knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım - Yeni Savaş Bileti Skinleri
Bu Haberi 5118 Kişi Okudu

VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım - Yeni Savaş Bileti Skinleri

Valorant 5. Bölüm 1. Kısım: Boyut başlıyor! Valorant 5. Bölüm 1. Kısım özel görünümler, yeni silah uğurları ve birçok ödül ve etkinlik ile birlikte oyunda yerini alıyor. Valorant yeni savaş bileti ile birlikte mağazada yerini alacak yeni set Prelude of Chaos (Kaos Başlangıcı), Valorant yeni harita Pearl ve yeni rütbe bizleri bekliyor. İşte Valorant 5. Bölüm Savaş Bileti detayları…


Valorant VP uygun fiyatlarla GameSatış’ta! İndirimli Valorant Points satın almak için aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli.


Valorant Vp Satın Al


Valorant 5. Bölüm 1. Kısım Yenilikleri


Valorant 5. Bölüm’e her zaman olduğu gibi birçok yenilikle başlıyor. Öncelikle yeni gelecek olan Valorant yeni harita harita Pearl oyuncuları oldukça heyecanlandırmış durumda bunu belirtelim. Harita bizlere ne gibi özellikler sunacak ve nasıl taktiklerle oynacağız şimdiden merak ediliyor. Ayrıca mağazada yerini alacak olan animasyon bitişli Valorant yeni skin paketi Prelude of Chaos (Kaos Başlangıcı) 5. Bölüm 1. Kısım ile birlikte mağazadaki mevcut paketin yerini alacak.Valorant Yeni Harita: Pearl


Valorant’ın merakla beklenen su altı haritası Pearl, Valorant 5. Bölüm 1. Kısım yenilikleri arasında yer alıyor. Valorant yeni harita Pearl, su altında yer alıyor. Pearl, üç koridora sahip. Saldıranların ise savunanlar bölgesine indiği bir harita olacak. Valorant yeni harita Pearl hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki haberimize göz atabilirsiniz.


VALORANT Yeni Harita Pearl - Çıkış Tarihi ve Tüm Detaylar
Valorant oyuncularının haftalardır beklediği haber sonunda geldi. Valorant yeni harita Pearl resmi olarak tanıtıldı. Valorant yeni harita Pearl, Valorant yeni harita Pearl çıkış tarihi, Valorant yeni rank Ascendant, Valorant Split haritası kalktı mı merak ettiğiniz tüm soruları yanıtladık. İşte detaylar…


Valorant 5. Bölüm 1. Kısım


Valorant Yeni Skin Paketi: Kaosun Başlangıcı


Valorant yeni koleksiyon Prelude to Chaos (Kaos Başlangıcı) “Seçkin Skin Serisi” kategorisinde yer alacak. Paketin içeriğinde VFX ve SFX animasyonları da yer alıyor. Valorant yeni skin koleksiyonunun içerisinde silah uğuru, sprey ve oyuncu kartı yer alıyor. Skin paketi ilk olarak “Demonstone” kod adı ile duyurulmuştu.


Valorant Kaos’un Başlangıcı skin koleksiyonunda dört silah ve bir yakın dövüş bıçağı yer alıyor. Koleksiyon, 3. seviyeye kadar yükseltilebilir olacak. Valorant Prelude to Chaos (Kaos Başlangıcı) paketi yeşil/kırmızı, yeşil/gümüş ve mavi renk varyantlarından oluşuyor. Valorant yeni skin paketi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki haberimize göz atabilirsiniz.


Valorant Yeni Skin Koleksiyonu: Prelude to Chaos
Valorant, 5. Bölüm 1. Kısım başlangıcı ve yeni battle pass ile birlikte yeni skin paketi Prelude to Chaos (Kaos Başlangıcı) koleksiyonunu ortaya çıkardı. Detaylar GameSatış’ta...


Valorant 5. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti Skinleri


Merakla beklenen Valorant 5. Bölüm savaş bileti skinleri de belli oldu. Valorant battle pass skinleri:

 

 • Shimmer (Bulldog, Classic, Stinger, Judge)
 • Spitfire (Ares, Guardian, Ghost, Operator)
 • Task Force 809 (Spectre, Marshal, Phantom, Yakın Dövüş, Frenzy)
 • Silah Uğurları
 • Oyuncu Kartları
 • Spreyler


Valorant Battle Pass Skinleri


*Valorant 5. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti Skinleri


Valorant Savaş Bileti Oyuncu Kartları


*Valorant 5. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti Oyuncu Kartları


Valorant Yeni Savaş Bileti


*Valorant 5. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti Spreyler


Valorant Yeni Savaş Bileti Ne Zaman Gelecek?


Valorant yeni savaş biletinin 22 Haziran’da gelmesi bekleniyor. Valorant yeni savaş bileti oyunculara üç farklı skin paketi, oyuncu kartları, spreyler, unvanlar ve silah uğurları sunuyor.


Valorant Yeni Savaş Bileti Kaç VP?


Valorant yeni battle pass içeriklerini sizinle paylaştık. Tüm bu içerik ve ücretsiz ödüller ile birlikte Valorant 5. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti 1000 VP değerinde olacak.


Ayrıca GameSatış oyunculara fırsatlar sunmaya devam ediyor. GameSatış Battle Pass çekilişi ile 10 kişi Valorant battle pass kazanıyor. Siz de hiçbir bedel ödemeden Valorant Battle Pass kazanmak isterseniz bizi takip etmeye devam edin. Çekilişe katılıp Valorant Battle Pass kazanmak için Valorant Battle Pass Kazan linkine tıklayıp, Instagram adresimize gidebilirsiniz.


Valorant Vp Satın Al

VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım - Yeni Savaş Bileti Skinleri Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Yeni Savaş Bileti Ne Zaman Gelecek?

Valorant yeni savaş biletinin 22 Haziran’da gelmesi bekleniyor. Valorant yeni savaş bileti oyunculara üç farklı skin paketi, oyuncu kartları, spreyler, unvanlar ve silah uğurları sunuyor.

Valorant Yeni Savaş Bileti Kaç VP?

Valorant yeni savaş bileti skinleri, tüm bu içerik ve ücretsiz ödüller ile birlikte Valorant 5. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti 1000 VP değerinde olacak.

Valorant Yeni Savaş Bileti Skinleri Neler?

Merakla beklenen Valorant 5. Bölüm savaş bileti skinleri de belli oldu. Valorant savaş bileti skinleri:

 • Shimmer (Bulldog, Classic, Stinger, Judge)
 • Spitfire (Ares, Guardian, Ghost, Operator)
 • Task Force 809 (Spectre, Marshal, Phantom, Yakın Dövüş, Frenzy)
 • Silah Uğurları
 • Oyuncu Kartları
 • Spreyler

Valorant Savaş Bileti Nasıl Alınır?

Valorant Savaş Bileti GameSatış üzerinden satın alınabilir. Güvenilir ve 7/24 Valorant savaş bileti satın alma imkanı sunan GameSatış aynı zamanda savaş bileti kazanabilmeniz için etkinlikler de düzenliyor.