knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
VALORANT 6. Bölüm 1. Kısım Yeni Savaş Bileti
Bu Haberi 1478 Kişi Okudu

VALORANT 6. Bölüm 1. Kısım Yeni Savaş Bileti

Valorant 6. Bölüm 1. Kısım Aydınlanma başlıyor!


Valorant 6. Bölüm 1. Kısım yaklaşırken yeni Savaş Bileti (Battle Pass) skinleri, çıkış tarihi ve oyuncu kartları tanıtıldı. Valorant 6. Bölüm "Aydınlanma" olacak. Valorant 6. Bölüm 1. Kısım yeni savaş bileti skinleri ile birlikte Valorant yeni harita "Lotus" oyuna eklenecek. İşte Valorant 6. Bölüm 1. Kısım yenilikleri ve daha fazlası...


Valorant Hesap Satışı için görsele tıklayın.


Valorant Hesap Satış


VALORANT 6. Bölüm 1. Kısım Ne Zaman?


Valorant 6. Bölüm 1. Kısım, 10 Ocak 2023 tarihinde oyuncularla buluşacak.


VALORANT 6. Bölüm 1. Kısım Yenilikleri


Valorant 6. Bölüm 1. Kısım oyunculara yepyeni bir Battle Pass yani Savaş Bileti sunacak. Oyuncular 6. Bölüm Aydınlanma ile birlikte çeşitli skinlerin, spreylerin ve daha birçok kozmetik ürünün sahibi olacaklar. 6. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti’nde yepyeni üç skin çeşitli oyuncu kartları, spreyler, silah uğurları yer alacak.


Yeni Savaş Bileti skinlerinin yanı sıra ücretli olarak mağazaya yeni bir koleksiyon eklenecek. Valorant 6. Bölüm 1. Kısım Aydınlanma ile birlikte mağazaya eklenecek olan yeni skin koleksiyonu Yıldız Belası (Araxys) olacak. Valorant Yıldız Belası (Araxys) skin paketi yepyeni, uzay temalı görünümü ile oyuncuların epey bir ilgisini çekmiş durumda. Valorant Yıldız Belası (Araxys) skin paketi, Valorant 6. Bölüm 1. Kısım Aydınlanma ile oyunculara sunulacak.


Tüm bunların yanı sıra Valorant 6. Bölüm 1. Kısım'ın 10 Ocak 2023'te piyasaya sürülmesi ile birlikte güncellemeye dopdolu bir Battle Pass eşlik edecek. Çok aranan silah görünümlerinin yanı sıra, talep edebileceğiniz çok sayıda eğlenceli sprey, benzersiz silah arkadaşları ve daha fazlası da var... Güncellemenin Valorant zaman çizelgesinde yepyeni bir Bölüme işaret ettiği göz önüne alındığında, 6. Bölüm ile birlikte yeni bir haritanın yayınlanması kaçınılmaz görünüyordu. Valorant yeni harita Lotus'un heyecanını yaşarken aynı zamanda benzersiz temalara sahip Battle Pass'teki yeni kozmetikler de oldukça dikkatimizi çekiyor.


Valorant 6. Bölüm 1. Kısım'da alabileceğiniz tüm yeni skinler, spreyler ve oyuncu kartları için okumaya devam edin.


VALORANT 6. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti Skinleri


Valorant Aydınlanma 1. Kısım Savaş Bileti’nde 3 farklı silah koleksiyonu, spreyler ve oyuncu kartları yer alacak. 1. Kısım Savaş Bileti kapsamında oyuna eklenecek olan koleksiyonlar şu şekilde:

 

  • Valorant 9 Lives
  • Valorant Gridcrash
  • Valorant Venturi


Valorant 9 Lives Skin (Savaş Bileti)


Valorant 9 Live Skin Savaş Bileti


Valorant 9 Lives skin paketinde Ares, Classic, Guardian ve Phantom silahları bulunuyor. 9 Lives paketinin aynı zamanda 4 farklı renk varyantı da bulunmaktadır. Silah üzerinde gri ve mavi Jett kedisi, turuncu Raze kedisi, mor Reyna kedisi ve yeşil Viper kedisi bulunmaktadır.


Valorant Gridcrash Skin (Savaş Bileti)


Valorant Gridcrash Skin Paketi Savaş Bileti


Valorant Gridcrash skin paketinde Bulldog, Ghost, Judge ve Stinger silahları yer alıyor. Silah ağırlıklı olarak neon, Tron benzeri bir ızgaraya ve genel bir 80’ler VHS hissine sahip olan çıkış estetiğinden esinlenmiştir. Renkli görünümü sayesinde tercih edilebilir bir Savaş Bileti olabilir. 


