knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Valorant 4. Bölüm 3. Kısım (Savaş Bileti) Ne Zaman Gelecek?
Bu Haberi 4385 Kişi Okudu

Valorant 4. Bölüm 3. Kısım (Savaş Bileti) Ne Zaman Gelecek?

Valorant 4. Bölüm 3. Kısım için çok az bir zaman kaldı. Valorant 4. Bölüm 3. Kısım ile birlikte gelecek olan yeni savaş bileti (battle pass) ve yeni Türk ajan ile ilgili sızıntılar ve bilgiler şimdiden gelmeye başladı. Valorant tarafından peşi sıra gelen bilgiler oyuncuları şimdiden oldukça heyecanlandırıyor. Valorant yeni Türk ajan, Valorant Savaş Bileti (Battle Pass) ve yenilenmiş skin koleksiyonları 4. bölüm 3. kısım ile birlikte oyuna eklenecek. Tüm sızdırılan bilgilere göre Valorant 4. bölüm 3. kısım ne zaman gelecek, Valorant 4. bölüm 2. kısım ne zaman, Valorant Türk ajan ne zaman gelecek, Valorant yeni skin RGX 11z Pro 2 hakkında bilgiler haberimizin devamında…


İndirimli Valorant Points satın al! Valorant 4. Bölüm 3. Kısım’a hazırlan!


Valorant VP Satın Al


Valorant 4. Bölüm 3. Kısım Ne Zaman?


Valorant 4. Bölüm 2. Kısım kısa bir süre sonra sona erecek. 4. Bölüm 3. Kısım yakında yepyeni Türk Ajan öncü Fade ve yeni BattlePass ile oyuncularla buluşacak. Valorant 4. Bölüm 2. Kısım bitmesine yaklaşık 1 hafta kaldı. Valorant 4. Bölüm 3. Kısım 28 Nisan 2022 tarihinde çıkış yapacak.


Valorant 4. Bölüm 3. Kısım savaş bileti oyuna geldiği zaman 4. Bölüm 3. Kısım başlayacak. Ayrıca ValorLeaks isimli Twitter hesabının ve Valorant Instagrram hesabının paylaştığı bilgilere göre bu savaş bileti bazı sedefli, sibernetik ve taktik temalı görünümler ve kazanılmaya hazır birçok başka göz alıcı kozmetik ile geri dönecek.


Valorant Yeni Türk Ajan Fade


Valorant Yeni Ajan Fade Ne Zaman Gelecek?


Valorant yeni Türk ajan Fade, 4. bölüm 3. kısım ile birlikte oyunda yerini alabilir. Yeni ajan Fade, Valorant Masters finalinde resmen tanıtılıyor. Valorant yeni ajan Fade 28 Nisan 2022’de gelmesi bekleniyor.


Valorant Yeni Koleksiyon “RGX 11z Pro 2” Skin Sızdırıldı


Valorant yeni RGX 11z Pro 2 skin paketi sızdırıldı. RGX 11z Pro skin paketi oyuncular tarafından oldukça sevilmişti. Özellikle E-spor alanında çokça kullanılmasından ötürü oyuncular arasında tekrar popüler olan bu setin ikincisi oyunda yerini alacak. RGX 11z Pro 2 skininde yeşil, kırmızı, mavi ve sarı renkler de bulunacak. Valorant RGX 11z Pro 2 skin ikonik fütüristik bir dış kaplamaya sahip.

 

 

 


Valorant RGX 11z Pro 2 Kaç VP Olacak?


RGX 11z Pro 2 koleksiyonunun toplam fiyatı, bir önceki paket gibi 8700 VP olması bekleniyor. Bu fiyat değişiklik gösterebilir ancak şimdilik sızıntılar ve tahminler 8700 VP olacağına işaret ediyor.


Valorant RGX 11z Pro 2 Ne Zaman Çıkacak?


Valorant yeni skin RGX 11z Pro 2, büyük ihtimalle Valorant 4.08 yaması ile birlikte bekleniyor. Önümüzdeki haftalarda 4. Bölüm 3. Kısım’ın başlaması ile birlikte RGX 11z Pro 2 oyunda yerini alabilir. Valorant RGX 11z Pro 2 çıkış tarihi için 28 Nisan 2022 diyebiliriz.


Valorant VCT22 Masters Reykjavik Tanıtımı İndirimli Valorant Points fırsatları GameSatış’ta! Valorant VP satın al, Valorant 4. Bölüm 3. Kısım için hazırlıklarını tamamla!


Valorant VP Satın Al, Valorant Hesap Satışı

Valorant 4. Bölüm 3. Kısım (Savaş Bileti) Ne Zaman Gelecek? Sıkça Sorulan Sorular

Valorant 4. Bölüm 3. Kısım Ne Zaman?

Valorant 4. Bölüm 3. Kısım yakında yepyeni Türk Ajan öncü Fade ve yeni BattlePass ile oyuncularla buluşacak. Valorant 4. Bölüm 2. Kısım bitmesine yaklaşık 1 hafta kaldı. Valorant 4. Bölüm 3. Kısım 28 Nisan 2022 tarihinde çıkış yapacak.

Valorant Yeni Ajan Fade Ne Zaman Gelecek?

Valorant yeni Türk ajan Fade, 4. bölüm 3. kısım ile birlikte oyunda yerini alabilir. Yeni ajan Fade, Valorant Masters finalinde resmen tanıtılıyor. Valorant yeni ajan Fade 28 Nisan 2022’de gelmesi bekleniyor.

Valorant RGX 11z Pro 2 Ne Zaman Çıkacak?

Valorant yeni skin RGX 11z Pro 2, büyük ihtimalle Valorant 4.08 yaması ile birlikte bekleniyor. Önümüzdeki haftalarda 4. Bölüm 3. Kısım’ın başlaması ile birlikte RGX 11z Pro 2 oyunda yerini alabilir. Valorant RGX 11z Pro 2 çıkış tarihi için 28 Nisan 2022 diyebiliriz.