knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Valorant 4.08 Yaması ile Jett’in E Yeteneğine Nerf Geliyor
Bu Haberi 1851 Kişi Okudu

Valorant 4.08 Yaması ile Jett’in E Yeteneğine Nerf Geliyor

Riot Games, Valorant 4.08 yaması ile birlikte Jett’in E yeteneğine nerf getiriyor. Valorant Jett yetenekleri, Valorant 4.08 yama notları ile birlikte değişecek. 


Valorant’ın dün paylaştığı bir blog yazısı ile Jett’in yeteneklerine nerf geleceği duyuruldu. Valorant, Jett’in potansiyelini ortadan kaldırmadan diğer karakterle daha uyumlu hale getirmek istediğini açıkladı. Geliştirici ekip bu doğrultuda, Jett’in “Rüzgâr Gibi” yeteneğinde değişiklikler yapacak.


Valorant Vp Satın Al


Valorant 4.08 ile Jett’in E Yeteneği Değişiyor


Valorant 4.08 yama notları ile birlikte Jett’in E yeteneği kısa bir bekleme süresine sahip olacak şekilde değiştirilecek. Yetenek tuşuna basıldıktan sonraki kısa bir gecikmenin ardından Jett yeteneğini etkinleştiriyor ve 12 saniye süren zaman aralığında tuşa tekrar basıldığında anında atılabiliyor. Jett ileri atıldığında veya zaman aralığı sona erdiğinde Rüzgâr Gibi yükü kayboluyor fakat ajan iki kere skor aldığında bu yükü tekrar dolduruyor.Valorant’ın temel taktiksel döngüsünü bozmamak adına Riot Games Jett üzerinde değişiklikler yapacak. Jett’in E yeteneğinin kullanımının döngüyü bozması sebebiyle Jett’e nerf gelecek. Taktikse döngü sorununu çözmek adına Valorant 4.08 yamasında Jett’in “Rüzgar Gibi” yeteneğinde yapılan düzenlemede, atılmak için yetenek tuşuna bir kez basmanız gerekecek ve bu noktadan sonra hemen atılmak için 12 saniyeniz olacak, yoksa yetenek yükünü kaybedersiniz.


“Bu güncellemeyle, Jett'in yetenek kullanmadan önce durup düşünmesini ve sonrasında belli bir süreliğine sahip olduğu atılma gücüyle kendine has çılgın performanslar sergilemesini sağlayarak ajanı temel oyun döngüsü sınırlarının içine geri çekmek istiyoruz. Bu sayede diğer oyuncuların Jett'in kasten hamle yaptığını görebileceği ve anlayabileceği net işaretler oluşacak. Jett'in yeni atılma yeteneği oyuncuların kendini biraz ayarlamasını gerektirecek fakat oyunun sağlığını pekiştirirken Jett'in kimliğinden taviz vermemek için en iyi çözümün bu olduğunu düşünüyoruz.”


Valorant 4.08 Yama Notları Ne Zaman Gelecek?


Valorant 4.07 yaması 12 Nisan 2022 tarihinde oyuna eklendi, bir sonraki yamanın da gelecek ay aynı tarihlerde yayınlanmasını bekleyebiliriz. Fakat son zamanlarda çok fazla sızıntı yapıldığından dolayı, Riot Games beklenmedik bir sürprizle yamayı biraz daha öne çekebilir. Gelecek yamada merak ve heyecanla beklediğimiz yeni Türk ajanı görebileceğimizi de düşünüyoruz, fakat yeni ajan Valorant 4. Bölüm 3. Kısım ile birlikte de bizi karşılayabilir. 


Uygun fiyatlı Valorant Points GameSatış’ta! VP satın al, yeni bölüme hazırlan!


Valroant VP Satın Al

Valorant 4.08 Yaması ile Jett’in E Yeteneğine Nerf Geliyor Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Jett E Yeteneği Zayıflatıldı Mı?

Valorant 4.08 yama notları ile birlikte Jett’in E yeteneği kısa bir bekleme süresine sahip olacak şekilde değiştirilecek. Yetenek tuşuna basıldıktan sonraki kısa bir gecikmenin ardından Jett yeteneğini etkinleştiriyor ve 12 saniye süren zaman aralığında tuşa tekrar basıldığında anında atılabiliyor. Jett ileri atıldığında veya zaman aralığı sona erdiğinde Rüzgâr Gibi yükü kayboluyor fakat ajan iki kere skor aldığında bu yükü tekrar dolduruyor.

Valorant 4.08 Yama Notları Ne Zaman Gelecek?

Valorant 4.07 yaması 12 Nisan 2022 tarihinde oyuna eklendi, bir sonraki Valorant 4.08 yaması da gelecek ay aynı tarihlerde yayınlanmasını bekleyebiliriz. Fakat son zamanlarda çok fazla sızıntı yapıldığından dolayı, Riot Games beklenmedik bir sürprizle yamayı biraz daha öne çekebilir. Gelecek yamada merak ve heyecanla beklediğimiz yeni Türk ajanı görebileceğimizi de düşünüyoruz, fakat yeni ajan Valorant 4. Bölüm 3. Kısım ile birlikte de bizi karşılayabilir.