Valorant Venturi Skin (Savaş Bileti)


Valorant Venturi Skin Paketi


Valorant 6. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti'nin son koleksiyonu ise Venturi. Venturi skin paketi Frenzy, Marshal, Spectre, Vandal ve yakın dövüş silahlarından oluşuyor. ilah paketinde daha çok F1 yarış sahnesinden ilhan alınıyor ve ikonik yarış arabası üreticisi Ferrari’nin adını kullanıyor. Görünüm olarak bu Battle Pass'te en çok tercih edilecek skin paketi olabilir.


Silah Uğurları (6. Bölüm 1.Kısım)


Valorant 6. Bölüm 1. Kısım Silah Uğurları


Bildiğiniz üzere Valorant’ta silah uğurları silahları oyuncuların kişiselleştirmesi için kullanabileceğiniz kozmetik bir ürünlerdir. Yeni Battle Pass (Savaş Bileti= ile birlikte yepyeni silah uğurları oyuncuları bekliyor olacak. 10 adet silah uğuru yeni 6. Bölüm 1. Kısım Battle Pass ile birlikte gelecek. (Big Announcement, Electric Love, Ep 6 Act 1 Coin, Folded Wish, Folded WIsh Epilogue, Frozen Solid, New Year's Knot, Peace and Love, Stringed Sopran ve Venturi.)


Spreyler (6. Bölüm 1.Kısım)


Valorant 6. Bölüm 1. Kısım Spreyler


Valorant 6. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti'nde çoğu birlik ve ekip çalışmasına odaklanılarak tasarlanmış 15 yeni ve benzersiz oyun içi sprey eşlik ediyor. Aralarında bazı spreyler ücretsiz olarak verilecektir. (9 Lives, Who's That Blind, Perfectly Roasted, Definitely Not It, Dream Team, Drop Skin Please, Good Fortune, Gridcrash, Last Person Standing, Network Error, No Bullets, No Worries Neon, Oh NoOh Yes, Shoch Heart.)


Oyuncu Kartları (6. Bölüm 1.Kısım)


Valorant 6. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti Oyuncu Kartları


Valorant 6. Bölüm 1. Kısım Aydınlanma Savaş Bileti ile birlikte oyuna 13 yeni oyuncu kartı ekleniyor. Oyuncu kartlarının bazıları oyunculara ücretsiz olarak verilecek. (Duo Field Command, 9 LivesCat and Mouse, GridcrashLate Night Snack, Moonlit Chase, Play Zilla Dan, Rift Rider, Scars that Bond, Tight Knit, Ultimate Collector, Venturi, Epilogue Ultimate Collector.)


VALORANT Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?


Mevcut Valorant Savaş Bileti yani 5. Bölüm 3. Kısım 10 Ocak 2023 itibariyle bitecek. Ardından hemen Valorant 6. Bölüm 1. Kısm Aydınlanma oyuncuları karşılayacak.


VALORANT Yeni Savaş Bileti Kaç TL?


Her zaman olduğu gibi, premium battle pass'ın kilidini açmanız size toplamda 1.000 VP'ye mal olacak. Yani Valorant yeni Savaş Bileti (Battle Pass) 1.000 VP olacak. Uygun fiyatla satın almak için tıklayın.


VALORANT 6. Bölüm Tanırım FragmanıVALORANT 6. Bölüm 1. Kısım Aydınlanma yenilikleri bu şekilde. Daha fazla Valorant Haberleri için tıklayın.


VALORANT yeni skin koleksiyonu Yıldız Belası (Araxys) hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki haberimize göz atın.


VALORANT Yeni Skin Koleksiyonu: Yıldız Belası (Araxys)
Valorant'ın 6. Bölüm 1. Kısım ile birlikte gelecek olan yeni skin koleksiyonu Yıldız Belası (Araxys) tanıtıldı!


Valorant VP'ler en ucuz fiyatlarla GameSatış'ta! Hemen tıkla VP satın al!


Valorant Vp Satın Al

VALORANT 6. Bölüm 1. Kısım Yeni Savaş Bileti Sıkça Sorulan Sorular

VALORANT Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?

Mevcut Valorant Savaş Bileti yani 5. Bölüm 3. Kısım 10 Ocak 2023 itibariyle bitecek. Ardından hemen Valorant 6. Bölüm 1. Kısm Aydınlanma oyuncuları karşılayacak.

VALORANT Yeni Savaş Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Her zaman olduğu gibi, premium battle pass'ın kilidini açmanız size toplamda 1.000 VP'ye mal olacak. Yani Valorant yeni Savaş Bileti (Battle Pass) 1.000 VP olacak.

VALORANT 6. Bölüm 1. Kısım Ne Zaman?

Valorant 6. Bölüm 1. Kısım, 10 Ocak 2023 tarihinde oyuncularla buluşacak.

VALORANT 6. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti Skinleri Neler?

  • Valorant 9 Lives
  • Valorant Gridcrash
  • Valorant Venturi
  • Oyuncu Kartları
  • Spreyler
  • Silah Uğurları