
 • Yük sayısı azaldı: 2 >>> 1
 • Bedeli arttı: 100 >>> 200


Valorant Oyun Sistemleri Güncellemeleri

 

 • Otomatik üretilen kodları kullanarak nişangâh ayarlarını içe ve dışa aktarma özelliği getirildi.
 • Kullandığınız nişangâh ayarlarını dışa aktarıp paylaşmak için “Ayarlar” menüsünde “Nişangâh” sekmesini açın ve “Nişangâh Profili'nin” yanındaki yukarı ok işareti şeklindeki simgeye tıklayın (kâsenin içinde duran ve yukarı bakan ok gibi görünüyor). Otomatik üretilen kodunuz panoya kopyalanacak.
 • Nişangâh ayarlarını içe aktarmak için “Ayarlar” menüsünde “Nişangâh” sekmesini açın ve “Nişangâh Profili'nin” yanındaki aşağı ok işareti şeklindeki simgeye tıklayın. Boş alana kodu yazdıktan veya yapıştırdıktan sonra İçe Aktar düğmesine tıklayın.
 • Ayarlar menüsünün üstündeki nişangâh önizlemesi içe aktardığınız ayarlara göre değişmiş olmalı. Ayar profiline farklı bir isim vermeyi unutmayın.


Valorant "En Güçlü Silahı Önceliklendir" Ayarı Güncellemesi


Bu ayarın amacı, oyunculara yakın dövüş silahıyla hızlıca hareket etme ve bir yetenek kullandıktan ya da Spike, ulti küresi gibi şeylerle etkileşime girdikten sonra çatışmaya hazır olma imkânı tanımak olarak geliştirildi ve iki değişikliğe gidildi.

 

 • "En Güçlü Silahı Önceliklendir" ayarı yenilendi.
 • Otomatik Kuşanma Önceliklendirmesi: En Son | En Güçlü olarak yeniden adlandırıldı.
 • Silah benzeri yeteneklerin önceliklendirme sırası güncellendi (önceki önceliklendirme: Birincil > İkincil > Yakın Dövüş)
 • Yeni önceliklendirme: (Ulti ve Birincil) > (İkincil ve Chamber Tabancası) > Yakın Dövüş
 • Önceliklendirme beraberliklerinde en son kuşanılan silah seçiliyor. 
   

 

 • Yeni bir ayar eklendi: Yakın Dövüşü Otomatik Kuşanma
 • Otomatik olarak kuşanılacak en son silahı ararken yakın dövüş silahını atlar. 
 • Diğer hiçbir otomatik kuşanma davranışını değiştirmeden odaklanmaların veya yetenek kullanımlarının ardından yakın dövüş silahının tekrar kuşanılmasını engeller.


"Kuşanma" girdilerini sıraya koymanız hala mümkün (örn. atılma esnasında 1'e basarak atılmanın sonunda birincil silahınızı kuşanmak). Belli bir kuşanma eylemini sıraya koymadığınızda varsayılan otomatik kuşanma davranışı en son kuşanılan silahın çekilmesiydi. Yeni ayarlar bu davranışı kendi tercihinize göre ayarlamanıza olanak tanıyor.


Bu noktada yetenekleri de hesaba katmak gerekiyor. Jett'in bıçaklarının mı yoksa birincil silahının mı daha güçlü olduğuna karar verirken oyundaki bağlam ve tercihleriniz de işin içine giriyor. Kaç tane bıçak kaldı? Rakip ne kadar uzakta? Nişan alma becerileriniz konusunda nasıl hissediyorsunuz? Hangi silahın bağlamsal olarak daha güçlü olduğunu belirlemenin en iyi yolu, kuşandığınız bir önceki silaha bakmak.


Valorant Rekabet Güncellemeleri


Belirleyici Valorant Harita Sistemi tüm bölgelerde etkinleştirildi. Valorant 4.04 yama notlarında bahsettiğimiz üzere bu sistem denk geldiğiniz haritaların çeşitliliğini artıracak.


Uygun fiyatlarla Valorant Points GameSatış’ta! Hemen VP satın al!


Valorant VP Satın Al

Valorant 4.05 Yama Notları Yayınlandı Sıkça Sorulan Sorular

Valorant 4.05 yama notları ne zaman?

Valorant 4.05 yama notları 22/03/22 tarihi itibariyle oyuna eklendi.

Valorant 4.05 yama notları yenilikleri neler?

Valorant 4.05 yama notları yayınlandı. Oyun içi dengelemeler ile birlikte Valorant 4.05 yaması ile dikkat çeken yeniliklerden biri ajan Brimstone hakkındaki geliştirmeler. Valorant ajan Brimstone kuvvet işareti düzenlendi. Nişangahlarınızı içe aktarma seçeneği geldi. Aynı zamanda harita sıralaması ile ilgili de güncellemeler Valorant 4.05 yaması ile birlikte yapıldı. Yeni Valorant Deterministik Harita sistemi 4.05 yamasından itibaren tüm bölgelere dağıtılacak.