knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Valorant'a Lig Sistemi Gelebilir!
Bu Haberi 1202 Kişi Okudu

Valorant'a Lig Sistemi Gelebilir!

2020 yılında Riot Games tarafından piyasaya çıkmasıyla günümüz popüler oyunlarından olan Valorant, oyuncularını lig sistemi ile sevindirebilir.


Valorant FPS oyunlara yeni bir soluk getirmişti. Türkiye’de profesyonel olarak sadece turnuvalarda oynanan Valorant’ın lig sistemi geleceği de konuşulanlar arasında. Espor Gazetesi’nin Twitter‘da yaptığı son paylaşımda, artık Valorant Türkiye için lig sistemi geleceğini belirtti.

 

 

 


Valorant lig sistemi hakkında sızdırılan bilgilere göre Valorant yeni lig sistemi, haftada 4 gün canlı yayında olacak. E-spor Times’a göre, “2 periyottan oluşacak olan Valorant Türkiye Ligi’nin şampiyonu, global şampiyonalarda boy gösterme şansı elde edecek. Türkiye’nin en az 8 tane güçlü takımı olması, ligi daha da heyecanlı hale getirecek.”


Başarılı bir şekilde ilerleyen ve yükselen espor arenasına bu şekilde yatırımların yapılması gerçekten önemli bir hal almış durumda. Oyun piyasasında her geçen gün popülerliği artan Valorant’ın lig sistemine geçilmesiyle beraber Valorant dünyası bir hayli gelişecek gibi duruyor. Valorant lig sistemi tüm oyuncular tarafından merakla bekleniyor. 


Valorant lig sistemi ile ilgili yeni gelişmeler oldukça sizlere ileteceğiz...

Valorant'a Lig Sistemi Gelebilir! Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Lig Sistemi Mi Geliyor?

Yapılan son paylaşımda, artık Valorant Türkiye için lig sistemi geleceğini belirtti. Valorant lig sistemi hakkında sızdırılan bilgilere göre Valorant yeni lig sistemi, haftada 4 gün canlı yayında olacak.