knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
VALORANT 5.03 Yama Notları Ne Zaman Gelecek?
Bu Haberi 1332 Kişi Okudu

VALORANT 5.03 Yama Notları Ne Zaman Gelecek?

Valorant geliştiricileri geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından Valorant 5.03 yama notları ile ilgili açıklama yaptı. En son 12/07/22 tarihinde 5.01 yama notlarını yayınlayan Valorant, oyuncuların 5.02 yama notunu beklememesi gerektiğini söyledi. Peki öyleyse Valorant 5.03 yama notları ne zaman gelecek? İşte bildiklerimiz…


Valorant Hesap Satışı


VALORANT 5.02 Yama Notları İptal Edildi


Valorant geliştiricileri sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklama ile yaklaşan Valorant yama notlarını ertelediğini duyurdu. Yama notlarının ertelenmesinin sebebi ise geliştiricilerin gerçekleştirecekleri bakım çalışması olduğu bildirildi ve Valorant 5.02 yama notları iptal edildi. Valorant yamanın ertelenmesi ile ilgili olarak: “Mühendislerimize oyun motorumuzu yükseltmek için ihtiyaç duydukları zamanı sağlamak amacıyla bu hafta normal yama tempomuzu atlıyoruz” açıklaması yapıldı. Dolayısıyla Valorant 5.03 yama notları için ise biraz beklememiz gerekecek.


Valorant sızıntıları ile bilinen bir Twitter sayfası ise konu ile ilgili oyuncuları şu şekilde bilgilendirdi: “ Bu hafta gelecek olan 5.02 yaması mühendislerin oyun motorunu yükseltmek için ihtiyaç duydukları zamanı sağlamak için iptal edildi. 5.03 yaması 9 Ağustos’ta bizimle olacak | #VALORANT”

 

 

 


VALORANT 5.03 Yama Notları Ne Zaman Gelecek?


Valorant 5.03 yama notları ertelendi. Peki Valorant 5.03 yama notu ne zaman


Güncelleme ertelendiği için beklenen Valorant 5.03 yama notları 9 Ağustos tarihinde çıkacak. Valorant 5.03 yama notlarının içeriği ile ilgili henüz net bir bilgi yok ancak Chamber bölgesinde büyük denge değişiklikleri bekleniyor. 5.03 yama notlarının ajan denge değişiklikleri ile ağırlıklı olacağını söyleyebiliriz. 


Ajan denge değişiklikleri dışında bazı oyuncular Riot’a Pearl haritasını değiştirmeleri için dilekçe verdiği de söyleniyor. Bunu sebebi ise Pearl haritasının her iki takım için de baskıcı ve zor bir tarafı olduğuna inanmaları. Riot Games, Pearl haritası ile ilgili Valorant 5.03 yama notlarında bir şey yapar mı bilemiyoruz ama oyuncuların yakın zamanda Pearl ile ilgili bir değişiklik beklememeleri gerektiğini söyledi. Chamber denge değişikliğini ise çok yakında oyunda görebileceğimizi düşünüyoruz.


İndirimli Valorant VP ve Valorant Hesap Satışı için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Valorant Vp Satın Al

 

VALORANT 5.03 Yama Notları Ne Zaman Gelecek? Sıkça Sorulan Sorular

VALORANT 5.02 Yama Notları Neden İptal Edildi?

Valorant geliştiricileri sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklama ile yaklaşan Valorant yama notlarını ertelediğini duyurdu. Yama notlarının ertelenmesinin sebebi ise geliştiricilerin gerçekleştirecekleri bakım çalışması olduğu bildirildi ve Valorant 5.02 yama notları iptal edildi. Valorant yamanın ertelenmesi ile ilgili olarak: “Mühendislerimize oyun motorumuzu yükseltmek için ihtiyaç duydukları zamanı sağlamak amacıyla bu hafta normal yama tempomuzu atlıyoruz” açıklaması yapıldı.

VALORANT 5.03 Yama Notları Ne Zaman Gelecek?

Valorant 5.03 yama notları 9 Ağustos tarihinde çıkacak. Valorant 5.03 yama notlarının içeriği ile ilgili henüz net bir bilgi yok ancak Chamber bölgesinde büyük denge değişiklikleri bekleniyor. 5.03 yama notlarının ajan denge değişiklikleri ile ağırlıklı olacağını söyleyebiliriz.